Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Egyedülálló anyuka albérletet keres

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
virag0701

HozzászólásElküldve: 2015, Jan. 26, 18:40    Hozzászólás témája: Egyedülálló anyuka albérletet keres Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérem szépen, segítsen, aki tud!!! Egyedülálló anyaként 3 éves kislánnyal Pestre költöznék sürgősen. Diplomás, dolgozó nő vagyok, mégis akárkit felhívok, gyerekkel nem akarnak nekem lakást kiadni. 70 Ezer plusz rezsit tudnék vállalni, kauciót is ki tudomfizetni. Kérem, segítsenek, ha bárki fel tud ajánlani egy tetőteret, vagy kis lakrészt, nagyon hálásak lennénk. A kislányom is egy tündér, semmi baj nincs vele. Senkire nem számíthatok, árva vagyok, egy tartósan beteg öcsém van csak, gyermekem apja külföldi, nem törődik velünk.
Köszönöm, ha elolvastad!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés