Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Anyatej eladó

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
B.Lexa

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 30, 11:22    Hozzászólás témája: Anyatej eladó Hozzászólás az előzmény idézésével

"Sziasztok!

Budapesti kismama vagyok, és két hónapos a kislányom. Rengeteg anyatejem van. Olyat keresek, akinek szüksége van rá (csakis gyermeknek!)
Egészséges vagyok, nem dohányzom, nem iszom alkoholt! Nekem is érdekem, hogy a saját gyerekemnek jó teje legyen, így szoptatós anyáknak kifejlesztett vitamint és kálciumot is szedek, és kerülök minden olyan ételt, ami bánthatja a pici pocakját (saját érdekem is).
20 liter van a fagyasztóban és akár rendszeres elvitelre is van lehetőség!
Amennyiben felkeltettem az érdeklődésedet írj rám és megbeszéljük a továbbiakat!"
bilasz.lexa@gmail.com
Ez a nővérem által írt hirdetés, amit csak az én felhasználó nevem alatt adtuk fel közösen, ezért nem lehet egyezés a személyes adatlapommal, de kezeskedem érte Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés