Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
ikrek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Juji

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 31, 20:12    Hozzászólás témája: ikrek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tavaly októberben születtek meg gyönyörű ikerfiaim Ádám és Levente. Első gyermekeim, és tapasztalatlan szülőként még terhesen megálmodtam, milyen is lesz majd a két fiamat felnevelni! Gondolom írnom sem kell mekkora tévedések áldozata lettem. Nos nem azt hittem, hogy eszik-alszik majd a gyerek, és azt tudtam, hogy nem lesz majd könnyű, de azért erre nem számítottam. Általában azért a helyzet ura vagyok, de vannak tragikus pillanatok is!
Egyébként imádnivalóak az életem mind a kettő!

Nos a témát azért vetettem fel, hátha akadnak olyan anyukák akik szintén iker gyermekeket nevelnek, akikkel tapasztalatcserét, praktikus tanácsokat, ötletes megoldásokat meg tudnánk beszélni!
Persze más kismamákat is szívesen látunk!

Üdv.Juji
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés