Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Repedtke vagyok

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Helpy

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 09, 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratulálok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ancsúr2

HozzászólásElküldve: 2004, Nov. 02, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Repetke!
Nagyon nagyon gratulálok neked, egy követendő példa lettékl számomra! Laughing
Vissza az elejére
Bee

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 09, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia repedtke!!! Gratulálok a babcinak, és nagyon szurkolok, hogy semmi baj ne legyen! Szóval Te vagy Szupernő, annyit gondolkodtam, mi lehet veled, és valahogy sejtettem, hogy valahol itt vagy, ha más néven is! Smile Smile

Bee
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
spagóca

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Repedtke!

GRATULÁLOK!!!! És problámamentes, szépséges további 7,5 hónapot kívánok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kispepe

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Repedtke!

Gratulálok a spontán babucihoz!! Te aztán a meglepetések embere vagy Laughing Ne aggódj, minden rendben lesz a babával, hisz annyira jönni akart, hogy meg sem várta a stimulálást! Krizsával beszéltél már? Gondolom, dobott egy hátast Shocked
[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
DI_TI

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KEdves Szurenő alias Repedtke!

Alig hittem a szememnek, amikor a jó hírt olvstam! Lehet, hogy ez a spontán baba fogntatásának a titka, hogy hanyagolni kell a témát ?!
Minden esetre nagyon boldog vagyok hogy ilyen szuper hirekkel jelentkeztél és sok boldogságot és egészséget kívánok a babaváráshoz! Nagyon vigyázz magatokra és ha lehet továbbra is maradj velünk!

Millió puszi,
DI_TI
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hurrá, Repedtke, annyira örülök Neked! Laughing
Boldog vagyok, hogy a Sors megsegített, boldog, hogy a sok-sok keserűség ellenére átélheted a Csodát!!! Laughing

Vigyázz nagyon magatokra!

Puszillak!! Laughing
mosolygós

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Repedtke:)

Gratulálok nektek:))))
Sok Boldogságot !!!!!
[^]  
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zserbó

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szupernő!
gratulálok,és kívánok nektek gondtalan babavárást Razz Razz Exclamation Exclamation
Vissza az elejére
boroka1

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Repedtke!Bocsika :Szupernő!Annyira örulok Nektek,nagyon vigyazzzzz magatokra!Olyan jo hogy jelentkeztel,hiszen igy sokunknak adtal egy biztatast,ha van kedved irjal azert!
Puszi a pocikadra!Boroka
Vissza az elejére
szupernő

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 19:33    Hozzászólás témája: Repedtke vagyok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok!

Repedtsarkú vagyok a MedLombról.
Ma beszéltem Szilvával, és megígértem neki, hogy írok, bár úgy félek, hogy előre nagydobra verjük.

6 hetes terhes vagyok, már annyira vártuk, hogy nekem megjöjjön a mensi, hogy kezdhessük a lombikot, aztán csak nem akart megjönni, gondoltam, várok 2 hetet, ha biztos a terhesség, akkor úgysem fog megjönni! Alig mertem tesztelni hétfőn, de nem kellett volna félnem, mert előbb megjelent a tesztcsík, mint a kontrollcsík. Már láttuk Apuval a kisbabát uh-n ÚE-nél, egyelőre minden rendben, vannak már életjelenségek. Jövő kedden megyek Krizsa bácsihoz!

Borimama, megpróbálok ott utánaérdeklődni, ahova mi jártunk, hogy Békéscsabán, vagy környékén tudnak-e valami jó akupunktúrást.

Minden kismaminak sok boldogságot, kevés izgalmat, a többieknek meg kitartást, sok energiát kívánok!

És köszi, hogy érdeklődtetek felőlem.
Egyébként azért nem jelentkeztem mostanában, mert tele volt a hócipőm az egész meddőségi témával, kezdtem érezni, hogy be fogok golyózni, és már a munkám rovására ment a sok fórumozás.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés