Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szakdolgozathoz SEGÍTSÉG kérése!!!!!!!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
IlDee

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 19, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

215 megtekintő, és ebből senki nem töltötte ki????? Shocked Rolling Eyes Question Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
IlDee

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 02, 18:05    Hozzászólás témája: Szakdolgozathoz SEGÍTSÉG kérése!!!!!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Először is mindenkinek köszönöm, aki legalább megtekinti topicomat. Nem akarok én itt alkalmatlankodni, azért remélem jó helyre nyitottam.
Ildikónak hívnak, és végzős hallgató vagyok a gödöllői Szent István Egyetem keresekedelem és marketing szak élelmiszer marketing szakirányán. Szakdolgozatom gyakorlati része kérdőívek megválaszolására épül. Mivel elég speciális a témám, nehéz felkeresnem olyan segítőket, akik kitöltik. Az általános iskoláskorú gyermekek táplálkozási szokásainak kialakulását kutattam. Szülői értekezleteken sikerült 50 db-ot kitöltetnem, de értelemszerűen ez kevés. Kérek mindenkit, akinek van 10 perce, és érdekelt a témában, mint szülő, kérem segítsen a linkre kattintva, és töltse ki a kérdőívem. Hálásan köszönöm mindenkinek, aki időt szán rá!!!!
Szép Napot Mindenkinek!

https://docs.google.com/forms/d/1QroLqsMMEfBBwcUkQSx1Eo8fmWR3E3PAGPnG_-R-k_o/viewform?sid=7d10a6d313bc06c2&token=FOPuID0BAAA.N9ObrWIPPGjA2zkfUn5bRA.Wm5mNbEtIOrFVYzwQISEBw
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés