Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Pánikbetegség terhesen

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
squirrel

HozzászólásElküldve: 2014, Júl. 29, 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Minden elismerésem a sógornődé, hogy sikerült letennie a gyógyszereket.
Én próbáltam többször is, nehezen fogadtam csak el hogy szednem kell ezeket, de olyan mértékben visszaestem több alkalommal is hogy muszáj. Beszéltem erről a dokimmal és annyit mondott, hogy inkább szedjek majd minimális gyógyszert, mintsem hogy rosszul legyek és visszaessek. Én ha nem muszáj és arra kerül a sor, hogy babát vállalunk nem szeretnék szedni semmit.
lulu81

HozzászólásElküldve: 2014, Júl. 29, 14:51    Hozzászólás témája: a sógornőm Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! A sógornőm tizenéves kora óta volt pánikbeteg és depressziós, kemény gyógyszereket szedett, és tényleg látni lehetett rajta, ha nem vette be őket valami miatt... Surprised

Viszont, amikor eldöntötte, hogy gyereket szeretne, szépen lassan leállt a gyógyszerekkel (azt hiszem, gyógynövényes nyugtatókat szedett helyette, aztán egy idő után már azt sem), és természetesen amikor teherbe esett, már "tiszta volt". nem is engedte volna a doki gyógyszerrel teherbe esni, súlyos hatásai vannak a magzatra.

Azóta sincs semmi gond vele, 100%-ig kiéli magát az anyaságban, igaz, túlságosan anyatigris, nem adja oda senkinek 5 percre sem a gyereket (10 hónapos), nem teszi le a kezéből szinte soha, szóval vannak gondok. Féltünk, hogy szülés utáni depis lesz, ezért is merünk neki szólni semmiért...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
squirrel

HozzászólásElküldve: 2014, Jún. 08, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Hogy vagy? Te érintett vagy a témában? Hogy alakult a terhességed?
meliccsa

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 03, 14:47    Hozzászólás témája: Pánikbetegség terhesen Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Olyan kismamákkal, anyukákkal szeretnék beszélgetni, akik terhességet vállaltak pánikbetegséggel/depresszióval. Kinek hogy alakult a terhessége, kellett gyógyszert szedni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés