Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nyaralás babával

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Jucica

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Amikor 2 hónapos fiunkkal nyaralni indultunk, mindenki azt mondta, bátrak vagyunk. Pedig csak azokra a dolgokra volt szükség, mint ithhon. Sterilizáló, cumisüvegek, cumik, ruhák, ápolási cikkek, lázkúp (ez azért kell), táp, mert a tejem hamar elapadt és babkocsi. Amikor nagyon meleg volt, akkor fürdött (ő még nem koszolta össze magát), reggel és este pedig sétáltunk. nem voltunk időhöz kötve, hiszen a babakocsiban is aludt, mint a tej.
Bátorság a következő évben kellett! Járni tanul, mindent megnéz, megfog, folyton a vízbe menni, egy perc nyugtunk nem volt... Este pedig 6-ra vissza, mert 7-kor már álmos volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moni101

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 28, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

Most járok itt először ,és imerőst is látok itt Zsuzskanéni személyében . Smile

Igen a gyerekekkel egészmás a nyaralás mint eddig .
Mi Zalakaroson töltöttünk 4 napot .Szinte minden vendég gyerekkel van ,az újszülöttöl kezdve minden korosztály megtalálható és hozzá alakítva a szálloda .Nem olcsó ,de kellemetlen meglepetés nem éri a gyerekeseket .Ja és programmal is szolgálnak ,de a nélkül is jó sétákat lehet tenni a környéken akár babakocsival ,akár más járgánnyal .
De ezzel lehet sok újat nem mondtam .
Viszont : Budapest közelében van telkünk faházzal amit gyerekes kirándulóknak tudok ajánlani .Hegyoldalon semmi luxus csak rendkivül jó levegő és turázási lehetőség és mégis a várostól nem messze .Cserében mi is tennénk lakótterületen kivűl eső kirándulási lehetőséggel rendelkezőknél látogatást .

Érdeklődőknek küldők fotókat !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 07, 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát nem semmi, ilyen marhaság...nálunk sincsen vendégpapucs, mégsem haragszik érte az anyósom. Smile
Nem hogy örülne neki, hogy nincsen másamibe beleköthetne...tényleg rossz lehet így kibírni akár 2 napot is.
Mi most is anyósoméknál vagyunk, és semmi baj sincsen, azon kívűl, hogy Öcsi keborította a virágot a Herendi kaspóval együtt. De még ez sem hozta ki a sodrából. Szóval én tényleg összetehetem a két kezemet. Smile Ráadásul még finomakat is főz nekünk. Smile
Pedig enyém férjem egyke. Laughing

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Igob

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 07, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni írta:
Értem, egyedüli gyerek a párod?Smile

szia!

Nem egyedüli gyerek, van neki egy öccse, csak ő meg hajón dolgozik és szinte soha nincs otthon, úgyhogy rajta nem nagyon tudja kiélni magát, csak ha itthon van. Mondjuk az igazság az, hogy nem is őket piszkájla, hanem engem. Utoljára azért kötött belém, mert nem volt itthon vendégpapucs.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 07, 06:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értem, egyedüli gyerek a párod?Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Igob

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 06, 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni írta:
Utólag visszagondolva majd az lesz, bár én nem tapasztaltam sosem, hogy milyen lehet 1 rossz anyós/após...néha nem értünk egyet, de ennyi. Nincs haragszomrád sem...Smile

Az igazság az, hogy eddig mi is nagyon jó viszonyban voltunk, csak amióta a párommal "komolyabbra" fordult a dolog /esküvő, gyerek/, azóta teljesen kifordult magából, és mindig meg akarja mondani, hogy mit hogyan kéne csinálnom. Nem lehet egy saját önálló ötletem vagy elképzelésem, mert arra egyből úgy reagál, hogy az sz.....ar, és különben is, hogy képzelem én azt, hogy így meg merem csinálni. Tehát egy kicsit furi lett és nem tudom, hogy mi az oka. Majd ha lesz egy kis időnk akkor mindenképpen meg akarom beszélni vele, mert végül is csak a gyerekem nagyanyja.Nem akarok rosszba lenni vele, csak nagyon könnyen megsértődik, meg nem hisz el semmit amit mondunk neki. Most is volt egy ilyen eset, hogy kérdezett valamit, aztán felhívatott minket mással is, hogy neki mit mondunk. Remélem van értelme annak amit írtam.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 06, 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Utólag visszagondolva majd az lesz, bár én nem tapasztaltam sosem, hogy milyen lehet 1 rossz anyós/após...néha nem értünk egyet, de ennyi. Nincs haragszomrád sem...Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Igob

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 06, 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni írta:
Igob! 1-et tudok ajánlani, ne vedd magadra a dolgokat, és legyél következetes, mivel a TE gyerekedről van szó, nálunk néha kapok tanácsot, de nincs belőle vita, ha nem úgy csinálom. Mi amikor 1 hónaposan mentünk Öcsivel haza, és nem volt még előszedve Csucsu kiskádja, akkor a kézmosó csapnál fürdettem meg Babust. Beleengedtem a vizet, és belefektettem, amennyire belefért, és gyors megfürdettem, bár az igaz, hogy Öcsi 3 hónapos kora óta a nagykádban fürdik..Smile
Szóval a kádat akár el is lehet hagyni, vagy igazából akár 1 lvór is megteszi végszükség esetén, az meg csak van anyóséknál nem? Smile

És ha nagyon ideges vagy, azt a pici is megérzi, próbálj meg nyugodtan felkészülni a dolgokra. Bár trudom könnyű ezt mondani...

Szia!

Köszi a biztatást, remélem könnyen túl leszek rajta, és majd ha visszagondolok, remélem csak egy rossz "vicc" lesz az egész.
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 06, 08:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igob! 1-et tudok ajánlani, ne vedd magadra a dolgokat, és legyél következetes, mivel a TE gyerekedről van szó, nálunk néha kapok tanácsot, de nincs belőle vita, ha nem úgy csinálom. Mi amikor 1 hónaposan mentünk Öcsivel haza, és nem volt még előszedve Csucsu kiskádja, akkor a kézmosó csapnál fürdettem meg Babust. Beleengedtem a vizet, és belefektettem, amennyire belefért, és gyors megfürdettem, bár az igaz, hogy Öcsi 3 hónapos kora óta a nagykádban fürdik..Smile
Szóval a kádat akár el is lehet hagyni, vagy igazából akár 1 lvór is megteszi végszükség esetén, az meg csak van anyóséknál nem? Smile

És ha nagyon ideges vagy, azt a pici is megérzi, próbálj meg nyugodtan felkészülni a dolgokra. Bár trudom könnyű ezt mondani...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Igob

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 05, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni írta:
Nálunk mind2 gyerek nagy utazó lett, minden 7végén (szinte) megyünk, igaz mi csak 100 km-nyire a nagyikhoz, jók a tapasztalataink. Bár tény, hogy most Öcsivel sokkalta könyebb minden. Csucsuval tanultuk, és akkor tudtuk me,g hogy mit fogunk most másképp csinálni. Smile
Viszont nálunk anyósommal és apósommal nagyon jó a kapcsolatunk. És így azért könyebb, nem stresszeljük magunkat, hogy most mi lesz majd, ha odamegyünk..
A lényeg: ott is van kiskád, kiságy, babakocsi, így azért persze könyebb, nem kell egy egész tonna cuccot magunkkal cipelni..
Bár nálunk sohasem volt nyaggatás, hogy mikor megyünk már..ha hiányoztak az unokák, akkor jöttek ők is errefelé....

Szia!
Biztos ha már én is egy kicsit rutinosabb leszek, akkor nem stresszelek, majd ennyire, de ez lenne az első hosszabb utunk,és egy kicsit félek tőle, meg az is igaz, hogy az anyóséktól is félek, mert nagyon aggódósak, és én úgy vettem észre, hogy csak az a jó, amit és ahogy ők csinálják. Csak egy példa: megtudta, hogy a hugom beteg és rákérdezett, hogy ha anyu nem tud jönni, akkor mit eszünk.Ezek után nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy nem nézi ki belőlem, hogy képes vagyok ellátni a "kisfiát" meg a háztartást. Huu....most jól kipanaszkodtam magam......köszi hogy meg"hallgattok"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Igob

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 05, 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hát igen, a körülmények....sajnos a kiságyon kívül mindent vinnem kellene, ezért is próbálom kicsit húzni az időt, de megsérteni sem akarom őket /mert azt nagyon hamar megtudnak/, hogy nem viszem el. Hát fel van adva a lecke.
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 05, 07:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk mind2 gyerek nagy utazó lett, minden 7végén (szinte) megyünk, igaz mi csak 100 km-nyire a nagyikhoz, jók a tapasztalataink. Bár tény, hogy most Öcsivel sokkalta könyebb minden. Csucsuval tanultuk, és akkor tudtuk me,g hogy mit fogunk most másképp csinálni. Smile
Viszont nálunk anyósommal és apósommal nagyon jó a kapcsolatunk. És így azért könyebb, nem stresszeljük magunkat, hogy most mi lesz majd, ha odamegyünk..
A lényeg: ott is van kiskád, kiságy, babakocsi, így azért persze könyebb, nem kell egy egész tonna cuccot magunkkal cipelni..
Bár nálunk sohasem volt nyaggatás, hogy mikor megyünk már..ha hiányoztak az unokák, akkor jöttek ők is errefelé....

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 04, 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igob írta:
Sziasztok!

Kérlek adjatok tanácsot, hogy mennyi idős kórtól lehet a babát hosszabb útra vinni /kb. 200 km és 2 napig maradnánk/. A baba 2 hónapos. Az anyósom teljesen kikészít, hogy miért nem visszük már el. Köszi

Mi pont ugyanezekkel a paraméterekkel utaztunk először, minden stimmel Very Happy -anyós, kb 200 km, 2 hónapos baba, 2 nap.
Kérdés, milyen feltételek vannak ott, hogyan tudod ellátni a picit.
Másik kérdés: ha ott lesztek, nem fog-e jobban kikészíteni...
Igob

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 04, 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kérlek adjatok tanácsot, hogy mennyi idős kórtól lehet a babát hosszabb útra vinni /kb. 200 km és 2 napig maradnánk/. A baba 2 hónapos. Az anyósom teljesen kikészít, hogy miért nem visszük már el. Köszi
Vissza az elejére
kyralina

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 01, 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

www.viktoriapanzio.hu

Nagyon jót nyaraltunk itt, rendszeresíteni fogjuk a következő évekre! Ideális babás nyaralóhely!
kyralina

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 01, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi mindenkinek minden ötletet!!
Közben találtam a Kismaában is jó kis ajánlatokat az apróhirdetéseknél.

Borka,

még nem tudom. Nincs utazóágyunk... De lehet, hogy lesz!
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 21, 07:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi májusban voltunk Domival egy helyn Orfűn.
Nekem nagyon tetszett, mert külön kis szoba volt, ami az udvarról nyílt, elég tágas szoba volt, félpanzióval és az orfűi tó nagyon közel volt és ott volt Pécs, ahol van álatkert sétálóutca.... Na meg egy csomó program lehetőség van, ami a szobákban egy füzetbe le van írva. Egy baj, hogy sok a szúnyog, de ez minden vízparti helyen így van.

http://www.wellhotel.de/uo_hotel.htm

Mi valószínűleg a Balatonra megyünk közvetlen vízparti hotelbe. Ennek is bemásolom a linkjét.

http://www.janette.hotel.hu/

[^]  
Vissza az elejére
macikati

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 19, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka!
ha otthon sem alszik veletek a gyerek, szerintem jobb ha utazaskor is kulon alszik. Nalunk eddig mindig bevalt.
Mi ha olyan helyre mentunk ahol tudtak adni kisagyat, akkor oda nem vittuk, de a nagyszuloknel mindig abban alszik.

Kyralina!
ha megengedhetitek es van meg hely is akkor jo szivvel tudom ajanlani a Kolping hotelt Alsopahokon.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 19, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Köszi a dícséretet, hát igen..nálunk sem állt meg az idő. Smile

De mi is tervezünk egy kis nyaralást horvátországba, de még semmi konkrétum.... Sad
Pedig aug.elején mennénk, úgyhogy ideje lenne már összekapni magunkat... Embarassed Smile

Igaz nem nekem szólt a kérdésSmile, de utazóágyat mi is viszünk. Smile Mi mindig vittünk az elejétől kezdve, amikor kiruccanunk, és mindig abban alszik a csajszi. Bár már vagy fél éve nem utaztunk, és kb azóta használjuk itt a lakásba járókának... Smile ezért remélem nem lesz gond, és aludni is fog tudni majd benne, ott és amikor kell... Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 19, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi is szeretnénk menni nyár közepén babóval nyaralni. Meglátjuk, hogyan alakul a $keret$...

Anikó,
ti visztek utazóágyat Borinak, vagy veletek fog aludni?

BéBé,
télleg, hogy' repül az idő...! Smile Ti nem mentek el hármasban nyaralni?
kyralina

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 19, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BéBé,

köszi! Megnézem!
Miyen nagyok vagytok már! Viki már kész hölgyemény!
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 18, 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kyralina!
Itt egy link, tapaszatalatot sajnos egyikről sem tudok mondani, talán majd mások...
http://www.bebilap.hu/nyaralohely/nyaralohely.htm

Mindenesetre nagyon jó ötletnek tartom, hogy van egy ilyen topik is... Smile
Vissza az elejére
kyralina

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 18, 15:40    Hozzászólás témája: Nyaralás babával Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Olyan panziót, kibérelhető nyaralót, egyéb lehetőséget keresek belföldön, ahova egy féléves kisbabával nyugodtan el lehet menni nyaralni. Lehetőleg vízparti helyet keresünk. Ha bárkinek vannak jó vagy rossz tapasztalatai egy ilyesmi hellyel kapcsolatban, azt itt leírhatjátok.
Köszi mindenkinek a segítséget!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés