Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Gyerek(ek)kel egyedül

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 22, 23:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia egérke! Most olvastam az üzidet meg értelek, mivel úgy néz ki, hogy 2évig megint egyedül fogom most már a két gyerekemet. Nálunk a férjem hülyesége miatt történik megint a dolog és a hiszékenységem miatt. ugyanis a párom visszaeső és megint börtönben van . Egyszer már megvártam 2,5 évig de akkor egy gyerekkel, 1évig nem csinált semmi hülyeséget ezért vállaltam a 2.gyereket, de 2hete megtörtént és már nem engedik haza. 5éves a fiam és 2hónapos a lánykám

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
egérke

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 10, 16:53    Hozzászólás témája: Gyerek(ek)kel egyedül Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok anyukák!
Úgy tűnik a mi kis családunkban is változás következik majd be, és egyedül fogom nevelni kis huncutomat,aki 4 éves.Ezeddig nem akartam ezt a döntést meghozni,de elkerülhetehlen.
Aki hasonló cipőben jár, írjon nekem,mert új vagyok e téren,ja és szeretnék Görögországba is elmenni a lányommal, ha akar valaki társulni-busszal megyünk-akkor örülünk.
Addig is üdvözlök mindenkit ,sziasztok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés