Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Téligumiszerviz tippek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
SzaSa69

HozzászólásElküldve: 2013, Szept. 11, 17:35    Hozzászólás témája: Téligumiszerviz tippek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Most, hogy jön a téli, és le kell cserélni mindenkinek a nyári gumikat télire, gondoltam megosztom veletek az egyik kedvenc ezzel kapcsolatos hírekkel, tippekkel és praktikákkal szolgáló blogomat, a téligumiszervíz.hu-t! (mármint nem az enyém, de az én egyik kedvencem! :D )

A teligumiszerviz.hu folyamatosan frissül, mindenféle információval és hasznos értesülésekkel szolgál! Amikor van valahol egy jó akció, még azt is megossza. Hívhatnánk "szervizfigyelő"-nek is, mert alapjában véve ezt teszi szerintem (-:

Remélem segítettem néhányotoknak (-:
-Szasa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés