Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Pocakfájás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 27, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kólikás hasfájásra ezt í cikket találtam: http://protexin.hu/gyermekek/g.....iotikummal
Hátha ez is segíthet!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pegazus01

HozzászólásElküldve: 2014, Jan. 18, 17:00    Hozzászólás témája: Pocakfájás Hozzászólás az előzmény idézésével

Második gyermekemnél 3 hetes korában elkezdődött a hasfájás, kemény, puffadt hassal üvöltötte végig a délutánokat. Bár már tapasztalatom volt gyereknevelésből, de első babámnál még hasonlót se tapasztaltam. Láttam a fórumokon mennyien küzdenek ezzel a problémával, ezért gondoltam hasznos lehet, ha elmesélem nálunk mi vált be. Szeretem a természetes megoldásokat, így nekiláttam a pocak masszírozásnak, meleg babzsák pocakra helyezésének, illetve ami a gázképződést is megoldotta az a Colief minden etetéshez.
Remélem másnál is beválnak ezek a dolgok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés