Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Praktikusan

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 12, 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moni, bevallom "férfiasan", hogy tennap este már nem bírtam ébren kivárni a válaszod Sad, bocsi utólag is. (Láttam, hogy írod, de micsinájjak, ha egyszer lehúzták odabent a redőnyt Sad . Így legalább elmaradt a stikazaba Smile , és a kilóim is jobban érzik ezért magukat.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 11, 23:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi. Smile Az ízesítés az a sót takarná? (A díszítés már világos Wink .)

(Hú, nagyon éhes lettem. Beindult a nyálelválasztásom a lila hagymától Smile . De fél éjfélkor már csak nem mehetek ki megdézsmálni a hagymakészletet egy kis margarinos kenyérrel Sad. Meg mit szólna az ember hozzá - már alszik Smile .)

Látod, már nem kell önmagaddal csevegned Smile.
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 11, 23:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Hogyan kell puliszkát főzni?
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Vissza az elejére
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 06, 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is a szappan+nap+90 fok híve vagyok, néha egy kis domestos is ráerősít, de ezt max. kétszer lehet eljátszani, utána mehet portörlőnek a ruha.
Laura

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 06, 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A 90 fok nálunk is bejátszik, csak egy idő után nem szeretik a ruhák.
Anyósom trükkje a foltokra, hogy vizesen beszappanozza, aztán kiteszi a napra száradni, hogy pont a foltra süssön a nap. Jobban kiszívja, mint a hypo! Ami így nem jött ki nekem, azon a Clorox se tudott segíteni, fordítva viszont már működött!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 04, 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ami az olajfoltot illeti, nekem a ruhából a mosogatószer szedi ki, nem az intelligens mosóporom....az olyat is, amit autós kollégák csinálnak egy-egy esősebb napon, vagy a pocsolya bosszúja, ha túl határozottan trapolok bele...
Ági

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 04, 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Moni!
Ezek tényleg klasszak.
Mi a gofrit is ebben sütöttük eleinte. Ez talán nem is különbözik a te palacsintádtól, nem? (Ide sűrűbb tésztát csinálsz, ugye?)

Ha már főzünk: rakott krumpliba nemcsak a tojást szeletelem a tojásszeletelővel, hanem a puhára főzött krumplit is. Mennyivel gyorsabb így!
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 04, 06:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

O.Moni, imádlak Smile. Köszi a tippeket.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés