Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Napló avagy blogírda

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Tetszik-e a Napló ötlete, megléte?
igen
100%
 100%  [ 6 ]
nem
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 6

Szerző Üzenet
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 26, 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem tudom, hogy jó helyre írom-e, de már második napja nem jelenik meg a Napló-ban a bejegyzésekhez szükséges ablak. Van valami hiba, vagy csak megint én bénázok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 28, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem is okés a napló bejegyzés én már két helyen is írogatok naplót ja és szavaztam

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 24, 13:46    Hozzászólás témája: Napló avagy blogírda Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látom, erre a lehetőségre még nem készült fórumozható topik. Mostanáig...
Személyes vélemény: nagyon jó ötlet volt, akárki találta ki!
Az olyan grafománnak, mint én, ez valóságos paradicsom. Wink
Személyes ötlet: nem lehetne itt is a naplóbejegyzéseket szerkeszteni, mint a fórumos hozzászólásoknál?
Van, amikor elírok valamit, és úgy publikálom, hogy a hibát nem veszem észre. Javítani szeretném, de nem tudom... Sad
És előre is elnézést, de egy szavazást is elindítottam. Statisztikának nem lenne rossz... Very Happy

Köszi előre is!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Visszajelzés Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés