Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Kedvezményes család-/párterápia

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
katalinszentkuti

HozzászólásElküldve: 2013, Nov. 19, 23:34    Hozzászólás témája: Kedvezményes család-/párterápia Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szülők!
Szentkuti Katalin vagyok, pszichológus és pedagógus. 2009-ben végeztem az Eötvös Loránd Tudományegyetemen, majd 2010-ben kezdtem el pár- és családterápiát tanulni.
A pár- és családterápia egy nagyon hatékony, pszichoterápiás módszer, ahol az ülések során a pár/család erőforrásait kutatjuk fel, és azokra támaszkodunk a változási folyamat során. Az egyes tagok tüneteit egy rendszer részeként értelmezzük. A folyamat központi kérdése: hogyan lehet egy új, a pár/család számára kielégítőbb, boldogabb egyensúlyi állapotot elérni. Hasznos lehet nevelési problémák, válás körüli nehézségek, párkapcsolati krízisek megoldásakor.
Jelenleg családterápiás képzésem befejező szakaszához érkeztem (ún. szupervíziós szakasz), s olyan családokat/párokat keresek, akik úgy érzik, részt vennének egy ilyen típusú folyamatban. A terápiát párban vezetjük, egy-egy találkozás kb. másfél órát vesz igénybe. Általában 5 -10 találkozás (ún. ülés) szükséges a kitűzött cél eléréséhez.

Helyszín: Budapest, VII. kerület Múzeum u. 7. Szkarabeusz Pszichológiai Műhely (Kálvin tér)

Ár: 3000 – 4000 Ft/alkalom (ez az összeg a terápiás szoba bérleti díját fedezi, a foglalkozásokért terapeuta díjat nem számolunk fel)
Érdeklődni, jelentkezni a katalinszentkuti@gmail.com email címen lehet!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés