Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Babysitterek, babacsőszök...

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mmmari15

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 28, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves, türelmes, vidám babysitter vagyok...

Gyermekekhez értő, gyermekeket szerető, kedves, mosolygós, aranyos, sok kicsi mellett töltött referenciákkal, rendelkező, friss, fitt energikus 59 éves babysitter keres csecsemőgyermekes családot, ahol a szülőnek dolgoznia szükséges /vagy mondjuk az édesanya otthon van, de segítségre van szüksége./

Télen-nyáron sok séta, mozgásfejlesztés, képességfejlesztés - játékosan.

4,5 hónapig ikercsecsemőkkel foglalkoztam, azonban a család külföldi útjai miatt megváltunk egymástól. A kicsik csacsogtak, gagyogtak! Smile

Hosszú távú lehetőséget keresek, egy héten 3-5 napot, legalább napi 6 órával.

Az előző családnál 4 évet töltöttem a csemetével, 8 hónapos kortól óvodás koráig.

mmmari151@gmail.com

"Egy új emberke, ki nem is beszél még,
Hogyan érti meg mosolyom beszédét?
Hogy érzi meg, - hisz csak egy éve ember! -
Hogy a szeretet szólítja szememben!
Ó milyen titok, milyen csodaszép ez!
Egy csöpp agy, mely még gondolni se képes,
A szeretetet már fel tudja fogni
S a mosolyra vissza tud mosolyogni!"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
grettai22

HozzászólásElküldve: 2013, Aug. 26, 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile

A hozzászólás legutóbb grettai22 által 2015, Jan. 21, 23:44-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mmmari15

HozzászólásElküldve: 2013, Aug. 20, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyermekekhez értő, gyermekeket szerető, sok kicsi mellett töltött referenciával, vidám, kedves, energikus babysitter keres csecsemőgyermekes családot, ahol a szülőnek dolgoznia szükséges.

Télen-nyáron sok séta, mozgásfejlesztés, képességfejlesztés - játékosan. gyermeki@citromail.hu - az elérhetőségem.

Jelenleg két kisleánnyal foglalkozom - két hetes koruk óta - azonban a család külföldre készül, ezért új lehetőséget keresek.

"Egy új emberke, ki nem is beszél még,
Hogyan érti meg mosolyom beszédét?
Hogy érzi meg, - hisz csak egy éve ember! -
Hogy a szeretet szólítja szememben!
Ó milyen titok, milyen csodaszép ez!
Egy csöpp agy, mely még gondolni se képes,
A szeretetet már fel tudja fogni
S a mosolyra vissza tud mosolyogni!"

A hozzászólás legutóbb mmmari15 által 2013, Aug. 27, 06:43-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
mmmari15

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 13, 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Razz
Vissza az elejére
mmmari15

HozzászólásElküldve: 2013, Ápr. 21, 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing

A hozzászólás legutóbb mmmari15 által 2013, Aug. 20, 14:34-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
mmmari15

HozzászólásElküldve: 2013, Ápr. 21, 15:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

www.babacsosz.hupont.hu

Saját készítésű weboldal, ahol megismerhető babysitteri tevékenységem, gyermekszeretetem, s egyéb tanácsok szülőknek.

Very Happy

gyermeki@citromail.hu

A hozzászólás legutóbb mmmari15 által 2013, Aug. 20, 14:47-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
D.Adri

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 28, 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

23 éves, XII. kerületi lányként gyermekfelügyeletet vállalok. Eddig 4 félévet végeztem el az ELTE gyógypedagógiai szakán. Az értelmi fogyatékosság, autizmus spektrum zavarok, valamint érzelmi és viselkedés zavarok területén végzett kötelező gyakorlatokon túl magyarországi önkéntes és fél éves külföldi árvaházi gyakorlattal is rendelkezem. Kreatív, gondoskodó, humoros vagyok. Az óvodából/iskolából haza/különórára kíséréstől, a játékon át, az együtt tanuláson keresztül, a betegség miatti hiányzáskor való vigyázásig, bármilyen programról lehet szó. Minden napszak érkel (akár esti órák is).

Deák Adrienn
06 20 66 345 02
adri.deak.90@gmail.com
Vissza az elejére
erzsebetm

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 26, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyermekszerető, fiatalos, tevékeny, friss nyugdíjas vagyok. 11 évig voltam 3 gyermek pótmamája. Megnőttek, így napi szinten nem találkozunk. Keresem kisgyermekes /0 éve kortól/ családom, ahol hasznosítani tudom sok éves tapasztalatom és gyakorlatom, a család teljes ellátását. Hosszú távon gondolkodom, gépkocsival rendelkezem.
Vissza az elejére
anitavizigmailcom

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 20, 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szülők! Gyermekfelügyeletet vállalok Zalaegerszegen, 0 éves kortól, akár hétvégén, vagy éjszakai is. Megbízható, mosolygós, és jó érzékem van a gyerekekhez. 20/288 64 05, Anita
Vissza az elejére
mmmari15

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 07, 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing

A hozzászólás legutóbb mmmari15 által 2013, Aug. 20, 14:48-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Vio

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 07, 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Családok!
Okleveles bébiszitter vagyok, több éves tapasztalatom van (4 gyermekem van és dolgoztam óvodában is). Amennyiben szeretne bébiszittert, keressen föl bátran!
Gách Violetta
06/30 921 3460
gachvioletta@gmail.com
Vissza az elejére
mmmari15

HozzászólásElküldve: 2013, Feb. 04, 11:23    Hozzászólás témája: Babysitterek, babacsőszök... Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing

A hozzászólás legutóbb mmmari15 által 2013, Aug. 20, 14:51-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés