Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2014-es nyári babák

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
g.gabica

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 29, 02:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap megvolt az ultrahang és az első vizsgálat. Minden rendben van, erős szívhang. A doki gratulált, tehát lehet örülni. A következő vizsgálat jan.7-én lesz: labor, védőnő, kiskönyv, stb...
Az ikreknek elmondtuk a kistesót. Nagyon másképp reagáltak. Bence örült és büszke rá, bárkivel találkoztunk tegnap mindenkinek elújságolta.
Dóri fél óráig sírt/hisztizett, hogy neki nem kell, csináljuk vissza. Nagyon szíven ütött.
Mindenféle praktikát be kellett vetnem, hogy megnyugodjon és viszonylag elfogadja. Remélem ez a 8 hónap elég lesz, hogy megbarátkozzon a gondolattal.
A közérzetem hullámzó. Nagyon érzékeny vagyok, hirtelen felkapom a vizet. Állítólag 8 éve pont ugyanígy viselkedtem. más bajom nem nagyon van. Ami fura, hogy itt a karácsony a rengeteg szaloncukor és süti mégse nagyon kívánom. Sőt! az 1 hét alatt jó ha 2-3-at megettem belőlük. Pedig édesszájú vagyok.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
g.gabica

HozzászólásElküldve: 2013, Dec. 18, 06:45    Hozzászólás témája: 2014-es nyári babák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

szeretnék kismamákkal beszélgetni, akik szintén mostanában tudták meg, hogy babát várnak.

Rólam annyit kell tudni, hogy 7,5 éves ikreim vannak, akik lombikprogram segítségével születtek.
Most pedig spontán teherbe estem, pedig a párommal már 11 éve együtt vagyunk - sosem védekeztünk (nem láttuk értelmét) és jelenleg 37 évesek vagyunk mind a ketten.

Dokinál még nem voltunk - a karácsony miatt csak 28-án tud minket fogadni. Addig is izgulunk, hogy minden rendben van.

A srácokat még nem avattuk be - érdekelne, hogy akinek van tapasztalata már mikor mondta el, hogy kistesó érkezik?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés