Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Gyermeket szeretnék, de nem tudom mikortól jár a támogatás!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mo.niki

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 08, 11:53    Hozzászólás témája: Gyermeket szeretnék, de nem tudom mikortól jár a támogatás! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

20 éves vagyok, és a párommal gyermeket szeretnénk, de nem tudom hogy mikortól vehetem igénybe a gyedet és a gyst! Májusban fejeztem be az iskolát, és 3 hónapja dolgozom egy cégnél!
Egy weboldalon olyasmit olvastam hogy a nappali tagozaton végzett közép illetve felső fokú tanulmányok során leszámított 180 nap és a munkába történő 180 bejelentett munkanap már beleszámít abba hogy én támogatást kapjak a szülés után! Az iskolában és utána is folyamatosan be van jelentve és fizetve is van a TB-m.

Kérlek segítsetek nekem ebben!

Előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés