Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Hölgyek zöldben - Mosás – folttisztítás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tzsu

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 08, 06:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én a rágógumit úgy szoktam kiszedni a ruhából, hogy az anyagra papírt teszek, majd forró vasalóval átvasalom. Többször megismétlem, míg mind ki nem jön.
Az automata mosógpbe öblítőszer helyett többnyire ecetet teszek. A ruhák ugyanolyan finomak, puhák, és az ecet lágyitja a vízet, vízkőoldó hatású. Igaz, azért nagyon kemény vízkőre én sem ecetet öntök takarításkor, mert ugye én az allergiám miatt takarítani is inkább ezt használom, mint az erős vegyszereket.
Zsuzsa
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
csaladinet

HozzászólásElküldve: 2006, Máj. 03, 12:05    Hozzászólás témája: Hölgyek zöldben - Mosás – folttisztítás Hozzászólás az előzmény idézésével

Várjuk kedves Olvasóink hozzászólásait!

A témához kapcsolódó cikket itt találja: Hölgyek zöldben - Mosás – folttisztítás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés