Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Aktus szülés után

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 30, 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Beírok habár nincs nagyon élet itt.
Ne keverjük össze a hüvelytornát a hugyutelzáró izomma vagy mivel Razz
Sőt ha a seggedet szorítod össze az sem befolyásolja a hüvely izomzatát.
A hüvelytorna nem befolyásolja az inkontinencia problémát ,ezért fordítva sem igaz!
Na ez most nagyon okoskodásnak tűnik ...bocs!
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
morzsi

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 26, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok

én jártam intimtornára a Kriston A.hoz, és ő vizsgálatokkal igazolta, hogy a "pisilős" Kegel-torna káros. Ugyanis ha többször "elzárod a csapot" pisilés közben, nem tud a hólyag tökéletesen ürülni. Ezt a gyakorlatot szerintem kerüljétek.
Ajánlom egyébként mindenkinek a K.A. féle tornát, szuper eredménye van.
moxx

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 26, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Édesanyák!
Szakdolgozati kutatáshoz szeretném olyan édesanyák segítségét kérni, akik nemrég szültek, és vállalják, hogy kitöltenek egy néhány kérdésből álló kérdőívet! Nekem nagyon sokat tudnátok segíteni!!!
Ha valaki kitöltené a kérdőívemet, kérem a moxxx@citromail.hu címen jelentkezzen és elküldöm a kérdőívet!
Segítségeteket előre is köszönöm!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 02, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Kegel gyakorlatok lépései (pontosítva és kiegészítve saját klinikai tapasztalataimmal)

Vizeletürítés közben
Próbálja meg vizeletét úgy kiengedni, hogy az ülőkén, lábait kissé szétterpesztve, PC izmait összeszorítva, pár másodpercre abbahagyja a vizelést. Majd a szorításon engedve folytatja. Pár másodperc után újra ¨zárja el a csapot¨ 4-5 mp-re. Pár nap után egy-egy vizeletürítés közben, 4-5-ször is alkalmazhatja a szüneteltetést 10-12 mp-re növelve egy-egy szorításos időszakot. Garantáltan erősödnek a PC izmok pár héten belül.

Háton fekve saját ujjal
Feküdjön meztelenül, kényelmesen a hátára, lábait, térdeit hátrahúzva. Próbálja meg PC izmait 3-4 másodpercre erősen összehúzni, majd elernyeszteni. Kis szünet után 5-6 mp-es összeszorítást is alkalmazhat. Az elernyedés utána teljes legyen. Napjában 3X-4X is alkalmazhatja a gyakorlatsort. A napok múltával egy-egy elszorításos szakasz 10-14 mp-ig is felmehet.
Hogy tudatosuljon, hogy milyen erős nyomást képes hüvelyében kifejteni, próbálja meg mutató és/vagy középső ujját óvatosan, nem túl mélyen, a hüvelyébe feldugni. Próbálgassa így a Kegel gyakorlatokat. A szorítások erősségét, időtartamát változtassa, és figyelje ujján, milyen nyomást tapasztal. Haladóbb szinten megpróbálhatja hol közelebb a hüvelybejárathoz, hol feljebb, a méhszáj környékére koncentrálni az izomösszehúzások fókuszát.

Háton fekve a partner segítségével
Vonja be partnerét is a Kegel gyakorlatokba. Az egyik előnye, hogy kényelmesebb, stabilabb testhelyzetben maradhat a hátán. A másik, hogy párja is visszajelzéseket adhat a PC izomzat összehúzásának erősségéről és érzetéről. Először ő is az ujját, vagy ujjait vezesse be a hüvelybe. Ez lehet egy szeretkezési előjáték része, hiszen ez a nőnek is kellemes lehet. Vagy használhatnak síkosító zselét. A férfi partner adjon visszajelzést, hogy mit érez az ujján. Beszéljenek erről közben. Változtasson az izomösszehúzások erősségén, időtartamán. Ha ez már megy, akkor megpróbálhatja ¨kinyomni¨, ¨kitolni¨ hüvelyéből a partnere (vagy saját) ujját hüvelyizomzata segítségével. Haladóbb szinten a ¨beszívást¨ is megpróbálhatja csak a PC izmok mozgatásának segítségével. Ha ezt az érzetet sikerül a partnerének visszajelezni, igen magas szintre eljutott a gyakorlásokban! Gratulálok!

A hétköznapi mindennapjainkban
Mivel akkor hatékony ez a tréning, ha rendszeresen, naponta többször végigviszi a gyakorlatsorokat, célszerű azokat hétköznapi helyzetekben is gyakorolni. Itt természetesen csak a PC izmok összehúzására és ellazítására gondolok, amit meg lehet tenni, ülve, állva, sétálgatva, munkahelyen, otthon, vagy utazás közben. Előfordulhat, hogy, mint a 2. vagy a 3. pontnál is, enyhe szexuális izgalmat is átél. Ez ne zavarja, adja át magát az érzésnek. (De most nem ez a célunk.)

A hüvelyizmok hullámszerű mozgatása
Mondhatnám: ¨Csak haladóknak!¨. Ez nem mindenkinek sikerül. Azt már elérte, hogy hol feljebb, hol lejjebb mozgassa meg a PC izmait. Most ezt, az ellazulási szakaszok nélkül, egymás után lassan váltogatva próbálja meg! A nyomás fókusza, hol mélyen van a hüvelyben, hol középen, hol a hüvelybejárat közelében. Majd lassan vissza. És lazítás. Próbálja meg újra! Esetleg saját ujja, vagy partnere itt is visszajelzés lehet az eredményességről. Ne feledje, ennek megtanulásával egyik fő célja, hogy partnerét különleges szexuális élményhez juttassa! Sok sikert ehhez!

Segédeszközök pozitív szerepe (pl. Gésa golyókkal)
Mondhatjuk ezt a szakaszt ¨szorgalmi feladatnak¨ is. Az 5. pont elérését és továbbfejlesztését szolgálja. Már hazánkban is lehet kapni a keleti eredetű gésa golyókat, vagy gésa labdát. 1, 2, vagy 3 kis golyó van összefűzve, mely golyókban egy másik súlyosabb golyócska rezeg, mozog. Helyezze fel síkosító segítségével stabilan a hüvelyébe. Először ezt háton fekve próbálja. Próbálja stabilan benntartani, ¨megfogni¨, megszorítani őket, PC izmai segítségével. Majd anélkül, hogy kézzel hozzányúlna, próbálja kifelé tolni, nyomni. Majd felfelé szívni, mozgatni. Nem baj, ha elsőre nem megy. Sok gyakorlást igényel, de megéri!
Felállva, járkálgatva sem csúszik ki magától. De így is próbálja meg megmozdítani a gésa golyókat hüvelyében! A golyók rezgése kezdetben elterelheti a figyelmét. Próbáljon most attól eltekinteni.
A gésa golyók helyett nálunk jobban elterjedtek a vibrátorok, és műpéniszek. Ezekkel is gyakorolhat! Ez utániakat már a fantáziájára bízom.

Befejezésül:
Javaslom, hogy a gyakorlatok végig viteléhez, a pontos, strukturált, testre szabott program kidolgozásához, kérje szakember segítségét!
Kívánom, hogy sok öröme legyen, a Kegel gyakorlatok megtanulásával.
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 29, 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka,

Júni 3 körül kellett volna megjönnie,azóta semmi Confused

Ne is mondd, belegondolok,hogy 3 gyerek... Shocked Shocked Shocked bár így terveztük csak még kb.1 év múlvára Very Happy
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 29, 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skiddy, mikorra vártad, hogy megjöjjön? Hú, harmadik bébi, nem semmi! Laughing Néha nekem még ez az egy Kismókus is sok Shocked Embarassed
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 27, 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én se a pisiléses tornát csináltam/lom .
mindenesetre most mintha a méhem fájna sex közben,furi,bár mivel még mindíg nem jött meg lehet baba lesz Smile
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 26, 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata, nagyon jó, hogy ezt leírtad! Köszi!

Amúgy kislánykoromban egészen sokáig (6 éves korig) szenvedtem az éjszakai bepisiléstől. Valszeg félig-meddig lelki szorongás is az oka volt, de rájöttem később, hogy mi szüntette meg! Sokáig kijártam éjjel a WC-re, a bepisiléstől függetlenül, viszont a WC a szüleim szobájával volt pont szemben. Panellakás, mindent hallani. A pisilés meg egyfajta zajjal jár, amiben én biztos voltam, hogy felébreszti őket és mérgesek lesznek. Very Happy Hat éves voltam! Wink Szóval azzal kezdtem szórakozni, hogy apránként szabadultam meg a dologtól, kiengedtem-visszatartottam (közben ezerrel fülelés, nem ébredtek-e fel) és így tovább. Laughing Ha ezt nem csinálom, tudattalanul, szerintem tinédzserkoromig bepisiltem volna... De hogy honnan tudtam?!
nkata37

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 26, 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bocs hogy belelotyogok!A lombikosoknál vagyok,de olvasgatok mindenfele.Anno én is csaszival szültem,ez a levegődolog mégis előfordult nálam is.Az intimtorna sokat segített,de hosszú idő volt amíg elmúlt!Biztos mindenkinél rendeződni fog!Én nem ezt pisilek-nempisilek módszert csináltam még,magamtól próbáltam összehúzódásokat csinálni,és ezt akárhol lehet,buszon,mhelyen,akármikor,nem kell megvárni hogy pisi legyen! Smile
Kiszáradásos problémám is volt,erre találtam egy nagyon jó receptet:50 ml olíva olaj,3-5 csepp teafa olaj,ebbe belemártani a tampont,és 3-4 óránként csere.2 nap alatt teljesen rendbe tett,pedig előtte a falat kapartam,fájt szex közben és után is nagyon!Gombás fertőzésekre is nagyon jó.
Bocs hogy hosszú voltam! Embarassed Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 23, 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alina12 írta:

De oda mitől szorulhat be levegő? Embarassed

Passz... de ahogy fentebb olvasom, valóban lehet a lazaságtól, ami ezzel a Kegel-tornával erősíthető. Néha én is szoktam, bár én császáros vok... Ülök a retyón, és pisilek-nem pisilek-pisilek-nem pisilek... Very Happy
Alina12

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 23, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, és amit az első üzenetemben írtam:
"Nekem valahogy a nemi szervem sem olyan, mint régen volt!!!"
ezt szó szerint értettem!!! Külsőre máshogy néz ki! Shocked Ezért aggaszt. Crying or Very sad Ti tapasztaltatok ilyet? Question Question Question
Vissza az elejére
Alina12

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 23, 17:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skiddy!

Ezek szerint akkor hat a hüvelytorna! Very Happy Én is elkezdem! Ez az, hogy pisilés közben visszatartod, elengeded és újra...?
Lehet, hogy tényleg nem zár rendesen a hüvelyem? Sad Főleg reggel felkelés után tapasztalom!

Dokim semmit nem mondott, pedig hívtam. Szerinte előfordulhat vérzés, amit jó lenne ecsetelgetni a rendelőben! De egy kisbabával ezt hogyan oldjam meg!? Shocked
Egyébként azt gondoltam, hogy 11 hét elég a teljes forradásig! Hát lehet, hogy nálam nem! Mások a 8. héttől próbálkoznak és nincs vérzés utánna! Mázlisták! Very Happy

A babám ráadásul pici is volt (az átlaghoz képest): 51 cm-es és 3190 gramm, de sajnos fején volt a köldökzsinór!
Vissza az elejére
Skiddy

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 23, 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alina12,
ez a levegős dolog nálam is volt az elsőszülésem után,de idővel elmúlt, gondolom a hüvelytorna hatására Smile
Most a második szükés után is van... Confused
Nem zár rendesen a hüvely és bizonyos testhelyzetekben bele megy a levegő, ez lehet sex közben is...vagy például próbald ki a gyertyaállást na ugy tuti belemegy Very Happy
Ne aggódj el fog múlni idővel, ha erősíted az izmokat Smile
Ami a hegedet illeti szerintem ha kivárjátok egyszer ,hogy teljesen begyógyuljon nem fog uána felrepedni.Az orvos nem mondott rá semmit?
Én ugyan nem repedtem,de a gátmetszésem egy kb 5cm-es vágás volt a combom felé és szépen begyógyult,mondjuk nem is nagyon mertem ,kívántam a sexet jó darabig most és még mindíg nem olyan ,mint elötte ,de tudom, hogy ez csak idő kérdése ,mert az sajna kell a regenerálódáshoz Confused
Nagy volt a babád?
Alina12

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 23, 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka

Köszönöm, hogy leírtad, hogy Nálad is előfordul ilyesmi. Nálam csak a szülés óta van és azt gondoltam a doki rontott el valamit!
Szerintem (nálam) nem a szelekkel függ össze, én nem vagyok szeles.
De oda mitől szorulhat be levegő? Embarassed
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Réka,
annyira hülyék tudnak lenni az orvosok!!! Evil or Very Mad

Alina,
én is csak a császárosok táborát gyarapítom... de amit utólag írtál, olyan nekem is szokott lenni. Természetesen valóban kellemetlen, megértelek... Szerintem simán fizikai tényező, levegőbeszorulás okozza. Nekem csak ritkán van, nem tudom, mitől múlik el, de elmúlik... Esetleg összejátszhat a felfúvódással is...Question Mennyire vagy felfúvódva? Én rettenetesen szeles vagyok, csak azért... Embarassed
Alina12

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rheya!

Hát Neked sem könnyű!
Jól értem, hogy a hólyagsérv a szülés miatt lett? Korábban még nem is hallottam ilyenről! Kiváncsi vagyok szükség lesz e műtétre! De a tornát ne hagyd abba. Azt hallottam csodákat tehet, ha rendszeresen végzed!

Nekem sajnos nem rózsaszínes folyásom volt az aktus után, hanem friss, élénk piros vérzés a hüvely egyik faláról!

Viszont Nekem is erős folyásom van a szülés óta, ami engem is borzasztóan zavar. A kenetek pedig teljesen negatívak!!!! Nem értem!!!
És a hüvelyfalat én is nagyon keménynek érzem - de gondoltam, hogy ez majd elmúlik! Lehet, hogy nem??? Crying or Very sad

És nekem sajnos van még egy fura tünetem, ami borzasztóan zavar. Nevetni fogtok, de sokszor úgy érzem/hallom, hogy levegő jön ki a hüvelyből, ami fura hangot ad. Rettegek, hogy mi lesz, ha strandon fürdőruhában fordul elő!!! Nagyon kellemetlen! Sad
Vissza az elejére
rheya

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alina

Sajna egy cipőben járunk! Sad Az én fiam már 6,5 hónapos, de még mindig nem az igazi. Hiába volt gátmetszés belül teljesen szétrepedtem, mert a buksija mellett hozta a kacsóját is a picim.

Asszem mi úgy a 8. héten próbálkoztunk először, nekem is volt utána egy napig kicsi rózsaszínes folyás, a 6 hetes kontrollon szintén véreztem. Szerintem is a varratok mentén nyílogat ilyenkor kicsit szét. A gátsebem először szépen gyógyult, de amikor jöttek ki a varratok, akkor iszonyúan szenvedtem én is. Volt akkor 3 olyan hetem, amikor még a bugyit se bírtam magamon elviselni annyira fájt. Kívül végülis úgy a 4. hónapra jött teljesen rendbe, de belül...

Intimtornázom a szülés óta (illetve úgy 1,5 hónapja álltam le, mert a doki annyira elkeserített). Olyanokat mondott, hogy olyan vagyok belül, mint aki 5 gyereket szült. Sad Pedig nem igaz, hogy nem mozognak belül az izmocskák, mert az uram simán érzi ha "közben" tornáztatom.

A doki szerint van belül egy ping-pong labda méretű hólyagsérvem (a hüvelyfal gyengesége miatt egy ekkora területen besüllyed a hólyag) és tényleg sokáig úgy éreztem ha zötyögött a busz, vagy köhögtem, tüsszentettem, mintha alul ki akarna szakadni az egész hüvelyem. Azt mondta, hogy a gyerekprojekt után szerinte meg kell majd műtetnem ha addig nem javul magától. Ez is úgy kb. 1 hónapja valamivel jobb, de még nem tök OK. Legközelebb júliusban kell mennem dokihoz, kiváncsi vagyok mit mond majd.

Fájni mondjuk most már nem fáj jó ideje (ha elég az előjáték Wink ), de az eléggé zavar, hogy olyan, mintha a repedés helyén teljesen rugalmatlan lenne a hüvelyfal. Valahogy olyan keménynek érzem.

Bizonyos testhelyzetekben volt egy jó darabig inkontinenciám is, most már csak akkor van egy kicsi ha egyzserre van tele a hólyagom, zötyög a busz és még mindehhez tüsszentenem is kell. Very Happy Ez így együtt még sok. De azért már kezdem látni az út végét!

Engem most pillanatnyilag az sokkal jobban zavar, hogy a szülés óta folyásom van, ami régen egyáltalán nem volt. Most nem bírok létezni intimbetét nélkül, amit különösen rühellek.

Hát ennyi. Tudom, hogy nem vígasztal, hogy más is kínlódik ilyenekkel, de legalább nem vagy egyedül a problémáddal.
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alina:
Biztos fognak neked válaszolni (csak ilyenkor kicsit pangás van a topicban, mindenki kint van a levegőn a gyerekekkel), mindenki nagyon segítőkész ott (velem az élen, aki szerény is) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Alina12

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hanee!
Nagyon szépen köszönöm az invitálást, megírtam a problémát a 2005-os nyári babás topicban is!

Nagyon várom a válaszokat, tapasztalatopkat, bár remélem nem lesznek sokan, akiknek ennyire rossz repedésük volt! Igazán nem kívánom senkinek!!! Smile
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Alina:
Én császárral szültem szintén, és nekem semmi problémám nem volt szerencsére, de abszolút meg tudom érteni, hogy zavar! Akiket ismerek és repedtek, vagy gátmetszésük volt, voltak közöttük olyanok, akiknek hosszabb idő volt a gyógyulás, de nem szabad elkeseredni, mert lesz ugyanolyan jó is, mint régen, csak hát gondolj bele, nem olyan rövid idő egy ilyen érzékeny területnek regenerálódnia! Remélem a többiek tényleg el tudnak majd látni hasznos infókkal, a 2005. nyári babás topicba is gyere nyugodtan, ott is vannak szép számmal akik term. úton szültek Wink

hanee
Vissza az elejére
Alina12

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilka!
köszönöm az ötletet, megpróbálom!
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alina Smile
Mivel csaszi után nincs vágás és varrás lennt ezért nem tudom milyen érzés lehet neked.
Nekem csak hüvelyszárazság volt. Ez kb. 3. hónapra állt rendbe.

[^]  
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alina, amíg nem jössz rendbe teljesen, nem lehetne alternatív szex? Ha nincs ellenetekre (pirul, pirul)... ????

Nekem is császár volt, de a két hónapos böjt után szerencsére semmi gondom nem volt. Biztosan lesz olyan is, aki majd jön és konkrétan segít. Még azt tudom javasolni, hogy ezzel a kérdéssel nyugodtan menj fel a többi topicra (télibabás, babák és mamák), ahol már szült csajszik csacsognak, és biztosan segít valaki ott is, mert hátha nem jön fel erre a témára.

Kitartás!

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Alina12

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pkagi!
Köszi a gyors választ!
Mi is sikosítóval próbáltuk, de sajnos úgy is felrepedt egy heg. Crying or Very sad

Ha nem vagyok túl indiszkrét, Neked mi volt a problémád? Fájdalmaid voltak?
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alina Smile
Én csaszival szültem, de nálam is a 3. hónap körül állt rendbe minden.
Mindenképpen vegyetek vizes alapú síkosítót az talán segít. ( mi az elején használtunk)

[^]  
Vissza az elejére
Alina12

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 11:00    Hozzászólás témája: Aktus szülés után Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Egy kényes problémával kapcsolatban szeretném kikérni a véleményeket és a tapasztalataitokat!
11 hete szültem meg a kisbabámat. Az orvosom szerint sajnos nagyon csúnyán repedtem, sok helyen varrt össze. Borzasztó sokáig voltak nagy fájdalmaim (még a 6.héten is).
A 6-7.héten a kontroll-viszgálaton is felszakadt egy varr, így az orvosom még 2 hét türelmi időt kért a szex terén.
A 11. héten próbálkoztunk, már a bemenet is nagyon szűkös és sajnos megint vérzés fordult elő - gondolom megint felszakadt egy heg.
A kérdésem, hogy másnál is fordult-e elő vérezgetés/hegszakadás és, hogy mennyi ideig tart cca a felépülési idő, illetve szerintetek lehet-e azért próbálkozni?
Az igazság az, hogy szörnyen el vagyok keseredve, hogy már semmi sem lesz a régi! Nekem valahogy a nemi szervem sem olyan, mint régen volt!!! Ez nagyon aggaszt! Sad
Szerencsére a férjem nagyon türelmes, de engem nagyon bánt a dolog!

Nagyon köszönöm a bizalmatokat és a segítséget előre is! Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés