Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
kristálygyerekek, parababák

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 25, 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia OlahSzilvi!
Én Violára szavazok! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 17, 23:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Cicaszépségverseny van a nagyfiam weboldalán. Ha van egy kis időtök, légyszi szavazzatok, nagy örömöt szereztek ezzel neki Smile. Nem kell hozzá regisztrálni, csak a legjobban tetsző cicus nevét megjelölni. Smile A szavazás az oldalon jobbra lent van. Köszi Smile
http://gportal.hu/gindex.php?p.....p;offset=0
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Doo

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 10, 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát vszeg vannak bizonyos képességei / megérzései. de egyébként nem foglalkozik semmi ilyesmivel. meglepő, mert amúgy egy meglehetősen nehezen megközelíthető, nem egy érzelgős ember, inkább racionális.
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 10, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Doo!
Nem semmi. A férjed ennyire nyitott? Fogékony? "terhelt" bizonyos képességekkel?

Le a kalap!
Vissza az elejére
Doo

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 10, 11:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mivel az én babóm még a pocakomban van (ma töltjük a 32. hetet:)), nem tudom h mi van ezekkel a képességekkel - csak az álmokra való kapcsolódásról jutott eszembe h nekem és főleg a férjemnek a várandósságom elején volt egy csomó álmunk, amiket a baba "küldött". a férjem aznap éjjel, amikor foganhatott, megálmodta h most babánk fog születni - én nem is hittem neki és mégis igaza lett! aztán azt h kislány lesz, amit több héttel később igazolt is az UH. én utoljára a 13. héten álmodtam vele, amikor arra gondoltam h milyen jó volna tudni h jól van-e - hiszen akkor még mocorgást nem éreztem és az elején kéthetente volt UH, amin láthattam h minden OK, de tudtam h most egy darabig nem lesz. aztán ahogy a mocorgásra kezdtem koncentrálni, úgy abbamaradtak ezek. de a férjem még most is álmodott vele párszor - egyszer pl azt h megüzente neki h korábbi életükből már ismerik egymást. a párom azt mondta h ez segített neki abban h kicsit bensőségesebben tudjon viszonyulni a babához.

jó hétvégét mindenkinek!
Dóra
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 07, 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hétfőn megint volt egy érdekes megnyilvánulása a kicsi embernek.
Miután elment a doktornő, megkérdezte:
- Hol lakik a doktornéni?
- Otthon, a házában.
- De nem látom az ágyát.
- Igen, mert bent van a házában.
- De nem látom az ágyát. Question

Egy másik ilyen megnyilvánulásából nekem úgy tűnt, hogy a kisfiamnak az ágy a gyökereket jelenti. Nos, a doktornő egy belgrádi rendszámú autóval jár...

Ez, persze lehet, hogy már bebeszélés. De mindenesetre érdekes volt...

És ma: ismét gondolatolvasás.
"meg kellene locsolni a virágokat" - gondoltam, mire a kicsi:
- Anya, megnézem, hogy szárazak-e a virágok. Shocked
Vissza az elejére
Laurika

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 24, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon érdekeseket írtok!

Szerintem ezek a dolgok teljesen természetesek a kisgyerekektől! Sajnálatos, hogy a nyugati társadalmak kiölik ezeket a képességeket az emberekből, aztán a legtöbbünk még azt is hülyének nézi, aki esetleg gondolkodni mer a témáról... Wink Persze mindenki maga dönti el, hogy elhiszi-e vagy sem, de szerintem a saját gyermekét még egy hajthatatlan szkeptikus sem hülyézheti le, amikor számára furcsa dolgokat mond vagy lát! És látom azért ebben szinte mindannyian egyetértünk. Cool

Ajánlom a Lélek teste című könyvet, amit Hodnik Ildikó írt! Tudományos magyarázatot és sok segítséget nyújt minden érdeklődőnek!

Ez az oldal is elég érdekes szerintem:
http://koli.kando.hu/profecia/Aura/seeauhun.htm
Itt vannak jó gyakorlatok, amik segítenek az aura látásában.

Jó nézegetést és szép napot mindenkinek! Smile

[^]  

http://kep.tar.hu/telibabak/50227810#2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Danaaia

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 21, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megint én...

Zsuzskanéni.
nem fontos a partner az első lépésekhez, csak akkor kell társ, ha másik ember auráját akarod megfigyelni. Addig egyedül is lehet gyakorolni tárgyakon, kezeden...

én addig jutottam, hogy tárgyakét látom, meg a saját kezemen is jól meg tudom figyelni...borzongató élmény meglátni.

Most azt gyakorolom, hogy hosszabb ideig tudjak koncentrálni, mert a színeket, azok változását akkor lehet látni, ha kellően hosszú ideig tudunk koncentrálni.
Maga az auranézés során kb úgy kell nézni, mint mikor azokat a képeket néztük, amiből előjött egy 3 dimenziós kép. Jó pár éve volt divat ilyen képeket nézni. Nem tudom emlékeztek-e rá.

Most én is ott tartok, hogy kellene valaki aki elég sokáig hajlandó egyhelyben ülni és nem mozogni, hogy megnézhessem az auráját. Ne mondjam, a gyerekeimet kukkolom, de ők képtelenek nyugton maradni Smile és ha lopva bámulom őket, rögtön gyanakodnak, hogy mit nézek oan furán...Very Happy

na üdv

ne adjátok fel a próbálgatást
üdv
Dana
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 19, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dehogyis, hiszen írja, hogy kell hozzá valaki, mivel egymáson kell alkalmazni. Meg nég időm sem volt rá. Ritkán van olyan pillanatom, amikor relaxálni tudnék.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 19, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és tényleg működik? Mármint én, itthon, a netről megtanulhatom látni az aurát?
Zsuzskanéni neked bejött?
Vissza az elejére
thymi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 19, 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

puszika Wink
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 19, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Menj rá az oldalra. Utánna az auralátásra, és ekkor a cikk felett megjelenik a következő:
Alternatív gyógymódok/Önfejlesztés. Itt rákatt az önfejlesztésre, és kiadja az előző részeket is.Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
thymi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 19, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megtaláltam az oldalt az előbb is, de csak a 4. rész tudtam elolvasni.....
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 19, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

thymi írta:
Én is csinálnám, de nem találom az előzménycikkeket. Hpl tudnám elolvasni?

Innen: http://w3.astronet.hu/
Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
thymi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 19, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is csinálnám, de nem találom az előzménycikkeket. Hpl tudnám elolvasni?
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 17, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mamagi:Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 17, 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én meg nem látom, pedig nagyon nézem Laughing
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 17, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem meg nincsen hozzá partnerem, akivel csinálhatnám....

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Danaaia

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 17, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na mi van? Kihalt a topik?
Én rajta vagyok az auralátási projekten,egész jól haladok.

Üdv
Dana
Danaaia

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 15, 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

érdekesek a történetek, amiket leírtok. Én nem vagyok szakértője a témának, csak mostanában olvasgattam ezt-azt a dologról. Van egy honlap, ahol elindult egy sorozat, ami segíthet megtanulni aurát látni.
Ha érdekel benneteket, próbáljátok ki, aztán meg lehet beszélni a tapasztalatokat.

Én is kipróbálom. Smile

ez a címe:
http://w3.astronet.hu/

üdv
Dana
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 13, 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pkagi! Igen, azt mondják, hogy a kicsik könnyebben kapcsolatba kerülnek az asztrálvilággal, állítólag erre minden ember képes (lenne), csak kinevelődik belőlünk.

korina001!
Az auraszínekről eléggé felszínesek az ismereteim, de úgy rémlik valahonnét, hogy aranyszínű aurája csak Jézusnak volt. Ahogy írják a témával foglalkozó könyvekben, a mai gyerekeknek már nem indigószínű (ezért indigó gyerekek), az aurájuk, hanem kristály (kristálygyerekek). Úgy tudom, az előttük lévő generációknak mályva árnyalatú volt, talán ebbe a kategóriába tartozunk mi, szülők is. Lehet, hogy a főnököd éppen a kristályszínű aurát látta ezüstösnek.

http://aura.lap.hu/
http://www.infosender.org/aura.html
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 13, 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok!
Az én főnőköm elég komoly szinten foglalkoik ezoterikával és mikor 6hónaposan bevittema lányomat a melóba azt modta hoy ezüst szinű az aurája és hogy az hű de milyen jó..meg elkezdett számolni az ujjaival és figyelte hogy meddig követi nyomon a számokat a gyerek..és 5ig birta a csajom és azt mondta hogy ez mennyire jo..én nem értek ezekhez a dolgokkhoz..valhol érdekelnek denem tudom mit hidjek róla...valaki fel tudna világositani az aura szinek és egyébb ezoterikus dolgok ügyében..vagy valmi féle web oldal erröl...
előre is köszi..lelkes olvasótok
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 13, 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na itt vagyok.
Elég hátbozongató a történet.
A kislánynak úgy 3 éves korában jöttek ezek a dolgok. Pl. mindig mondta, hogy a nagymama ott lakik velük (aki már meghalt) és elmondta miben halt meg, úgy hogy még a szülők sem tudták, hogy miben. Majd utánaérdeklődtek és kiderült pont úgy volt ahogy a kislány elmesélte.
A másik, hogy mondta nem szeret temetőbe járni, mert ott sokan vannak és ha felnéz akkor ott sok kapu van.

Az auralátás is megvolt. Először ő maga mondta, hogy milyen szín van körülöttünk. Majd ha kérdezted persze az ő nyelvén akkor megmondta.

[^]  
Vissza az elejére
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 12, 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pkagi!
nagyon kiváncsi vagyok, nálatok, náluk mi történt. Néha még magam sem hiszem, hogy ilyen van.
De van. Látom, tapasztalom, megélem.
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 12, 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok
Olvaslak titeket. Nekem a férjem unokatesójának lányánál voltak ilyen történetek majd mesélek.

[^]  
Vissza az elejére
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 12, 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval a gondolatolvasás. A gyerekem raffais baba, azaz már a születése előtt kommunikáltunk képekkel.

Ezért nem lep meg annyira (baromira meglep :O), hogy a mai napig veszi az agyam, pontosabban azt, amikor képekben gondolkozom. Értitek?

A legutóbbi három eset, már tényleg megdöbbentette a férjemet is, pedig ő, ebben a raffais, meg parakérdésben eléggé hitetlen volt.

1. Fél fülemen a rádiókabarét hallgattam, míg kint hintáztunk. Badár magyarázta a betlehemi jászolos poénját, hogy kérték, vigyen egy birkát etc... Ahogy mondta, ezt elképzeltem. Mire a gyerek megszólalt, anya hozd ki a birkát (a játékbirkát
hintázni)

2. Autogén tréningeztem (egyfajta relax), amikor elképzeltem, hogy milyen jó lenne nyáron egy függőágyat felszerelni a fenyőfa ágára... A gyerek oviban volt. Délután amikor hintáztatom, megszólal: anya felszerel egy másik hintát hátul (ez bizony ott van, ahol elképzeltem). Hova? -kérdeztem. - A fenyőfára - mondta a kölök.

3. Ne röhögjetek, de azt álmodtam, hogy az anyám bele akart tuszkolni az orromba egy (pedig én is röhögök) egy összegyűrt tejfölös flakont... Egy nappal később a gyerek öltöztetés közben megszólal: beledugom az orromba a tejfölös zacskót :O

(ja, mert azt nem is írtam. Úgy veszem észre, hogy néha az álmaimra is rákapcsolódik)
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem teljesen, csak kérdés volt....Vagyis próbálom megkérdezni valakitől, hogy miért ilyen ellenszenves másokkal több topicban is...De ígérem, nem teszek ilyet. Mármint a fikázást.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jézusom, mi van itt?!

Mi ez a fikázás?!

Ez megy itt a fórumon?
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 22:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Óóóóó.
És TE teszel ellene????

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
kicsitundok

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VKOrsi írta:
a VÉLT tudás a legrosszabb Very Happy Very Happy Very Happy

Akkor miért nem teszel ellene? Wink
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom, hogy "valaki" szellemként követ egyeseket. Laughing
Legalább nem unatkozik. Laughing

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mamagi írta:
A nemtudásnál már csak a tudás rosszabb.

ááááá
a VÉLT tudás a legrosszabb Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A nemtudásnál már csak a tudás rosszabb.
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy
Megtalálsz? Vicces.
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok!

Van most moderátorunk?????
kicsitundok

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska írta:
...ezomama...
Sokat küldtem rá energiát... Tuti, hogy látják az aurát, ezért rajzolnak vörös kutyát...A Benyust sokszor kaptuk azon, amikor betakarni be-bejártunk hozzá, hogy nyitott szemmel fekszik és bámul felfelé.... Alvás közben kiszáll mindenki a testéből, nem emlékszünk rá...

Laughing Laughing Laughing buta buta buta buta buta buta buta
Vissza az elejére
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 08, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, itt vagyok végre, most van egy kis időm pötyögni, negyed óra múlva kell csak indulnom a kicsiért.

Szóval úgy tapasztalom, hogy az én kicsi fiam otthonosan közlekedik a fejemben, és mintha lenne bizonyos "jövőbelátó" képessége is. Ez utóbbi persze nem globális dolgokban nyilvánul meg, hanem egyfajta banalitásban, de az előrejelzése mindig pontos.
A parkettásokat vártuk, délutánra ígérték, de nem jöttek. A kölköcském viszont rendre állította, hogy jönnek a bácsik este, sokan. Azért én csak magyaráztam neki, hogy nem, már biztosan nem jönnek, különben is legfeljebb ketten lennének, de a kicsi konokul mondogatta, hogy este, sokan. Hát jó.
A parkettások fél nyolckor állítottak be hárman. (A három ugyan nem sok, de a számfogalom kialakulásában mi még az egy, kettő, soknál tartunk, tehát neki a három is sokaságot jelent).
Magyarul, igaza volt.

A férjemmel ilyenkor mindig birkamód nézünk egymásra, de már tudjuk, hogy a kölök benyögéseit komolyan kell venni.

(van még egy-két érdekes esetem, de egyszerre nem is akarlak terhelni vele benneteket, meg nem is jut mindig mind az eszembe. Jövök még, most viszont indulok a kicsimért.)
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 07, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Macikati, érzéke van/lesz a gyógyításra. A kristálygyermek arra született, hogy segítsen jobbá tenni, amit elrontottak ezer-ezer év alatt. Rendkívül érzékeny, intelligens, szavak nélkül komunikáló gyerekek. Ahogy a kicsikkel bánik Barnus, az sem mindennapi.
macikati

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 07, 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyacska!
Barnus meg kicsi volt, apa meggyozott hogy vigyuk el latokhoz, mert vmi oka van hogy allandoan szekrekedese van, ott mondtak ra hogy kristaly gyerek. En nagyon nem hiszek az ilyesmiben, de neha van olyan megmozdulasa a gyereknek, aminel elkezdek ketelkedni.
A legutobbi ilyen raerzese az volt mikor a masszorom jott hozzank, es ahogy belepett oda ment hozza es mondta hogy laba-laba( mutatott a fajos labara), majd hasa-hasa. Es utanna kiderult tenyelg faj a laba a sracnak, mert ahogy jott fel hozzank a lepcson, kiujjult neki egy regi sport serulese, es a hasaval is voltak gondok. A sogornom szerint van vmi a gyerekben.
Ami meg furcsa szamomra, mindenki(idegenek is) meg most is a gyerek szemet veszik eszre eloszor, vagy csak meg jegyezik hogy milyen erdekes a szeme a gyereknek.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 07, 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt is vagyok.
Szóval, nem mondhattam, hogy á, dehogy, nincs is ott senki, mert amolyan félművel ezomama lévén valahol tudtam, igaza van.
A nadiban vanak eszközök arra, hogy ennek utána tapogatózzak.... félve meg is tettem.....
Aztán a bácsi elment. Sokáig volt szomorú, sőt mindig az volt, ha kérdeztük a kicsit, hogy mit csinál... sajnáltuk... itt rekedt...
Sokat küldtem rá energiát, hogy legyen ereje elmenni, a dolgok rendje szerint....

Az, hogy a gyerekeke a fejünk fölé néznek, kicsit furcsát fókuszálva, téma lett a barátnőmmel is. A glóriánkat lesi - mondtuk magunkat fényezve.
Tuti, hogy látják az aurát, ezért rajzolnak vörös kutyát, aki haragszik, félelmetes.... stb....

A Benyust sokszor kaptuk azon, amikor betakarni be-bejártunk hozzá, hogy nyitott szemmel fekszik és bámul felfelé. Mi van ott? -- A Bence.

Alvás közben kiszáll mindenki a testéből, nem emlékszünk rá, nem maradunk úgy szerencsés esetben Smile A tudatosság bizonyos szintjén éber állapotban is elő lehet ezt idézni (jógik, meditáció stb), de a gyerekek ezt kb. 6-7 éves korukig teljes természetességgel űzik.

Várom a sztorikat. Puszi, megyek halat sütni.
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 07, 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor a kicsink 2-2,5 éves volt még a régi lakásunkban laktunk a hatodikon. Sokszor volt ott olyan érzésem, hogy nem vagyunk egyedül, van még velünk valaki, akit nem láthatunk.
Ja, mi felnőttek, de a totyógós még lazán ellvírozott a világok között.
Amikor beszélni kezdett közölte, hogy ott a bácsi ás abélkara mutogatott. Besz.....tunk a rémülettől...!!!
folyt. köv.
jöttek hozzánk.
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 07, 00:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cupp, cupp, lányok!
Evinene nagyon eltüntél amonnan! Már aggódtunk. De látom szépen növögettek.
De hogy volt ez az aura sztori? Rád nézett a kisfiad, és azt mondta, anya van körültted egy zöld-kék fátyol? Hány éves volt a kölök, amikor ezzel előállt? És nem döbbentél le nagyon?

Szia Banyácska!
Szóval itt kószálsz, amikor nem vagy amott Smile)))

Én is leírom majd részletesebben is, hogy hogyan bóklászik a fejemben a kölköm, de most inkább visszakúszok az ágyba Wink

(nincs mese, asszem elveszítem a fórum-szüzességemet! Bánja fene, vigye kánya! Very Happy )
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 07, 00:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia édes naplótestvérem! Smile

Késő van, de majd mesélek én is.
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 06, 23:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem meg a kisfiam látta tavaly az aurámat és eltalálta hogy kékeszöld

mamagi Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 06, 23:57    Hozzászólás témája: kristálygyerekek, parababák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ím, előállok azzal a témával, ami nagyon izgat.

Tapasztalta-e valamelyikőtök, hogy a gyermekének különös, mondjuk úgy, paraképességei vannak? A kisfiam 2,5 éves, születése óta figyelem, úgy látom, olvas a gondolataimban.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés