Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Újpesti anyukák

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 05, 07:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Babavárók és szülők!

Szeretnék arról nyilatkozni, hogy a mai nappal a regisztrációmat töröltetem az adminisztrátorral.
A továbbiakban engem a hanee@nemetdog.hu e-mail címen érhettek el, ha szeretnétek.

A jövőben ha valaki "hanee" néven regisztrál és a nevemben bármit is ír, az NEM ÉN VAGYOK.

Üdvözlettel,
Hannák Judit (hanee)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 25, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hű, péntekre van már találkám... Smile Hétfő?
Megadom a számom, ezen elérsz: 06 30 337 1739
Puszi!
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 23, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka:
Én benne vagyok!
Mondjuk holnap pont nem leszünk itthon, de pénteken szívesen összefutnék veletek Smile

hanee
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 23, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hanee, Very Happy

tudod, hogy én újpesti vagyok Very Happy már éppen le akartam lépni a fórumról! Laughing Újpest-Kp. szintén. Mostanában sokat gondolok Rátopk, mi lehet veletek. Tali?
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 23, 14:00    Hozzászólás témája: Újpesti anyukák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Újpesti anyukák hozzászólásait várom Smile Mi ott lakunk, és pl. még nem tudom melyik bölcsibe irassam majd Lilit, mert halvány gőzöm sincs melyik jó, mi csak december óta lakunk itt.
Egyébként jövő héten mennem kell beíratni, hogy legyen helye jövő szeptemberre.

Na meg jó lenne megismerni is néhány embert, akik esetleg újpesten laknak.. közös séta, játszóterezés, stb.
Mi újpest központnál lakunk.

hanee
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés