Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
AUTÓSÜLÉS - ki milyen autósülést venne?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 11, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem fáraszt Smile
találd ki, hogy melyik szín legyen, aztán priviben leegyeztetjük a részleteket.
Jövő héten úgyis megyek Pestre az afp miatt, onnan tudom ilyen jó áron küldeni a gls 1 nap alatt ki is viszi, én csüt. venném meg az ülést.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zserbómami

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 11, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, interneten tudom rendelni, úgy egy tízessel drágább. Nagy segítség lenne ha megvennéd!!! Igazán terhelni sem szeretnélek pocakosan + 2 gyerek....., nem fárasztana?
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 11, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ekkora korú gyereknek teljesen jó.
enyémek úgy alszanak benne, hogy semerre nem nyeklik a fejük, ha teljesen le van döntve.

figyu... szerintem 30e Ftért azért gondoljátok meg, én meg tudom Nektek venni, és 1eFTért le is tudom gls-sel küldeni, mert van céges szerződésünk.
azért lényegesen olcsóbb így, mintha ott rendelnétek meg, nem?
Vissza az elejére
zserbómami

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 11, 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi!

Mennyire dönthető az ülés?
Sajnos a közelünkben nincs Brendon, de valószínű ilyet veszünk.
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 10, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zserbómami írta:
Sziasztok!

A Concorde Trimaxnak van C line és X line változata, szerintetek melyik a jobb?
Mi is most szeretnénk rendelni, a kisebben Gabi nem érzi jól magát, nem tud függőlegesen ülni benne.

mint írtam a brendonban most kuponakciós, 30e ft. ha jól rémlik.
http://brendon.hu/action/Type.aspx?t=2

a mienk a star racer és a pure pepito design.
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 10, 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak a huzat színe és anyaga tér el, nem?
nekünk 2féle van, mert én használtan vettem, az egyik az ami akciós a brendonban, a másik a drágább verzió. semmi különbség köztük funkcióban.
Vissza az elejére
zserbómami

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 10, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A Concorde Trimaxnak van C line és X line változata, szerintetek melyik a jobb?
Mi is most szeretnénk rendelni, a kisebben Gabi nem érzi jól magát, nem tud függőlegesen ülni benne.
morzsi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 09, 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi
köszi Smile
Megnézem a brendont akkor .
Azért gondoltam csak tavasszal, mert ha visszamegyek dolgozni, kell mind a 2 autóba ülés (most is van, de a gyengébb ülést csak itt helyben használjuk)
De akkor megveszem hamarabb, ha jelentős az árengedmény.
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 09, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Morzsi Very Happy
ne tavasszal vedd, hanem most a brendonban, mert januárban kuponakciós!!!!

hogy érted, hogy ebben a kategóriában? a trimax elvileg 9-25 kgs ebben a kategóriában többenk is van pl. a römer ts is ez a kategória.
amiben a comcord más, hogy a lift pro háttámlája illik bele, vagyis, amikortól magasítós ülés kell, onnantól annak a háttámlájával használható. De akkor már a kocsi övével.

szóval remélem, jól írtam le... támlája van később is, csak nem saját öve.

Szóval ez sem tud többet.

Ami most új a piacon, a IIIas kategóriában a römer kidfix, ami isofixes. ilyen a 15-36 kg-ban még eddig nem volt.
Noban annyira nem is vészes, mert 150 eur.
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 09, 00:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LÁnyok,
úgy tűnik veszek tavasszal egy concorde trimaxot. Jól tudom, hogy ebben a kategóriában csak ennek a típusnak van saját belső öve? (pl a chicconak nincs)
Orsi, rémlik h Ti használtok ilyen ülést. Meddig lehet szerinted támlával használni? (nekem szimpibb, h sokáig támlával utazzon, nemcsak magasítón)
Tatty Teddy

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 17, 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kil.

A hozzászólás legutóbb Tatty Teddy által 2007, Feb. 18, 22:48-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 17, 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paty Very Happy
a 0-18as ülések tesztjei nem túl jók. Ált. minden teszt azt hozza ki, hogy túl nagy az újszülöttnek, nem megfelelő.
A hordozó szerintem sokkal praktikusabb. utána is van aki ilyenre vált, mert pl. ez háttal is beköthető mondjuka gyerek 1.5 éves koráig, ami nem mind1 azért.
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 16, 23:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paty,
a bébihordozó azért praktikusabb az egész piciknek, mert sokat alszanak még -pláne autózás közben, ami jól elringatja a babákat- és ha megérkeztél vhová, nem kell az alvó gyereket kivakarni az ülésből, hanem a hordozóval együtt kiemeli az ember. Főleg ha van a hordozóhoz babakocsi váz, amire ráteszed, az hawai. Még nekünk is jól jönne, de ugye kinőtt a lányom ebből a korból, viszont az autóban máig jókat bír aludni Smile
A hordozót 10 hónapos koráig használtuk, aztán eladtam a neten (nagyon jó áron, mert abszolut meg sem látszott rajta a használat) és egy Britax-ban nyomjuk azóta (ugyanaz mint a Römer King).

A 0+ -ról nem tudok nyilatkozni, annyit tudok csak, hogy ezeket be lehet kötni háttal, míg a 9 kg-tól valókat ált. nem, néhány kivétel van.
Paty

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 16, 23:17    Hozzászólás témája: 0 vagy 0+ Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Első babámat várom, és nézegetem az autósüléseket. A 0 (0-13kg) és a 0+ (0-18 kg) ülésekre is azt írják hogy újszülött kortól használható, mégis piciket csak a bébihordóban látni. Miért?
A 0+ akkor mégsem jó már az első pillanattól kezdve? Nekem az tűnne logikusnak, hogy inkább ezt érdemes venni, hiszen ez hosszabb ideig jó. Vagy nem így van? Ráadásul ahogy látom van belőle dönthető (pl. concord ultimax), így azzal sem lehet gond hogy függőlegesen van a gyerkőc...
Viszont ha bébihordót vesz az ember, akkor gondolom utána meg már a 9-x kg-os kategória jöhet szóba. De akkor ki veszi a 0+ méretet?

Előre is köszi a segítséget!

Paty
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 23, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi!
Ez szuper, akkor l?jük be a szerdát!
Akkor arra megyek, és 14.00 után bármikor tudok indulni, ha szólsz h hamarabb végzel. Neked ok így?
Megírom pü.ben a tel.számom, a 20-ast használom már csak. A tied változatlan ugye?
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 23, 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Morzsi Smile
XIII. Hotel Hélia, Kárpát u.
15kor végzek elvileg... de bízom benne, nem tart addig Very Happy
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 23, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi,
szerdán megyek Budára 11-t?l tárgyalok, aztán be a céghez, össze tudunk futni amikor végzel? Hol tágítják az agyad? Smile
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 23, 12:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerdán: akkor agytágításon vagyok 10-15ig, és csütörtökig maradok, csüt. du. jövünk haza.
aztán pénteken megyünk a fiúkkal, és 11 körül átmegyünk csillaghegyre a bölcsibe, akkor leszek a munkahelyed környékén is.
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 22, 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írtam pedig annak idején Smile
Mikor leszel Bp-en?
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 22, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

értem. err?l lemaradtam.
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 22, 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi,
nem concord, azt akartam venni, de aztán egy ismer?s hozott Britaxot, akkor már volt akkora Cseni, hogy beköthettük menetirányban.
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 20, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Morzsi Very Happy
akkor nektek most nem a concorde van?
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 20, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Morzsi Very Happy
hely kell neki Very Happy a peugeot 307be befért, de tényleg picibe necces lehet.
Kitalálunk valamit.
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 20, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tasha
köszi Smile
az viszont lehet, hogy akármilyen autóba nem fér el ez a típus? Nekünk csajoknak kicsi autónk van.

Orsi!

Most jutott eszembe, hogy ha össze tudunk majd futni, visszaadnám a nyakpárnákat, ezzel az üléssel már nem kell használnunk. A másikkal jó szolgálatot tett, köszi szépen Smile
Vissza az elejére
tasha

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 20, 09:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VKOrsi írta:

a képet a menetiránynak való háttal bekötésr?l kerestük, ahol látszik, a plusz heveder. tudod, ami aleírásában is benne van, valami olyan kép.

az csak finnul van Smile de a képeken látszik a lényeg
http://www.britax.fi/pdffiler/brukstwfi.pdf
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 19, 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tasha írta:
képet nem találok róla... már nincs is a kínálatban.

.[/quote]
a képet a menetiránynak való háttal bekötésr?l kerestük, ahol látszik, a plusz heveder. tudod, ami aleírásában is benne van, valami olyan kép.
Vissza az elejére
tasha

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 19, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VKOrsi írta:

Hali,

igen, most vonják ki a forgalomból oket, jött helyette újabb (drágább Sad) fajta. De még kaphatóak az utolsó darabok errefelé.
Kép:
[^]  

t.
Vissza az elejére
Petri

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 19, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Very Happy

Köszönöm a hozzászólásokat. Very Happy
Azért nehéz a döntésem, mert itt vidéken nincs egy normális bababolt Crying or Very sad (vagy csak én nem találtam rá) ahol el tudnák magyarázni és megmutatni a különféle ülések tulajdonságait, el?nyét, hátrányát stb.
A múlt héten az egyik ?képzett? eladó elmagyarázta melyiknek mennyi az ára, megmutatta, hogy lehet dönteni és rámutatott az oldalára ragasztott matricára, hogy így lehet bekötni. Ennyi volt a hozzáértése. Confused Volt egy Römer is közte de fogalma se volt mi az a isofix.
És mindösszesen öt darab volt a kínálat.

El kellene utazni egy Brendonba vagy a Minimanóba... de olyan messze van. Ott ki tudnám nézni, hogy milyet vegyek, és utána fel kellene deríteni hol éri meg megvenni.
Ezzel nem is lenne gond de a kiscsajt nem hagynám otthon és ? meg már nagyon utálja a bébi hordozót. Mad Na de majdcsak megoldjuk valahogy. Ezért is akarom már lecserélni a hordozót hátha majd az új ülés bejön neki. Egyébként Timi már 9kg, súlyos egyéniség.

Arra jutottam hogy maradok a Römer King-nél. Ha jól értettem akkor ezt is be lehet menetiránnyal háttal kötni. Esetleg még megnézném a Chicco Key-t.
A jelenlegi bébihordozónál szegény csajszim buksiját már én is beütöttem egy párszor, mikor átemeltem az övnél. Embarassed Azt hittem csak én vagyok ilyen ügyetlen de megnyugodtam. Razz Pedig annyira vigyázva teszem be és mégis el?fordul hogy koppan. Szerencsére nem veszi zokon. Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Csmarti

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 17, 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Látom az ülésekről folyik a diskurzus Very Happy!
Mi Römer (Britax) pártiak vagyunk, nagyon tudom ajánlani! Nem kell belőle a legújabb -szerintem!-, a régebbiek is nagyon jó törésteszttel bírnak, persze csak akkor, ha sérülésmentesek! Németeseknek ajánlom a www.adac.de oldalt, ahol különböző márkák tesztjeiről olvashattok.

Márti
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 15, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niko,

gondolom a kagyló után nem egyből a hipsosba ült át a babád?
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 15, 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok én olyat amit legalább 36kilóig lehet használni ja afiam így is kinőtte 5,5évesen és nem a súlya miatt hanem mert annyira megnőtt most majd kajtathatok ülésmagasítóért / már nem tudjuk a válla miatt becsatolni
Az apukámnak van kocsija de mindig kell ha szükség van rá és a lányom még a kagylóban üldögél biztosan sokáig mert csak 2,5kiló és az 13kilóig jó

Mindenkinek további szépet kívánok vasárnapra Exclamation Exclamation Exclamation Razz Razz Razz

Jó étvágyat a reggelihez Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 15, 08:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem csak a tied Very Happy Very Happy
Máté rájött, hogy ha ráadja a gyújtást, bekapcsolja a lámpát és kinyitja az ajtót, akkor csipog.... Twisted Evil
ne hülye Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 14, 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi,
nem baj a kép, jut eszembe amikor a miénket kerestem, láttam a honlapjukon.

Egyébként amióta előre néz a gyerek, profin vezet. Bedugja a slusszkulcsot a zárba, sebességet vált, nyomkodja a gombokat, persze tekergeti a kormányt. Szóval lassan küldöm vizsgázni, aztán nem én leszek folyton a sofőr a bulik után Very Happy
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 14, 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Morzsi Very Happy
az Very Happy de már nálunk sem úgy ülnek, amióta Máté háttal hányt sorozatban jópárszor, megfordítva meg nem.
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 14, 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi,
így hogy britax, már tudom ,melyik és hogy kell bekötni. Smile De ha van kép, szívesen megnézem Very Happy
(ez az, amiben majd' 4 éves korukig utazhatnak háttal?)
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 14, 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Morzsi Smile
a concordot tényleg csak úgy lehet bekötni, de a mienk máshogy kötődik. (emlékszem, mikor kérdezted)
próbálok róla képet vadászni Very Happy

a mienk is britax-römer Very Happy elit a neve. nem Mo-ról van ez sem.
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 14, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi,
én annak idején a brendonban kérdeztem, az isofixen kívül van-e olyan ülés/bekötési mód, amikor nem zavar be a bizt.öv háttal rögzített ülésnél. Azt mondták, nincs. Téged kellett volna kérdezzelek Very Happy (Bár felvetettem annó a topikon és az volt mindenkitől a válasz, hogy a megoldás az amikor megnő a gyerek és menetirányba fordítom Wink )

Jaja bbc iseos safe side háttal is tudja vinni a babát.
Én meg azt nem tudtam, h a römer beköthető háttal. (melyik ez, king, lord ?)
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 14, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Morzsi Very Happy
nekem csak a römerrel van tapasztalatom, de ott nem kellett semmin átemelni a gyereket, mert volt egy külön hevedere, amivel háttal rögzítetted és ez alul futorr, a sima övvel meg hátul fixáltad.
nem bírom érthetően elmondani Twisted Evil Very Happy
nem is tudtam, hogy a BBC iseos is beköthető háttal.
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 14, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petri,

a ti esetetekben szerintem ami szóba jöhet, az a concord ultimax, a bebe confort iseos, a cam-nak van valami újabb változata (nevét nem tudom). Ezek dönthetők és tutira beköthetők menetiránynak háttal, aztán meg tudod fordítani ha már nagyobb lesz Timi.

Nekünk Britax van (ez a Römer brit megfelelője), és már 1 éves volt a kislányom, amikor áttettük, de ő nem nagy növésű Smile A Britaxnak is van olyan változata, ami beköthető menetiránynak háttal. (volt egy örökölt régebbi cam-unk is, azt csak néhány alkalommal használtunk, a hajam szála égnek állt, annyira nem lehetett fixen bekötni az autóba, lötyögött mint a fene.)

Én nem vagyok kényes a használt cuccokra, és ha van megbízható forrás, olcsóbban nagyon jó üléshez lehet jutni.

A háttal bekötött ülésekkel nekem az a bajom, hogy át kell emelni a biztonsági öv fölött a gyereket, és soxor bevágtam szegénynek a fejét az autó tetejébe. Erre nincs megoldás, tudtommal minden ülést ilyen módon lehet csak rögzíteni (kivéve az isofix rendszerűt)., vigyázni kell a buksira Smile
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 12, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petri!
Nekünk CAM van 0-18 kg- ig, és nagyon bevállt a nagyobbik gyereknél, ő 3 éves koráig használta, és utánna meg jött a 9-36-os.
Azért tetszett meg, mert az ülést lehet egy sinen dönteni, és olyan pozícióba is lehet állítani, mint a hordozó. Ez jól jött, ha elaludt Csucsu a kocsiban. Szerintem is érdemes márkásat venni, mert amelyiknek nincsen márkajelzése, az nem is biztos, hogy szabvány szerinti. Igazából a márkajelzettek között is van többféle árkategóriájú, sőt még márkán belül is.
Nemsokára Zsombi is átkerül a hordozóból a 0-18-asba.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rheya

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 12, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petri
Mi szeptemberben vettünk ülést, mert a hordozóba már nem teszem be Dávidot. Szűk is és hosszú úton azért fő a biztonság.
Mivel akkor még 8 kiló sem volt Dávid, ezért egyértelmű volt, hogy nekünk 0-18kg-ost kell vennünk. Ezt az is indokolta, hogy csak 9 hónaposan ült fel a kislegény és én is úgy tudom, hogy 9 kg alatt, ill. ülni nem tudó gyereket csak háttal lehet bekötni. Azóta már lepróbáztuk, nagyon kényelmes lehet, mert egyáltalán nem feszengett benne, a hordozóban meg már megőrült pár perc után.
Sokat nézegettem és végül Concord-ot vettünk. Nem olcsó egyáltalán, de végülis 4 éves koráig fogja használni.

Egyébként én is úgy gondolom, hogy a 9-36 kilósban nagyon elvesznének még a babáink és emiatt ennyire súlyhatárosan szerintem nem lenne még OK nekik. (Ez a pelenkáknál is így van Wink )Én 11 kilóig tutira háttal fogom csak vinni, mert egy pici koccanás is még nagyon igénybe veszi a nyakukat, háttal meg a teljes háta fogja fel.
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 12, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,
autóülésnél bizony meg kell fizetni a márkát. Minden törésteszt ezt bizonyítja.
A noname márkák nagyon-nagyon rosszul teljesítenek.

Akármelyik, amelyiknek neve van már jó.
Römer, Concord, Chicco pl.
MInél inkább a gyerek súlyához közel áll annál jobb, tehát egy 9-18 kg-s biztonságosabb, mint egy 9-36 kgs, márkán belül is.

nekünk van römer és concord is, szerintem mindkettő jó.

viszont 8 hós gyereket én még nem tennék be menetirány szerint. nagyon veszélyes a nyakára.
Vissza az elejére
Petri

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 12, 16:12    Hozzászólás témája: AUTÓSÜLÉS - ki milyen autósülést venne? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Új autósülést kell venni a lányomnak, mert a régit már kinőtte de fogalmam sincs milyet kellene.
9-18kg vagy 9-36-ig?
Teljesen elvesztem a rengetegben.
Nem szeretném a legolcsóbbat de ha nem muszály akkor a márkát sem fizetném. Nem vagyok meggyőződve hogy a méreg drága cucc annyival jobb is Confused Cool
Ha van valakinek jó vagy rossz tapasztalata eggyes ülésekkel kapcsolatban szívesen olvasnám.
Nekem a lényeg az lenne h könnyen kezelhető legyen, dönthető és biztonságos is legyen.
Nekem eddig a Römer tetszett a legjobban.
Előre is köszi a segítséget!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés