Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Lombik+munkahelyi problémák

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
CsAndi

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 29, 23:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Gondoltam talán ez a cikk/leírás egy kis segítség lehet!!
http://www.munkaugy.hu/pages/g.....D22B3460AD

Sziasztok!
gabóka

HozzászólásElküldve: 2005, Aug. 31, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hókuszpók és Többiek!

Én is így vagyok, bár nekem még van munkahelyem, de a főnököm mindenki előtt mondta, hogy "marha jó, hogy 2-3 hétre mindig eltűnök és különben is van-e ennek értelme, most te miattad túlórázhatnak a többiek...stb." Szóval nagyon szarul esett, mert hát ő is nő és anya.Nagyon nehéz olyan munkahelyet találni, ahol nem az az első kérdés: van gyereke? és hány éves? és ha beteg a gyerek mi lesz? nincs gyereke, miért nincs, mikor akar?
Én is mindig azt mondtam, hogy majd kb. 2-3 év múlva szeretnék gyereket, szóval hazudtam. Bár persze akkor még szó sem volt arról, hogy mi is "lombikozni" fogunk.
Remélem, hogy találsz olyan m. helyet, ahol nem ilyen MARHÁK!!!!
Amúgy valahol talán a lombikbaba oldalon olvastam, hogy törvény védi a lombik-kezelés miatt szabadságot, vagy táppénzt kérő dolgozókat. Én biztos beperelem, ha ezért küld el a főnököm..
Pussz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jitter

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 12, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hokuszpok, én sajnos egyetértek Gittussal, hogy nem szabad az orrukra kötni semmit. Nincs és nincs. Most a munkára szeretnél koncentrálni, és kb. 2 év múlva szeretnél majd gyereket. Én mindig ezt mondtam, 2 évet. Ezt elfogadják többnyire, annyi idővel már tudnak tervezni, és talán hihetőbb, mint az, hogy soha. A múltat is elhallgatnám, nehogy megijedjenek, hogy majd folyton elmászkálsz orvoshoz. Inkább mondd azt, hogy most vettetek lakást, vagy hogy sok a hitel vagy bármit, ami miatt "még nem aktuális".

Bár a munkahelyeknek elméletileg nem volna szabad ilyen kérdéseket feltenniük, a kiszámíthatóság jegyében mégis megengedik maguknak Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kismica

HozzászólásElküldve: 2005, Márc. 30, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.magyarhirlap.hu/Arc.....amp;next=0

(Egyenlo jogok a lombikosoknak a terhesekkel)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
times

HozzászólásElküldve: 2005, Feb. 09, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jövő hónap közepén vagyok kénytelen munkahelyet váltani (az előző megszűnik). Pedig ennél csodálatosabb hely nem létezik. Minden gond nélkül eljártam 3 inszemre és 1 lombikra, senki nem vett észre belőle semmit. Most csináljuk a 2. lombikot, de utána valószínűleg vége, mert az új munkahelyről nemhogy lombikra még szabadságra sem fognak elengedni. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Caitlin

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 06, 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Hókuszpók!
Egy kis segítség; én írtam a Távmunka-de hol keressem című cikket.
A www.tavmunkainfo.hu oldalon mindig keresnek könyvelőt távmunkában, szerintem az még jobb is lenne neked, így nem kéne mindig könyörögni, ha el kell menned vizsgálatokra, és szabadon oszthatod be az időded. Ráadásul, ha összejön a baba, akkor terhesség alatt, és szülés után is csinálhatod a munkát, hiszen ki sem kell mozdulnod. Viszont kell otthoni számítógép és internet!
Sok szerencsét! Very Happy
Vissza az elejére
hokuszpok

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 05, 15:27    Hozzászólás témája: Lombik+munkahelyi problémák Hozzászólás az előzmény idézésével

Most vesztem el a munkahelyemet, könyvelő vagyok,32 éves!
4-5 éve babát szeretnénk.Méhen kivüli-utána műtét, lombik-sikerült-2 műtét, 19 hetesen elment.Most senki nem vessz fel dolgozni, mert nincs gyerekem, miért nincs gyerekem??Mikor akarok gyereket???
ha elmondom , már leis tették a telefont, ha hazudok nem tudok kezelésekre járni.Ha nincs munkám nincs miből a kezelést fízetni.
9 embrió le van fagyasztva, mi lesz velük, ha nem lesz munkám amiből fizetni tudom a kezeléseket?

SEGITSÉG ÉN DOLGOZNI SZERETNÉK ÉS GYEREKET SZÜLNI!!!!!

VAN VALAKINEK ÖTLETE ???

Írjatok veletek is történt már ilyesmi?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés