Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nem adjuk fel, Anyukák leszünk!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 184, 185, 186  Következő

Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 07, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot kellemes hétvégét kívánok!!!
Nyaraláshoz is kellemest!!

Ibolyáknak boldog névnapot!!!

Ki hogy van merre jártok hol nyaraltok vagy pihentek?

Évikém 10kg40dkg 94cm
Székesfehérvári barátainkkal azóta is rendszeresen találkozunk 2-3hetente volt két nagy összejövetel is Április 24-25 és most július 22-25 között. Ilyen mini tali sláger rádiós dolog ez a közös.. Ott voltam lánnyal 2.foku határozat hozatalon is II.kerületben és akik el tudtak jönni.
Agárdra jártunk főképpen strandolni.
Kislányom megtanult magától inni és igényli mert nem ivott külön régebben..
Közben páromnak is megvolt a tárgylása 10hónap és jöhet hazafelé..
Zsoltikám 49kg fogyott 2kg-ot 41es a lába 153cm 9évesen.
Nagyon várja a sulit ilyenkor örülök, hogy gyorsan telnek a napok...26nap és Szeptember van... Very Happy Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 22, 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnénk a figyelmetekbe ajánlani egy cikket, melynek főleg a második fele lehet érdekes Számotokra:
http://www.csaladinet.hu/hirek.....eke_a_jovo

A témával kapcsolatos véleményeteket a cikk alatt kommentként írhatjátok meg.

CsaládiNet Moderátor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Chybeee

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 09, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ajánlanék egy kezelési formát. Nagyon jókat hallottam róla és a referenciák is nagyon jók!

Olvassátok el, és sok sikert hozzá!

http://www.gyalog-h.hu/hu/referenciaink.html
Vissza az elejére
0csicsi0

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 03, 00:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! nekem is ez a célom és ez lebeg a szemem előtt ami ennek a topiknak a címe:)
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 25, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhozom kicsit a topicot -
Gondolom, más forrásból tudjátok, hogy Tittinek lehet gratulálni szépséges kislányukhoz! Very Happy

Lexáék a kórházban időznek, még egy picit érdemes lenne egyben bírniuk... de jól vannak!

Nálunk nagyjából minden OK, a bölcsi továbbra is tetszik Szonjának.

Ti? Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 21, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot hetet!!

Tini 10kg mosta csajszim, csakhogy hurutka április 15ől itt tanyázik a két gyerekemnél most a kisfiam is beteg éjjelre rosszabbodik a helyzet.
Ezért csoportos orvoshoz vonulásra megyünk csütörtökön mert ehhez most antibika kell nincs mese Sad
Közben inhalálót vadászgatok a neten mert Évikének nagyon kell nem elég a hideg párásító.... és pulmanológust neki indokolt is egyébként csak azt hittem megúszhatom nála de nem ....
igyekszem szinten tartani a súlyát nehogy megint fogyni kezdjen.. ovi erre hétre lefújva nála

Azta kisfiad 15hónapos holnap de jó Smile

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 04, 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 01, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tini, Vica mi Pénteken Székesfehérvárra megyünk ismerősökkel találkozunk 2hete ott maradt a cumisüvege csajomnak és azért is..
Van tartalék de abból valahogy nem eszik annyit Shocked Shocked Shocked
Zsoltikám meg történelmi dolgokért van oda

itt van ezért is megyünk

ezeket csináltam ott 2hete
http://www.csaladinet.hu/user/.....esfehervar

Tini kisfiad nagyon hamarosan el fog indulni önállóan gratulálok nagyon ügyes!!!!! Smile

[/b]

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 01, 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!

Évikének mai napig mikrózom a vizet, mert ugye nem eszik darabost.

Fogyott 400grammot 9480 most és már majdnem 10kg volt.
3hét hurut vacsiba bealvás és az elindulás megtette a dolgot.

Ma viszem egészséges rendelésre remélem valamennyit visszaszedett magára megjött a közgyógy igazolványa 2,5hónapnyi vacakolás után január 15-én adtam be és április 2ig húzták
Elfogyott a kerete és csak a múlt héten tudtam neki általános támogatással megvenni az 5doboz Fantomaltot ( ez speciális hízlalója ezs em volt az utolsó 3hétben mondtam is a dokinak ne csodálkozzanak mert neki csak sima hzílalók nem elegek 30%os tejszínt kap meg zsíros tejfölt joghurtokat és mégis fogyott mert a fantomalt mindenből hiányzott pt a cukor nem hízalaja nem elég gyorsa felszívódása Évikém nagyon éget nem úgy mint én Sad

Elindult erősen a csajom ovizunk, de ma nem vittem közben kisfiammal szaladgálás szemészetre szemüveges lesz Sad
Májusban pupillatágítás 10-én negyed 9re megyünk 12ig ott leszünk Sad
Évike addig ovizik. mg jó hogy 1megálló van a kórház és Évikém ovija között Smile

[^]  
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 29, 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Egy éves kor után már csak ritkán forraltam... és babavizet sem adtam Embarassed Nálunk jó a csapvíz, azzal csináltam mindent,ha mentünk valahová, akkor vittem ásványvizet. Mondjuk Pesten kell a palackozott víz....
Mesélj még magatokról! Miket csinál már a nagyfiad?

Többiek, hogy vagytok?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 13, 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene:
Koszonom Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 10, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ILDI BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!!!!

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindnekinek szép estét!!

Ildi ez nagyszerű örülök hogy kisfiad ennyire jól van és behozta lemaradást

it a videó Évikéről így totyog a drágám.

Évike totyog

[^]  
Vissza az elejére
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 04, 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pipe:
Szivbol gratulalok! Nagyon regen nem voltam, hogy meg azt sem tudtam, hogy terhes vagy Rolling Eyes
Nagyon orulok, hogy ilyen jol kijonnek a tesok, ez nagy megkonnyebbules volt nekunk is.

Titti:
Annyira orulok, hogy minden rendben halad, mar csak 80 nap Smile

Tini:
Hat mostanaban nem is jutok a gep ele, ha meg igen eppen csak elolvasom az emaileket es mar megyek is. Timi most nagyon foglalkozast igenylo korszakaban van, megyunk mindenfele vele, hogy elegge lefaradjon estere es jol tudjon aludni Smile Melle jon meg a sok foglalkozas a Robinak (Deveny torna, TSMT torna, chiropraktiker, gasztro doki, neurologus, gyogytornasz), de nagyon nagyon jol halad, gyakorlatilag teljesen behozott minden lemaradast es nagyon kiegyensulyozott nyugis baba lett belole Smile
Timi is egy kis tunder, allandoan fecseg, meg kell halni neha a nevetestol miket tud mondani.
En meg napi 1x fejek, de mar evvel is le fogok allni 1-2 het mulva, mert szeretnek ujra metet szedni es fogyokurazni, ugyanis iszonyuan elhiztam ahogy anno Timivel is a szopi alatt. Nagyon zavar es igy igazabol nem erzem jol magam a boromben, de nem is sok az idom magammal foglalkozni Laughing ... meg meg messze van a nayar, addig csak haladok a fogyokuraval valamennyit Razz
Felvetelizek, lehet osztol tovabbtanulok megint, de persze ez attol is fugg felvesznek e egyaltalan. Most angolbol akarok nyelvvizsgazni oszig, hogy utana mar evvel a reszevel ne kelljen torodnom. Hat kb ennyi van velunk.

evinene:
Gratulalok Evikenek a jarashoz!!! Ez igazi attores! Nagyszeru!!! Az ovi is biztosan jot tesz az onbizalmanak!
Mi is epp ovi keresesben vagyunk. Hat nem konnyu dolog meg a gondolata sem.

Mindenkit puszilok, akit nem emlitettem, de mennem kell, felebredt a nagyfiu Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 27, 01:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

Évikém kedden szerdán picit beteg volt szerdán belázasodott de 1nap alatt rendbe jött csak egy vírus volt az egész.
És 10-15 már 20-25lépést tesz meg önállóan.
Ki tud mászni az ágyából is Shocked Shocked Shocked
Ovis lett de még csak szépen keveset viszem a fejlesztéseket már azon belül kapja meg.
Egyre bátrabb lazán eltolja kezem és önállóan totyog a drágám.
Videót majd később gyártok erről, mert ha felveszem azonnal leül. Shocked Confused

[^]  
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 22, 09:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Pipe, csodaszép kislányod van! Laughing Tényleg tipikus mediterrán szépség lesz belőle... Very Happy Biztos nagy a boldogság. Very Happy

Tini, tényleg elrepülnek ezek a hetek.. és annyira szép élmények érnek ilyenkor... fantasztikus fejlőódésen mennek keresztül, öröm minden pillanat. Irigyellek is...

Ritkán tudok jönni, nagyon kevéske időm van...
Szonja február 8-án kezdte a bölcsit, két napig úgy ment, mint az álom... jól érezte magát. Aztán szerdán nyűgösködött, délután már lázas is lett.... úh. pár nap betegszabi jött. Múlt csütörtökön vittük újra, irtózatos bőgés ment végig, hiába ott voltam! Másnap az apjával ugyanez, akkor mondták a gondozónők, hogy menjen el, mindegy, hogy ha így is - úgy is sír... Kb. két órát hagyta ott.
Itt járunk. Enni esze ágában sincs, le sem ül a többiekhez, csak sírdogál folyamatosan és kéri a sapkát, cipőt, kabátot, hogy ő menne...
A mai napra kíváncsi vagyok....

MIndenkinek pusszantás!
pipe

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 17, 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Koszonjuk a gratulaciokat Smile
Ide is berakom a linket hogy lathassatok Lilit, bar ezek tenyleg csak az elso heten keszult fotok:
http://s946.photobucket.com/al.....=slideshow

Nemtudom latszik e kepeken de Lili szoges ellentete Marcinak: sotetbarna szem, fekete haj, sotetebb bo''r. (a szajbiggyesztese alapjan tiszta anyosom Laughing ) Lehet hogy valtozik me'g, de Marcin egybol lattam hogy kekszemu lesz Smile
Nagyon edes baba. Marcival jol kijonnek - Marci ugrik Lili minden megmoccanasara, cserebe Marci uvolthet Lili fule mellett, szeme sem rebben.. Cool Persze az apukaja hangjara tekergeti a kis fejet Smile Ha elkezd sirni, en odaszolok neki a lakas masik sarkabol es abbahagyja par percig (hogy odaerhessek a cicikkel Laughing )

Kevesen jartok erre, gyertek egy kicsit meselni ti is!
Puszi
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 05, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét és kellemes hétvégét kívánok!!!!

Azta mire jövök!!
Pipe gratulálok a picikédhez sok tejcsit!!!

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 05, 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pipe! Gratulálok a kislányotokhoz! Nagyon szép neve lett! Nyugodt napokat kívánok Nektek!
pipe

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 05, 00:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Itt vagyunk Very Happy !
Januar 26-an, delben 12.20kor megszuletett a mi kis Lili Pannank, 3,360kg es 50cm-vel. Kislanyunk nagyon jol van, mar a 4ik napon visszanyerte szuletesi sulyat, ugyesen szopizik es jokat szundizik. Marci nagyon buszke es segitokesz nagyteso Very Happy.

Nekem meg volt egy kis visszautam a dokihoz a hazateres utan, de mar en is jo uton haladok, majd errol kesobb.

Puszi mindenkinek!
titti

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Domi!!Küldj légyszi egy email címet, vagy/és pü-ben telcsiszámot!!
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 25, 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napot mindenkinek!
Bocsánat, a látogatásért, csak erre jártam, és amikor megláttam, hogy egy kedves régi ismerősöm babát vár majd kiugrottam a bőrömből örömömben! Mama

Titti!!! Hát szívből gratulálok!!!!! Hello Annyira örülök Nektek!!

puszi: Kata
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 19, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pipe átolvastam amásikba mindjárt szülsz de jó Smile

Szóval bármikor... Minden órás így mondják. Laughing Laughing Laughing Laughing

Piroskáknak utólag tegnapra Sáráknak mára kívánok boldog névnapot!!!!!

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 12, 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét!!

Pipe azta tényleg mindjárt szülsz
Vonalzót nem is csináltál ezért tudtad ilyen ügyesen titkolni
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

[^]  
Vissza az elejére
pipe

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 12, 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tini, tegnap irtam neked egy pm-et, de most sehol nem latom nyomat, megkaptad? (az IR-es kerdesekrol, jo hosssszu valaszt, neked, auuu Mad ha elveszett, szolj lecci).

Titti, mocorgas Razz
ooo elhiszem mennyire mennel vasarolni, de vegul is vedett vagy valamennyire nem? Menj reggel amikor kevesen vannak Smile vagy a neten!
hat igen az alvas pozicio kerdes jobb nem is nagyon lesz... de probald magad kiparnazni oldalt kissebb-nagyobb parnakkal, labad kozt, csipod alatt, hasad 'toveben', ha kell hatad mogott is... nekem ez sokat segit meg most is - parom mondja is hogy olyan az a'gyunk mintegy alom, vacok - az osszes parnat, kistakarot a lakasbol oda hordtam ossze.
oltas: nem adatom be (szinte megkonnyebult a dokim amikor mondtam neki a multheten a vizsgalat alkalmaval h igy dontottem), alig jartam forgalmas-nyilvanos helyekre, most mar kihuzom vhogy, itteni mostanaban szulo ismeroseim sem adattak be. Talan ha szultem es Marcit sikerul megis bolcsibe-oviba beadnom akkor lehet hogy beadatjuk.
titti

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 12, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene..kisfiad Sad

Pipe, Tini!!
Igen, mocorgást már érzem, leginkább este, és pár napja délelőttönként is, főleg amolyan lazítós féligülő helyzetben....
Pipe, fizikailag jól (pociképeket meg tudod nézni, bár azóta is nőtt..)-
éjjel továbbra is csak 6órákat alszom, hasra feküdni nem akarok, sztem ez is baj, h nehezen találom a helyet, háttal nem olyan kényelmes, oldalt elzsibbad a lábam/csípőm..
Most sokkal energikusabb vagyok mint az az első trim-ben. Smile
Ha nem lenne ez a járványos időszak, oylan szívesen mennék nézegetni, mindenhol leértékelés van, ez az én lelkemnek mindig olyan jót tesz, imádok vásárolgatni... Embarassed Smile És most időm bőven lenne rá..
Picinek sem vettünk még szinte semmit...
Amit nem szeretek, mert utána húzódik/fáj a hasam: lehajolni, alacsony széken ülni..vagyis ahogy nyomódik....
DE hát ti ezeket tudjátok.. Wink

(Pipe titkára azért nem írok, mert én tudtam... Embarassed Very Happy
Pipe, oltás ügyben hogy döntöttél azóta? )
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 12, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pipe, gratulálok! Very Happy Ügyesen titkolóztál... Wink
Mikorra vagy kiírva? Közben átolvastam... azta, mindjárt szülsz! Shocked

Mi jól vagyunk, én szokom az új munkahelyem, nem is nagyon merek netezni... Embarassed

Sziasztok!
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 11, 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét kívánok!!

Aha ki mondta hogy pihenhetek is áhh
Kisfiam január 7-én este óta kórházban van mert bevadult a diákotthonban így Heim Pálba rakták gyerekpszichiátriára.
Szóval oda szaladgálunk a csajommal miután kialudta magát a fejlesztések után.
Mert az ovi is csak 4óra, de a csoportvezető beteg így csak hétfőnként van bent plusz holnapi Sztrájk miatt elmarad az Úszás is emrt a fejlesztő néni cska busszal tud bejárni és utána metró, el sem tud jutni annyira kint laknak a határba Crying or Very sad Crying or Very sad
Dévényezés nem fog mert metrók fognak közlekedni és aki a dévény kezelést adja ő kocsival jár be így legalább az egyiket megkapjuk
MÁV is sztrájkba lép szolidarításból Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Évikének jól megy a pancsika meg minden egyre jobban csak az evés nem akaródzik darabossá válni öklendezik továbbra is...

Aha Pipe ezért vagy te ritkán huha...Jöttem a babacagra Smile
Gratulálok az újabb pocaklakóhoz!!!!

[^]  
Vissza az elejére
pipe

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 11, 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tini, Boldog Nevnapot kisfiadnak! Very Happy
..te kis szemfules, nem, nem 'jelentettem be' a csneten, ebben nem vagyok jo, de vhogy mas miatt is, meg alig jottem forumozni... Embarassed Na de most kitudodtam Very Happy Tudjuk a nemet, de csak mi harman. Marci nagyon edes, jon simogat, puszilgatja a pocim, elnevezte a tesojat (igy azt hiszem 2 nevet kell adnunk, mert amit o valasztott neki, tiszteletben tartom Smile ) pedig tul sokat nem beszeltunk rola, de olyan nagyfiusan es szeretetteljesen viselkedik Embarassed .

Titti! Hogy vagy? 'Belso Vilag' Smile? Es fizikailag? Smile

Emese, de jo hogy irtal! Mindig megnezlek benneteket ha a hsz-at latom, ngyon szepek a gyerekek Very Happy

Evinene, irj majd az uszasrol, hogy megy?
titti

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 09, 00:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

Tini, Attiládnak én is boldog névnapot kívánok!! Very Happy
Puszi neki!!

Evinene,, talán neked sem árt már egy kis lazítás...legalább pár órára...de elhsizem, h nehéz másra bízni a pici lányodat.

Puszi Mindenkinek!
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 07, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tini01 Boldog névnapot kisfiadnak!!! és minden Attilának, Ramónának!

Évikém ovis lett, jövőhéttől 4órásban, ugyanis decemebrben voltunk bizottság előtt Zsoltikámmal, és lánykámat si behívták csak beteg volt őt nem vittem.
December 15-én kelt javaslatukban kijelölték a mostani fejlesztőt ( ez ovi suli is egyben)
Így január 6-án volt az utolsó korai fejlesztése, ez kissé megviselt hiszen 2éve 2hónapja kapja fejlesztéseket..
Most meg majd az ovónéni viszi le úszni nem én...

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 01, 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emese jaj de jó, hogy eszedbe jutottunk mi is Laughing Laughing
örülök hogy kislányod keze rendbejött
Nagyon ügyesek hogy a saját főztödet is eszik
Évike sajnos nem Sad
Évike is úgy tekereg meg hátra dobálja magát, félek az ilyen balesetektől
Zsoltika pedig a magatartása miatt kerül új suliba ( diákotthonosba)
Ott olyan gyerekekkel foglalkoznak mint ő is akik hyperaktívak és gyógyszert is szednek...
Hétfőn beviszem 4-én és 8-án pénteken hozom haza eza diákotthonos része.
Nagyon izgulok ám és fáj a szívem de nem merült fel más iskolatipus az anyagi dolgaink miatt ( ez volt az egyetlen alapítványi suli amit államilag támogatnak és Budapesten van közel hozzánk a többi Budán van vagy olyan megfizethetetlen egyelőre még egyedül vagyok velük március 17ig.

Ildiékről nem tudok semmit csak amit írt ide november 28-án remélem jól vannak.. Ildi majd gyere te is bújj elő...
Kisfiad pocija remélem rendben van..

Tényleg Szilvesztert a durrogtatásokat hogy bírták a gyerekek?

Kismedve, Peszkó ti is írhatnátok magatokról hogy vagytok...?

Titti gratulálok félidős vagy azt a mindenit!!!! Sport Sport

[^]  
Vissza az elejére
LVEmese

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 31, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mindenkinek boldog új évet kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Én totál elfelejtettem, hogy a zártban nem tudtok olvasni bennünket, viszont én még oda is alig tudok most már írni Laughing
Remélem, mindenkinek jól teltek az ünnepek. Mi a szenteste egy részét kórházban töltöttük, mert amíg én főztem, apa vigyázott a két gyerekre. Annyira jönni akartak hozzám, de épp sütöttem és apa fogta a kezecskéjüket. Lili gondolt egyet és megtekerte magát, kiugrott a kezecskéjében valami, a klinikán tették vissza egy mozdulattal. Most már minden rendben, kontrollon is voltunk. Hihetetlenül elevenek lettek, bár eddig sem panaszkodhattam Laughing Jönnek-mennek a lakásban, fűzőcskézünk, formabedobózunk, ha kérek valamit, megcsinálják, mindent megértenek, most már megmutatják, hol a fejecske, a pupi, a cici Laughing Lilinek már van rágófogacskája is, bár eléggé megszenvedte szegénykém. Étvágyukkal nincs gond, bár Lili nem szeret reggelizni, viszont állandóan csokit enne.........én voltam ilyen gyerek.
Hát, el sem hiszem, hogy elmúltak 1 évesek............nőnek, okosodnak, ügyesednek és szerencsére bár már főzök nekik, még szopiznak is Very Happy
Nagy vonalakban ez van velünk.

Evinene, kisfiad miért került új iskolába, lemaradtam............ Embarassed , a magatartása miatt?

Pipe, nagyon ügyes a kisfiad!!!! Very Happy

Tini, mindjárt 1 éves a te kisfiad is, hogy telik az idő, ugye? És milyen kis ügyeske!!!! Very Happy

Peszkó, Kismedve? Tud róluk valaki valamit?

Ildiék?

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Emese13
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 31, 04:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

Én meg még sütögetem a szilveszteri elemózsiát úgy sem tudok aludni
hajnali 3 van ( azért ilyenkor mindig aludni szoktam máskor Laughing
Éviek si kihagyta, de idén én is a nagy zabálást... Még fogytam 3kg-ot Laughing

[^]  
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 31, 00:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Csak ritkán tudok benézni, nagyon sűrű programom lett az év végére...
Utólag is nagyon boldog karácsonyt kívánunk! Névnapi köszöntések nagyon jól estek! Évák, puszi!
Mi jól vagyunk, elutaztunk a családhoz pár napra, de már itthon vagyunk, dolgoztam is két ünnep között.
Szonja is jól van, bár az étvágya továbbra sem rózsás...kihagyta a nagy karácsonyi zabálást.
Remélem, mindenki egészséges!
BUÉK mindenkinek!
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 28, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét kívánok!!

Hogy teltek az ünnepek?

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 23, 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek és az Éviknek boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v.....re=related

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 22, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot !!!

Pipe itt meg már olvad déli tájakra ónos esőt mondott és esett is.
Budapesten semmi sem esett csak pluszok vannak de akkora hó van még mindig; 20cm esett ide szombaton!!!
Genovai Ciklon hozta az áldást Laughing
Erre fekete lesz a kari mert eső elmossa Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Marcid nagyon ügyes fiú...
Jó nektek hogy ott megint hó esik...

Évikének akkor egyáltalán nem kell a kaja csak simán ( azt mondták hogy vagy csak darabost adjak a szájába vagy csak pépest, mert nála nagyon bezavar a kétféle érzésű kaja Confused Központi idegrendszerük másképpen működik.
Nem tudja eldönteni hogy nyelje e le simán vagy rágja is így kiköpi mint a huzat...

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 184, 185, 186  Következő
1 / 186 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés