Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Első babás anyukák/leendő anyukák!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Borka

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 23, 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is első babás anyuka vagyok, igaz, az enyém két hónap híján kétéves már. Nagyon megviseli a meleg szegénykémet, de azon felül nagyon aranyos, barátságos kissrác. Rengeteget dumál, mászkál, rötyög, meg persze hisztizik. Laughing Surprised

Judesz/Falatka,
nagyon sajnálom, mit szed a kicsi? Remélem, meggyógyultok hamar! Gyerekeknek vajon jó a cickafarkfű?

Kori,
szijjjjja!!! Very Happy
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ljulietta

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 19, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

próba
Vissza az elejére
Judesz

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 01, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én indítottam ezt a topicot anno Falatka néven. Örömmel láttam ma, hogy még mindig él a topic. Időközben megszületett a kislányom, aki már azóta bizony 7 hónapos. Nagyon gyorsan eltelt az idő, de eszembe jutottatok és erre néztem.
Közben sajnos problémánk is adódott, ugyanis hugyúti fertőzése van az én kis drágámnak, így most gyógyszeres kezelésen vagyunk, és várjuk menet közben a vizelet tenyésztés eredményét. Sad A kicsikémnek van egy kis rendellenessége a nunijában amivel gyereknőgyógyászt is kell keresnünk sajnos. Sad
Üdv az újaknak, meséljetek mindennapjaitokról. Igyekszem mostmár azért tényleg jönni. De szülés előtt sokat azzal szenvedtem, hogy nem engedett be az oldal, remélem mostmár nem lesz ilyen.
J.
szonca

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 11:13    Hozzászólás témája: sziasztok Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,
nekem májusban született meg a kislanyom csatlakoznék ha van ott valaki. hahooo Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
edyyna

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 18, 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én csak egy leendő anyuka vagyok, babám még nincs de örülnék neki,ha csatlakozhatnék hozzátok.
abygél

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 13, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is első babámat várom,szívesen csatlakozom hozzátok,ha lehet!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 14, 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na?? Már senki sem ir ide???
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
nyikike

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 22, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja v.ki,hogy mit jelent az orvosi papíron,hogy NT2,8?
Vissza az elejére
wildkitten

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 14, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Remélem hamarosan én is jövök! Very Happy
TMKriszti

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 14, 12:03    Hozzászólás témája: Felkészülés a babavárásra Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Új vagyok itt, végignéztem a topicokat, és mivel még csak a tervezés fázisában vagyunk (egyelőre csak elméletben), és szeretnék minél jobban felkészülni a várandósságra, mind lélekben, mind testileg (egészséges táplálkozás és ilyesmik, amit még nem tudok pontosan, hogyan kell), szeretnék ezzel kapcsolatos tapasztalatokat olvasni. És úgy egyáltalán... jó boldog kismamákkal beszélni. Smile Nem akartam új topic-ot nyitni. Biztosan sok fontos dolgot fogok tőletek tanulni!Smile
Vissza az elejére
naima

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 04, 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!én is az elsö babámat várom remélem sokakkal tudok majd beszélgetni aggodalmakrol örömökröl!
Vissza az elejére
szindi

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 27, 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok én is az első babámat várom irok majd ide is
Petra1

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 09, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérek mindenkit aki a lombikos petíciónkkal kapcsolatban:
http://www.petitiononline.com/.....ition.html gyűjtött papíron is aláírásokat, hogy a már meglévőket küldje el postán az alábbi linken található címre, minél hamarabb:
http://www.lombikbaba.hu/index.php?option=com_co ntent&task=view&id=1614&Itemid=137
Köszönöm!
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 23, 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyertek persze!! annyira jó lenne fellendülne a topic!!
Tatty Teddy

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 23, 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kil.

A hozzászólás legutóbb Tatty Teddy által 2007, Feb. 18, 22:52-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
catrine

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 23, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Első kisbabámat várom. Remélem, befogadtok.

Szió mindenkinek!

korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na miujség anyukák és kismamák???
Nekünk kibujt a 11-12 es fogacskánk...már alig van hely a szájában...lehet veszek egy nagyobbat neki!!
Ladybird

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 21, 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Falatka

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 26, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Végre megjavult a netem és a gépem! Cool Már épp ideje volt!
Hogy vagytok?
Nállunk minden ok, csak már rengeteget fáj a farcsontom, de azt hiszem ehhez jobb ha hozzászokok!
Szóval bevált a kend? Gree, picurkádnak is tetszik?
Gesztike bocsi, csak haldoklott a gépem de végre életre kelt.
K_Gestenye

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 17, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Érdeklődnék???!!! Valamelyiketek nem tud valamit Falatkáról? Remélem, jól vannak és még egyben.
Kérlek benneteket, ha valamelyiket tud valamit írja meg nekem. Előre is köszönöm.
Puszilok Mindenkit!
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 06, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kendő szupi ajánlom mindenkinek Laughing Laughing
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 05, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma megérkezett a kendőm. Holnap ki is próbáljuk. Remélem bírni fogja a csajszi. Utána beszámolok.
Falatka

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 02, 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen erre gondoltam is, hogy a keménytalpú még tuti elhúzza a kislábát és mozgatni sem tudja. Rolling Eyes
Majd írdd meg a véleményed a kendőről kíváncsi vagyok nagyon.
HÚ már megy egy két métert, de édes lehet nem semmi. Smile
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 02, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is vennem kell hankánakvalami puhatalpú cipellőt, mert ha kendőben viszem nem tudom betakarni.
Elvileg a héten végre meg lesz a kendőm. Laughing Laughing Laughing
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 02, 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

inkább valmi kismamuszt vagy puhatalpú cipőt vegyél ami hadja még mozogni a lábát..majd ha lábraáll akkor kell neki a keménytalpú..én is az után kajtatok..már magátol tud menia csajom...igaz csak 1-2 métert...
Falatka

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 01, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Igen arra vonatkozott a kérdés korina de csak egy röpke kíváncsiság volt. Wink
Dokinál minden rendben volt, bocsi, hogy azóta nem jöttem tartjuk a másfél héttel előrébbet, hátamra kaptam kenőcsöt ami sokat csillapít rajta, és így legalább már csillagokat sem látok , és tudok mozgolódni.
Gesztike nagyon örülünk neked, és már hogyne fogadnánk be, és nagyon nagyon szorítunk, hogy minden rendben legyen elejétől végéig. Wink
Hogy vagytok, meséljetek?
Olyan szép idő van, bár sajnos azt mondják már csak pár napig, de már ez is áldás ami szeptemberbe volt.
Lányok újszülöttre 16-17es cipő kell? Vagyis nem cipő ez inkább ilyen kis kocsis mamusz nem?
Szép vasárnapot mindenkinek!
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 29, 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Falaltka... Smile
A gyermek által első átaludt éjszaka???

Nálunk 3 hónaposan volt az első és ugy kb 1 hónapja ujbol fel fel ébred éjszaka de nem kel fel csak anya kell neki kicsit mig ujra el ájul..de hát lesz ez még igy se!! Smile
Mi a baj a hátaddal??
Dokinál mi volt??
jkzsanett

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 29, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gestenye
Szerintem gyere át a clostis babavárókhoz is. Nagyon sok hasznos infót tudnak a lányok Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
K_Gestenye

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 29, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Falatka?! Remélem jól vagytok. Látom a dokis nap óta nem jeletkeztél Crying or Very sad Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen veletek, és Csibe még bent maradjon.

Remélem, a betegek is már meggyógyultak Confused
Vissza az elejére
K_Gestenye

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 29, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Most találtam rátok, remélem, befogadtok Wink Gratulálok mindenkinek! Meglestelek benneteket és mind gyönyörűek a babák Very Happy Exclamation Látom van köztetek már kétgyerekes anyuka is és lassan finisbe érő kismama is.
Én sajnos, még nem vagyok babás, de remélem, hogy hamarosan én is csatlakozom a boldog kismamák táborához. Most kezdtem szedni a Closyt és nagyon bízom benne, hogy ez lesz a jó megoldás a problémámra.

Üdv. Geszti
Vissza az elejére
Falatka

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 27, 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

Hogy vagytok?
Hát nem tudom én ettől a kendőtől úgy tartok, pedig amúgy tetszik. De valaki mesélje el nekem, hogy ezt mikor használjátok? Mint a kengurut úgy és akkor? Én amilyen málé vagyok, tuti fel se tudnám kötni.

Délután megyek lányok dokihoz, lehet előrébb hozzá a bepakolást, mert három napja rakoncátlankodik a hátam, amivel már csillagok látásáig jutottam, de ha nem változott a méhnyak méhszáj akkor itthon maradhatok. Remélem így lesz.

Megkérdezhetem kinél mikor voltak az első átaludt éjszakák?

Na megyek, de még majd visszanézek.
Szép napot nektek!
rizsecs

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 26, 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree: már sajnos nem elmlékszem, talán küldött e-mailt. De nem vagyok benne biztos. Már kb. fél éve rendeltem...

http://www.kep.tar.hu/kicsirigo79
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 26, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rizsecs: igen Hatvanban szültem, egy szír dokinál de nagyon megvagyok vele elégedve.
Ja és köszi a segítséget. Elvileg már megrendeltem a kendőt a neten keresztül. CSak honnan tudom meg, hogy tényleg megrendeltem? Csanád is nagyon édi.
rizsecs

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 26, 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
rizsecs

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 26, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Gree:

Én innen rendeltem:

http://bababolt.com/index.php?.....;Itemid=47

De nézz körül, lehet, hogy máshol van olcsóbban is. Esetleg használtan kereshetsz a teszveszen vagy a vaterán. Én ezeken nézném meg először, mert akár féláron is megszerezheted, csak a minőségre kell ügyelni (hogy milyen anyagból van).

Megnéztem a képeidet, nagyon édes Hanka babád! Hatvanban szültél? Én Kistarcsán.

A hozzászólás legutóbb rizsecs által 2006, Szept. 26, 14:52-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 26, 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rizsecs: hol vetted a kendődet? Estleg nincs Aszódon a babaoltban?
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 25, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rizsecs: köszi tőled is a tájékoztatást. Az tök szupi, hogy itt vagytok a közelben....talizási lehetőséget biztosít Laughing Laughing Laughing
rizsecs

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 25, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree, én nagyon szeretem a kendőt, igaz, már régen használtam, lehet, hogy a kisfiammal már nem is fogom, mert 11 kiló fölött van... Sajnos elég későn jöttem rá, hogy milyen jó dolog, már 4 hónapos volt. Sad Szerintem simán meg lehet tanulni a kötést a tájékoztatóból is, amit adnak hozzá. Nekem Nandu kendőm van, a legnagyobb méret. Tényleg szuper, mert áprilisban végigjártam vele a bababörzét, nagyon tetszett neki a dolog, még aludt is 1 órát, és a 3 óra alatt semmi bajom nem volt, pedig akkor a kisfiam már majdnem 9 kiló volt...

Hatvan??? Akkor mi közel lakunk egymáshoz. Anyuék Turán, mi Aszódon Smile

Falatka, én mire a végleges befekvésig eljutottam, rengetegszer átpakoltam a csomagot. Az első variáció a 37. héten készült. Very Happy

A hozzászólás legutóbb rizsecs által 2006, Szept. 25, 18:34-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 25, 12:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina- csak az a baj, hogy Hatvanban vagyok... Crying or Very sad
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 25, 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

van egy hely ahol ha megveszed akendőt akkor a tanfojam ingyen van...és ugy 5000ft körül van a kendő...nem igazán tudok hozzászolni nekem kengurúm van és abb cipeltem a kisasszony seggét de már sajna abba se birom el....
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 25, 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rheya: köszi a választ. Még egy kérdésem lenne. Télen a kabát alá kötötted a babót? Vagy, hogy?
rheya

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 25, 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree
Szerintem érdemes kendőt venni, sokkal jobban tartja a babát. bár van olyan kenguru, amit lehet elvileg egész pici kortól is használni (KIKA-ban lehet kapni, Baby Björn, de úgy 20e felett van valamivel).
A tél nem gond, én épp télen szerettem, mert a fiókám még elég könnyű volt akkor és ha jött a nagy hó és muszály volt mennem valahová, ezzel jobb volt közlekedni, mint a babakocsival.
Szerintem elég ha 1-2 neked tetsző kötést elsajátítasz, de van tanfolyam is, ha mindent tudni akarsz. Wink
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 24, 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Gree vagyok és a nyári csapathoz tartozom.

Lenne egy kérdésem. Nem használ valaki hordozókendőt? Ha igen írna róla pár sort, hogy érdemes e venni? Mert én tanácstalan vagyok, hogy kendőt vagy kengurut vegyek. A kendő szimpi, mert azt már most is tudnám használni, viszont nem tudom mennyire bonyult felkötni? Valamint tudom e majd télen is használni, kabát alatt?? Előre is köszi
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 20:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Falatka, én a 36. héten rámoltam össze. Mindent beletettem, csak a pizsiket meg a törcsit meg a köntöst nem, azt gyorsan bedobáltam, amikor indultunk. Mondjuk nálunk más volt, mert előtte 2 hétig bent voltam, így nem felejtettem el a dolgokat bedobálni. Wink

A gyerekholmikat mi a 30. hét után kezdtük beszerezni. Először a babakocsit, hordozót 1-2 kisruhát, utazóágyat.
A 37. héten már megvolt a kiságy is ,szivacsostul, benne a frissen mosott ágyneművel. És mielőtt bementünk volna a kórházba, összecsomagoltam a babcuccot a hazahozatalhoz. 1 adagot a nyári hőséghet egyet meg ha hűvösebb idő lenne. Ugyebár 3 hét alatt sokat változhat az időjárás.

A vitamint meg mindenki szedje a saját belátása szerint, az a lényeg, hogy Te hogyan akarod ezt tenni, semmi más. És, igazad van a dokiddal kapcs. is. Smile

A babakocsit a piacon vettük meg majsnem 15 ezerrel olcsóbban, mintha a bababolbtan tettük volna, a kiságyat meg akciós áron a Tescoban vettük, matracostul volt 10 ezer. Szóval mi is néztük az árakat, mert nem mindegy, hogy mennyibe kerülnek dolgok, és így rengeteget spóroltunk ,amit aztán ráköltöttem azóta Zsombira, mindig találok valam ineki valót, de most már visszafogom magam, mert lassan több ruhája lesz, hamarabb kinövi őket, mint ahogy rá tudnám adni. Embarassed
Pedig mondtam is, hogy nem kell majd költeni, mert a bátyja ruháit hordhatja, hát hordja azokat is, meg van neki egy csomó új is, bár most rátaláltam egy nagyon jó durira, és onnan veszem a cuccait.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Falatka

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!
Én is megcsodáltam a babókat olyan édesek! Embarassed
Alig várom, hogy az én kis hullámlovasomat vagy lovasnőmet is mutogathassam. Laughing
Korina a szomszéd város kórházában karcagon fogok szülni.
Hát a babacucokat igyekszem már mindent beszerezgetni, csak itt sajnos elég nehéz mert egy bababolt van a városba ott csak ruhák, szomszéd városba egy szem megatoys aminek az árai a kevés bababolt tükrében elég gigásziak is. Sad
Lányok Ti mikor pakoltatok be? Én úgy a 35. héten gondoltam, vagy sokára teszem? Babaágyat, picinek a dolgait amik itthon várják mikorra készítettétek be?
Na a vitaminokat én így gondolom, elfogadok én más gondolkodásmódot is csak nem alkalmazom maximum. Laughing A nődokim apum legjobb barátja, és mivel évek óta melletünk van (mivel a mi kis Csibénk 5 évre sikerült, rengeteg orvosi macera után, de mégis orvosi segítség nélkül), maximálisan hiszem, hogy csakis a legjobbat akarja nekem és a Kicsinek is.
Évi szupi, hogy jöttél. Jobbulást Csaninak.
rizsecs

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézegettem képeket, nagyon gyönyörűek a gyerkőcök, és látom, van egy hasonló korú Panna lány is! Very Happy

Zsombor tényleg jó nagy hajjal született! Surprised

Na olvasgatok még...

Vissza az elejére
rizsecs

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Falatka hívott, és én jöttem, ha nem bánjátok! Very Happy

Először is írnék pár szót magunkról! Az én kicsi fiam, Csanád, 2005.11.22-én született, ma éppen 10 hónapos. A szülés nem volt egyszerű, mert nem akart elindulni, már 9 nappal túlhordtam (a kórházban 1 hetet engednek), így kicsit rásegítettek. De a burokrepesztés után se jöttek a fájások, így rámkötötték az oxitocint. Na attól beindult, és pár óra alatt megszületett 3930 grammal és 57 cm-rel. Aztán hatalmasakat nőtt az elején, 1,5 kilókat is hízott, de már szerencsére lelassult. Very Happy Most ott tartunk, hogy 10 hónaposan több mint 11 kg, és kb. 78 cm.

6 hós koráig csak szopott, és még most is az a fő kajcsija, főleg most, hogy kicsit meg is fázott, nem is enged nagyon mást a szájába. Még nem eszik mindent, a húsos főzelékekig jutottunk, a darabos kajáktól fuldoklik, nem tudom, mit csináljak, hogy megkedvelje. Foga még csak 2 darab van. Kúszik ezerrel, a mászás még nem megy, felül, de felállni még csak 2x sikerült neki, egy pillanatra, tegnapelőtt.

Nemm akarok kisregényt írni, egyelőre ennyit, majd olvasgatok, hogy mindenkivel képben legyek!

Üdv:

R.

Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen, olyan szépek, mint én!!!!!!!!! Laughing
Mondjuk az apukájuk is helyes pasi, szóval csak a jót örökölték tőlünk.

A Te kis Pankád is gyönyörű, lesz majd udvarló bőven.. Wink

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 07:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsombi valóban szép baba!! Igazi pasi!
na de a nagyfiad se kutya!! Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés