Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Egyedül vártam és nevelem gyermekem

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kali

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 13, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dundika!egyébként az élet egyedülálló anyaként nehéz, főleg az apuka jól megneheziti a dolgodat. Az a lényeg hogy foglalkozz sokat a babáddal, adj meg neki minden törödést, érezze hogy TE ott vagy neki.
Pont másik forumon olvastam ezzel kapcsolatban hogy milyen kérdések vetődnek fel egy anyában ilyenkor Smile és hát rengeteg kérdés kavarog ilyenkor a fejünkbe, ujra kell csinálni az egész életünket. Kitartást, és sok sikert
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kali

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 13, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Én is egyedülálló anyuka vagyok, és talán nem haragszanak meg a forum szerkesztői, de az egyik ismerösöm csinált egy honlapot, mely kifejezetten egyedülálló szülőknek szól, és ott csak ezzel a témával kapcsolatos dolgokról lehet forumozni, ugyhogy gondoltam szolok, hogy hátha ott is találtok sorstársakat Smile
egyedulgyerekkel.extra.hu a cime az oldalnak.
Vissza az elejére
dundika

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 02, 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia!

én most lettem egyedülálló szülő (még csak pár hetes a fiam). igazából azt sem tudom, h mit kérdezzek, de ha tudtok meséljetek.. milyen az élet egyedülálló anyaként?!Sad
Vissza az elejére
sari07

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 25, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, az biztos hogy annál nagyobb öröm nincs mint hogy valaki gyermeket vár és szül.De írtad hogy sajnos a párod nélkül kellett végig csinálnod mindent,nem tudja hogy miről maradt le! Ami viszont érdekes írtad hogy ő szemmel tart benneteket ezt hogy érted? Tulajdonkép nem vállalt fel benneteket?
Vissza az elejére
csaladinet

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 06, 11:02    Hozzászólás témája: Egyedül vártam és nevelem gyermekem Hozzászólás az előzmény idézésével

Várjuk kedves Olvasóink hozzászólásait!

A témához kapcsolódó cikket itt találja: Egyedül vártam és nevelem gyermekem
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés