Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Megtakarítás gyerekeknek

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
daniel01

HozzászólásElküldve: 2012, Márc. 07, 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egy pénzügyi tanácsadó cégnél dolgozom, a hosszútávú megtakarítások a fő szakterületem, bármilyen kérdéssel forduljatok bizzalommal hozzám:
Nagy Dániel Tel: 06302891801
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kischkaarni

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 15, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ahogy olvasgatom a bejegyzéseket úgy látom, hogy eléggé megoszlanak a vélemények a megtakarításról és a pénzintézetek iránti bizalomról. A legnagyobb bajom az egésszel az, hogy én is, mint sokan mások a saját bőrömön tapasztaltam meg néhány biztosító megtakarításának árnyoldalait ( az ígértnél jóval alacsonyabb hozam, rugalmatlanság, mínuszos egyenleg, stb.).
Ezeknek a veszteséges biztosításoknak a lemondása, visszavásárlása után én is szkeptikus lettem egy kicsit a felmagasztalt biztosításokkal kapcsolatban, mígnem találkoztam egy úrral, aki az egyik nagyobb biztosítónál tevékenykedik a mai napig is. Ő világosított fel, hogy az eddigi megtakarításaimnál miért vesztettem el összegeket, ahelyett, hogy azt ígérték, hogy még hozzátesznek a befizetéseimhez és elmagyarázta, hogy mire kell nagyon figyelni az ilyen ügyleteknél és elvállalta, hogy mivel hozzá nem értő ember vagyok, figyelni fogja a befektetésemet és annak minőségét, hozamait, hogy a fentebb említett brobléma nehogy előfordulhasson újra.
Véleményem szerint egyetlen-egy embert kell találni aki elmagyarázza érthetően a dolgokat, körültekintően válaszol minden kérdésünkre, megbízható, a szerződés megkötése után nem tűnik el szőrén- szálán és, ha probléma van, akkor segít.
Úgy tűnik, hogy nekem szerencsém volt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
beata1981

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 22, 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annyit elfelejtettem hozzátenni, hogy kamatadómentes és igénybe lehet venni az adókedvezményt.

Kellemes napot mindenkinek!
Vissza az elejére
beata1981

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 22, 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A felnőtté váló gyermek önálló élete indulásakor egyszerre jelennek meg a továbbtanulás, pályakezdés, otthonteremtés, stb. anyagi terhei. Hogy ehhez hogyan kezd hozzá a gyermek csak azon múlik, hogy képesek-e vagy akartak-e a szülők gondoskodni gyermekeik jövőjéről.

Az Otp Garancia ezekre az eseményekre dolgozta ki a Generáció Junior befektetési terméket.

A lényege, hogy a szülő maga dönti el, hogy mennyi az az összeg amit havonta félre szeretne tenni. A termék rendelkezik a díjfizetés átvállalási szolgáltatással, amely azt jelenti, hogy a szülő halála esetén az otp garancia tovább fizeti a gyermek számára megkezdett megtakarítást, biztosítani ezzel a megtakarítani kívánt összeg kifizetését.

Ha felkeltettem érdeklődéseteket, nyugodtan kérdezzetek még bátran, az e-mail címem is tudjátok, szivesen válaszolok.
Vissza az elejére
Erus0327

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 22, 01:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülnék, ha bővebben kifejtenéd, hogy milyen fajta megtakarításról irsz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
beata1981

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 07, 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csak segítséget szeretnék nyújtani, mert ehhez értek.
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 06, 21:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm, miért van az az érzésem, hogy ez itt egy hirdetés, ami nem ebbe a topicba való?! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
beata1981

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 06, 11:48    Hozzászólás témája: Megtakarítás gyerekeknek Hozzászólás az előzmény idézésével

Bizonyára gondolkodtatok már azon, hogy szeretnétek megtakarítani gyerekeiteknek, továbbtanulásra vagy az életkezdésre. Én ebben szivesen segítek bárkinek, válaszolok kérdéseitekre, csak írjatok Smile
beata137@freemail.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés