Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
A kisfiam féltékeny az új páromra!!!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ognicsku

HozzászólásElküldve: 2014, Dec. 29, 13:54    Hozzászólás témája: A kisfiam féltékeny az új páromra!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy közel öt éves kisfiú édesanyja vagyok, az első perctől egyedül nevelem őt. Négy és fél éves korában lett egy kapcsolatom, akivel nagyon komolyan alakulhatnának a dolgok, komolyan tervez velem és a kisfiamat is elfogadta, de menet közben adódtak problémák. 3-4 hónap után a kisfiam elkezdett nagyon féltékeny lenni, sokszor undok és szemtelen vele, lassan megkeseríti a mindennapokat. Én őrlődöm, mert nem tudom, mit tegyek, a kisfiam az első, szeretném neki a legjobbat, de nem olyan áron, hogy ő nem kiegyensúlyozott. Közben, ha nincs velünk, folyton kérdezi, mikor jön...teljes ellentmondás. Az apukája egyébként jelen van az életében, látogatja, hetente egyszer. A másik gond, hogy mivel mindig ketten éltünk és nem tudtam, valaha másképp alakul-e az életem, együtt aludtunk, és ezen most sem tudok változtatni, mert a picur hallani sem akar róla, teljesen kiakad, ha szóba kerül a téma, hogy esetleg saját ágya legyen és egyedül aludjon. A párom viszont lassan válaszút elé állít, mert bár eddig tolerálta a dolgot, azt mondja, már nem bírja ezt sokáig, hogy van egy társa, aki külön szobában alszik....mit gondoltok erről a helyzetről? Mit csináljak??? Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés