Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Netszerelem, hisztek benne?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Szerinted lehet tartós egy Net/távszerelem?
igen
78%
 78%  [ 18 ]
nem
21%
 21%  [ 5 ]
Összes szavazat : 23

Szerző Üzenet
énvagyok

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 02, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aki azt mondaj igen az nagy álmodozó!
énvagyok

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 02, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem nem ! egy nagy hülyeség! biztos, ohgy lehetelen a neten megtalálni az igazit!
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 19, 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,
én nem, de az unokatesóm igen, és ők is már házasok - ráadásul kiderült, amikor összeismerkedtek egy netes társkeresőn, hogy tök közel laknak egymáshoz Very Happy (igaz, ez Orlando FL)
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 11, 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok:)

én is csatlakoznék, én a wapon egy chaten találtam meg az igazit Very Happy
hanee

HozzászólásElküldve: 2005, Nov. 10, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is a netről ismerem a páromat Very Happy

hanee
Vissza az elejére
Domi 2

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 28, 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!
Egyszer a postaládába be volt dobva az egyik mobiltársaság kis füzetkéje aminek az volt a címe, hogy chat.
Nagyon izginek tűnt.
Hasónló mint az internetes csak ez telefonon keresztül megy.
Persze beléptem, ott az engem érdeklő szobába chateltem minden nap. Itt többnyire fiúk voltak, mert ez a forma-1 es szoba volt, ugyanis én nagyon szeretm a F-1 et.
Volt ott egy srác a sok közül aki minden nap ott volt és nagyon jól "megértettük" egymást így a chaten.
Aztán már csak azt vettük észre hogy szinte a F-1 ről nem is esik szó köztünk, így hát innentől kezdve már csak pü-ket írtunk egymásnak. Aztán megtörtént a mobilszámcsere, és így sms-eztünk. Ekkor tudtam meg, hogy az ország másik felében lakik.....nagyon szomorú lettem.

És tudjátok mi lett a vége? Én elváltam a férjemtől, ő felköltzözött hozzám, mára már 3 és fél éve együtt élünk, és 3 hónapja volt az esküvőnk, ja és még egy nagyon fontos dolog......imádjuk egymást!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
imremo

HozzászólásElküldve: 2005, Okt. 02, 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Szeretném veletek megosztani a történetemet ill. életem egy szakaszát.21 éves voltam amikor először internet közelbe kerültem, gépírást tanultam és nem ment a lányok azt mondták a koliban, hogy menjek le a gépterembe kezdjek el c6elni és az javitani fog a tudásomon,így is volt. Már az első chatelésem alkalmával megismerkedtem egy pesti sráccal aki egyetemista volt. Néhány chates beszélgetés után kiderült hogy jogot tanul hogy egy aranyos kedves fiú és hogy nagyon félénk. Felhívott beszéltünk, aztán amikor mentem haza egy hétvégén kijött a pályaudvarra elém. Nem csalódtam benne mert semmi különösre nem számítottam, már amikor először taliztunk tudtam hogy érzek iránta valamit. Ez volt az első szerelmem 2,5 évig tartott, sajnos a társadalmi különbség miatt lett vége mert ők jóval jobb helyzetben voltak mint mi a huga és az anyukája ezt éreztette is velem, nagyon szerettem mégis vége lett, mai napig bánom, mert ezért ment tönkre a házasságom is mert őt még mindig szeretem és olyan férfit keresek mint ő. Viszont ő már hallani sem akar rólam rólunk hiszen közben nekem lett egy lányom neki pedig egy egészen új élete. Igenis van netes szerelem és higgyetek és tartsatok ki mellette, még akkor is ha vannak különbségek amelyek azt mondatnák veletek hogy inkább ne!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
tgunda

HozzászólásElküldve: 2004, Szept. 19, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért ne? Ez már nagyon régi dolog, csak éppen 'klasszikus' levél formájában csinálták... Smile
Vissza az elejére
ribizli

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 30, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi is netházasok vagyunk Razz
Elég egyértelmű a szavazás állása.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bzsuzska

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 03, 12:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Szerelmesek!!

Most találtam rá erre az oldalra, de megosztom veletek történetünket Smile

Mi a párommal egy netet használó beszélgető-progin kezdtünk el beszélgetni... (icq) Kb egy hónapig beszélgettünk(2002nov), sok mindent megtudtunk egymásról, fényképen nem láttuk egymást. Aztán megbeszéltünk egy randit. (2002dec)
A kapcsolatunk eredetileg a sex miatt jött létre.
Kb 2 hétig minden másnap itt aludtam Páromnál. Aztán megkérte, hogy költözzek ide.
2003 februárjában egészségügyi okok miatt abba kellett hagynom a fogigátló szedését. Picur 2003 júliusában foggant. 2004 április 3-án megszületett.
Nagyon szeretjük egymást (bár a gyereknevelés miatt vannak vitáink Smile) )

Szóval másfél éve ismerem, és most egy gyönyörű babám van tőle!!!! És mindkettőjüket IMÁDOM!!!!
Vissza az elejére
Ferdy

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 29, 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali
nos, meg kell erősítenem a net "hatalmát": 2 éve ismertem meg páromat egy társkereső fórumon, és szeptemberben lesz az esküvőnk. neki már a 3., nekem az első. de azt hiszem, ilyen harmónia és szeretet mellett nem kérdés: ez egy életre szól.
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 25, 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vacska! Smile

Egyetértünk! Még valami: a netes ismeretségekből, barátságokból -amikor elérkezik a személyes találkozás izgalmas pillanata- nagy pofáraesések is lehetnek... de ha nincs nagy csalódás, akkor a már vizuális "élmény"(?) nélkül megismert emberhez igazi kötődés alakulhat ki, ami akár barátsággá, akár szerelemmé, igenis sok esetben pedig házassággá is "fajulhat"! Wink
Szerintem a net jó lehetőség arra, hogy kinyílj egy ismeretlen ember előtt gátlások nélkül, s amikor találkoztok (és esetleg "már" gátlásos lehetnél), ő addigra régen megismerte a bensődet, s úgy értékel. Ez szerintem kifejezetten jó.

(Most a szélhámosok, csalók, perverzek kategóriáját hagyjuk... mert ilyen is van!) Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vacska

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 23, 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziamindenki, főleg CsinnKA!

Férjemmel a neten ismerkedtem meg. A dolog érdekessége, hogy akár ismerhettük volna egymást korábban is, annyi párhuzam van az életünkben. Öcsémék szintén a neten ismerték meg egymást és szintén házasság lett a dologból.
Amúgy meg hol máshol tudnál ismerkedni, ha egyszer reggeltől estig a munkahelyen vagy és amúgy sincs megfelelő hely rá? Aki nem szereti a szórakozóhelyeket vagy nincs rá fölös pénze, annak marad a net Surprised)))
Vissza az elejére
atomant76

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 23, 06:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen én hiszem hogy létezik ilyen is,igaz tartós kapcsolatom nem született a neten való ismerkedésből.De szerintem itt is egymásra találhat két ember úgyan úgy mint bárhól.
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 07, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Atir!
Érdekes, hogy viszonylag kevés olyan ismerősöm van, akik a neten ismerkedtek meg és házasság lett belőle... de kivétel nélkül mind nagyon boldogok. Hát mégiscsak létezik az, hogy igenis a chat-eken, ímélen stb. sokat meg lehet tudni a másikról, meg lehet ismerni a belső tulajdonságait, személyiségét, lényét... ezek után ha nem túl dráma a személyes találkozás, akkor barátság már mindenképpen lehet belőle, de szerelem vagy házasság is, és ezek -eddigi tapasztalataim szerint- stabilak és boldogak.
Én esküvő nélkül éltem együtt 4 évig Gabi előtt egy pasival, az érdekes az volt, hogy igazi értelemben vett szerelmet soha nem éreztem iránta. Előtte másfél évig nem volt senkim, szokatlan és hosszú volt ez a szünet, ezért -gondolom így utólag- "kapaszkodtam belé", és egyeztem bele abba, hogy elkezdjünk együtt járni. Majdnem házasság lett belőle, de én igazából soha nem szerettem eléggé... és miközben a házasság intézménye ellen ágáltam, valójában őellene. Aztán megismertem Gábriel arkangyallal, és 5,5 hónap múlva a felesége lettem. Mindenki frászt kapott, hogy milyen hülye vagyok, hogy fejjel megyek a falnak, beleugrok nagy hirtelen egy házasságba, én a házasság-ellenes. Senkinek nem tudtam elég hatásosan és meggyőzően elmagyarázni azt a bizonyosságot, amit most már 7 év elteltével sejtenek: megtaláltam a másik felemet! Ennyi! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Atir

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 07, 07:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Átkukkantottam hozzátok és lám van nekem is ideillő történetem.
Nos 2001. márciusában elhagyott a férjem és én leültem a cset elé és vadul neki álltam szédíteni a pasikat. Összeakadtam 1-2 érdekes emberrel, volt pár félresikerült randi. Ekkor találkoztam a párommal. Kapcsolatunk inkább az ágyra koncentrálódott. Teltek a hónapok, beadtam a válópert. 2002. májusban már együtt éltünk, és 2003. szeptemberben összeházasodtunk. Azóta tudom, hogy milyen teljes összhangban és boldogságban élni egy olyan valakivel aki tényleg szereti a másikat.

Nos röviden ennyi a mi sztorink. Most remélem hamarosan jön a trónörökös.

Na legyetek jók, majd még átnézek hozzátok.
Pussz mindenkinek
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 27, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké, akkor sacc/kb. Ti voltatok azok a mázlisták, akiket említettem! Wink
(Mondtam néha apának, hogy csak azt bánom, hogy nem 10 évvel előbb ismerkedtünk meg. Aztán kiderült, hogy egyszer-kétszer az életben voltunk már egymás mellett... pl. tök ugyanazon a koncerten a Kertészeti Egyetemen. De akkor elmentünk egymás mellett. Mert nekünk nem akkor kellett találkoznunk, hanem 10 év múlva.)
Az Élet egy nagy rejtelem! Mert ha nem a KEK-en, ugyan hol találkozhattunk volna, hisz 1987-ben még nem volt internet! :-DDDDDDDDD
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 27, 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsinnKa Smile
Én most múltam 24 Smile Smile A párom, pedig 27 lesz. Nálunk többekben a "túl korán" figyelmeztetés merült fel, hiszen 22 voltam, mikor az esküvő volt... de nem hiszem, hogy van túl korán vagy túl későn. A lényeg, hogy rátaláljon az ember.
Bár a kismaczkók kicsit várattak magukra, de szerencsére ezen is túljutottunk, és úgy gondolom, ez valahol az első próba, és az első bizonyíték volt a külvilág fele, hogy nem volt meggondolatlan a döntés.
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 27, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi!
Egész életemben úgy képzeltem, hogy ha találkozom az Igazival, a nagy Ő-vel, akkor nem lesz bennem kétség. Nem fogok álmatlanul hánykolódni éjszakánként, hogy vajon ő-e az igazi, hozzá szabad-e mennem feleségül. És persze voltam sokszor csodásan és reménytelen is szerelmes, amikor az imádott pasi nem lehetett az enyém. Ez sem az igazi. Az Igazi = harmónia, mindkét részről azonos intenzitású szerelem.
Amikor apával megismerkedtünk, pár nap múlva már a kétség szikrája sem volt bennem, tudtam, hogy ő az igazi. Amikor megkérte a kezem (khmmm... szintén egy Valentin napon, egy Valentin napi buli után nála otthon, hajnali 2-kor), akkor meg sem fordult a fejemben, hogy nemet is lehetne mondani. Egyszerűen adta magát, hogy "hát persze" hogy hozzámegyek, hisz ő az én másik felem, a mázli, hogy ha ilyen későn is, de végre megtaláltuk egymást. Későn?! Amikor itt volt az ideje! A még nagyobb mázlisták 23 évesen, mi 36 évesen... van, aki soha nem találja meg, 4.-5. házassága után sem!
Szóval mi mázlisták vagyunk! Wink
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 27, 13:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsinnKa Smile
Az eljegyzést a párom döntötte el ilyen hamar Smile Smile Én meg persze, hogy Igent mondtam.
A lánykérés egyébként Valentin napon zajlott, teljesen romantikusan Smile Smile
Lehet, hogy mi vagyunk a kivételek, de Ti is meg Mi is így nagyon boldogok vagyunk Smile

Köszi a drukkot, már nagyon várjuk a manók érkezését... és utána a kistesókért is vissza szeretnénk menni a Kaáliba Very Happy
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 27, 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi!
Látod?!
Vannak itt sikertörténetek!
(Ezzel együtt nagy óvatosan hozzá szoktam tenni, hogy "Lehetséges, hogy mi vagyunk azok a kivételek, akik a szabályt erősítjük?!", vagyis hogy ritka a komoly kapcsolat, igazi netszerelem.)
De nálunk teljes (full!!!) volt a biztonság, a legeslegelső pillanattól kezdve tudtuk, hogy egymásnak rendeltettünk. És ez az az érzés és jóleső magabiztosság-érzés, amiért élni érdemes! Ha tökéletesen megbízol (és megbízhatsz!) a másikban! Smile
Azért az eljegyzést Ti is "elég hamar" eldöntöttétek! ;-DDD
Drukkolok a kismaszatoknak, hogy ők is ilyen boldogok legyenek!!! Smile
Vissza az elejére
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 27, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csinnka Smile
Ti is???

A mi történetünk nagyon röviden Smile
2001. márc. 8 első közös vacsora
2002. márc.15 eljegyzés
2002. aug.31 Smile Esküvő
2004. november... ekkora várjuk a 2 fiúcskánkat Smile
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 27, 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves zED!

Kronológia:
1. 1997. november 30-án vasárnap egy baráti buliban ingerült hangon ismételtem újra és újra, hogy nem érdekel, hogy maholnap 36 éves leszek, nem akarok férjhez menni, eszem ágában sincs feladni a szabadságomat és nem született még meg az a férfi, akinek én hinni tudnék.
2. Másnap, azaz 1997. december 1-én (hétfőn) megismertem valakit a neten.
Aznap 10 db ímélt váltottunk egymással.
3. Két nap múlva felhívott. (szerdán)
4. Csütörtökön találkoztunk, együtt vacsoráztunk.
5. Szombaton bemutattam a húgomnak.
6. 1998. május 16-án hozzámentem feleségül.
Életem legjobb döntése volt.
36 évig őt kerestem, csak éppen az utóbbi egy-két évben már nem hittem a létezésében!
A házasságunk elborzasztóan tökéletes és boldog, sokan elviselni sem tudják, annyira.
6,5 hónapja született kisfiúnk pedig megkoronázta ezt a boldogságot!
Ennyi!

Véleményem?!
Szerinted?????????????????????????????????????????????????????? Wink
Vissza az elejére
Mucó

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 08, 17:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Eddig azt gondoltam, hogy maximum jó barátságot lehet kötni neten keresztül, de ettől többről ne is álmodjon az ember. Nos, rá kellett jönnöm, hogy ez nem igaz, hisz a közvetlen közelemben is sor került egy olyan házasságra, ahol a fiú és a lány neten ismerkedett meg egymással. Szóval nem lehetetlen!
Vissza az elejére
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A netszerelemhez kicsit asszem maradi vagyok Embarassed , de igaz barátra én is leltem,neten keresztül, immár tartósnak mondható, 2 éves barátságok ezek... Smile
No és persze 19 éves nagyfiam 1 évvel ezelőtt találta meg a nagy Ő-t a neten keresztül, naná hogy az ország másik végéből Sad
üdv: ipomea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zEd

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 17:45    Hozzászólás témája: Hát nekem még arra várnom kell..:) Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!Smile

Hát én attól még picit távol vagyok, de minimum 2 de inkább 3 gyermeket szeretnék.Surprised) Örülök, hogy beteljesülnek emberi álmok.

Add át üdvözletemet nekik. Meg a pici porontynak is.Smile

Szia:
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De lüke vagyok, hiszen van egy ismerős pár, akik a neten ismerkedtek meg ~2 éve.
A lány magyar, a fiú bolgár és angolul cseteltek.
Most 2 hetes a kisfiuk Very Happy
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zEd,
én olyan barátra is leltem a neten, akivel nem elég a virtuális kapcsolat, személyesen is találkoztunk már és telefonon szinte nap mint nap trécselünk Very Happy
zEd

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 08:42    Hozzászólás témája: Az sem egy rossz dolog.:) Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, Jó Reggelt!

Hát annak nagyon örülök, hogy Te is megtaláltad az életed párját.
Kívánok sok-sok boldogságot, felejthetetlen éveket.Smile

Hát igen nekem is nagyon sok ember van akivel beszélgetek neten, de bevallom őszintén olyan barát akivel MINDENRŐL mernék beszélni csak a való életben van.

Üdv:
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 07:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia zEd,
netszerelemről ugyan nincs tapasztalatom (előbb volt meg életem párja, mint ahogy megismerkedtem volna a nettel Very Happy ); de netbarátság egész biztosan létezik. Nekem nem is egy ilyen barátom van Smile
zEd

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 23, 02:06    Hozzászólás témája: Netszerelem, hisztek benne? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Remélem nem baj, hogy tegezlek benneteket, de olvastam a topicocat és olyan jó kis közösség jött itt össze.

Nem tudom olvastátok - e már a "Szívdobbanás @-mailban, avagy Netszerelem" írásomat, de nagyon érdekelne, hogy rajtam kívül kinek milyen tapasztalatai vannak.

Én már közel 1.5 éve a felhők felett járok:)

Várom a hozzászólásaitokat!

Sziasztok!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés