Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nejek helye
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 07, 07:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsinap!

Harkányban a Hotel Arborétumban voltunk. Kellemes hely, félpanzióvál. Sajnos az árakat nem tudom, mert valalmi üdülési kedvezménnyel, meg csekkekel fizettünk! No meg ki nézi nászuton!

A hotel fent van a neten is. www.hotels.hu/arboretum

Cicafül, köszönöm!! és még egy kérdés: Útlevéllel vagy személyivel mentetek be Svájcba, vagy azt nem is kérték?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cicafül

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 16:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

peniko, svájcban egyszer kell pályamatricát venni, még Ausztriában érdemes. 40 frank és egy évre érvényes. Másmilyet nem árulnak. Nálunk csak ezt kérték a határnák márciusban, és már száguldhattunk is!
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megköszönöm, ha megnézed nekem. Begyűjtjük a lehetőségeket, aztán majd döntünk. Reméljük még lesznek helyek a szállodákban. Mindenképpen félpanziós helyben gondolkodunk.
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsinap!

Mi nászuton voltunk Harkányban, és bejártuk a környéket! Tényleg érdemes arra gondolni!
Ha gondolog holnapra megnézem az adatokat.

Mi Svájcot tervezzük idénre, valamikor augusztusban. Intravénás hegyhiányom van! Autóval mennénk, csak fogalmam sincs a pályahasználatokról arrafele..
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Juccy!
Köszi. Hát a nagy meleg nem biztos, hogy jó.Smile) Mi is Pécs környékén gondolkodtunk még korábban. Ott lehetne talán kisebb kirándulásokat csinálni, ami nem megerőltető. Csak nem tudom, hogy valami víz van-e arrafelé, mert mondjuk a férjem azért szereti a pancsikolást is. Néztem Pécsen a Kikelet hotelt, ami a hunguesthotels-hez tartpzik (oda tartozik Lillafüred is), de csak a nászutas ajánlatnál volt kiírva az egy hét költsége, azolyan 100 e Ft 2 fő részére 1 hétre. Az nem is lenne olyan rossz.
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kicsinap, én is Baranyát ajánlom, mi tavaly töltöttünk ott egy hosszú hétvégét.
Abaliget (cseppkőbarlang), Orfű(tav), Villány(borpince), Siklós, Harkány(isteni fagyizó), Pécs. mi Bólyon aludtunk egy parasztházban, a fürdőszoba modern volt, de a szobák, konyha, étkező berendezése korhű, és nagyon hangulatos. és be is gyújthattunk a kandallóba (május elején voltunk, és este hűvös volt), persze tök ingyen. sőt megkóstolhattuk a konyhában a mézes diót, szintén tök ingyen. a szállás olcsó volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsinap! Gondolom, akkor Bakony sem annyira érdekes, pedig az nagyon szép.

Mi Mátrafüredet szeretjük nagyon, ott is a Malomkő fogadót tudnám ajánlani. Tavaly Kőszegdoroszlón voltunk egy faházban, klassz volt, bár nyáron nagyon meleg volt.

Illetve Mecsek?
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nyaralás ügyben mi is teljesen tanácstalanok vagyunk...Július végén tudunk szabit kivenni, 2 hetet. Addigra már 19 hetes terhes leszek. Fogalmam sincs, hogy mit bírok majd. Sosem szerettem a tespedős, semmittevős nyaralásokat, vízparton döglést, de lehet, hogy akkor mégis azt szeretném?Smile) Igazából nem terveztünk külföldi nyaralást, belföldön is jól meglennénk. Van ötletetek, hogy hova lehetne menni? (Közös nyaralás eddig volt, Csopak és Lillafüred, Ja és figyelembe kell venni, hogy ÉNY-Dunántúlon lakunk, tehát mondjuk Sopron nem annyira érdekes számunkra.)
Kicsinap
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cicó!

Én a Népszabiban olvastam egy hirdetésben, de meg nem mondom a cég nevét... neten nem találsz valamit arról az utazási irodáról, amit Timcsi is említett?

Korzika, de jó....
Vissza az elejére
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

off
Timcsi, ne haragudj, lehet, hogy pofátlan vagyok, de megadnád ennek az utazási irodának az elérhetőségét, és esetleg pontosabb paramétereket a Ti foglalásotokról (hol, hány csillagos apartmanban, milyen felszereltségű az apartman, van-e ellátás, és mennyibe kerül).
nagyon tanácstalan vagyok nyaralás ügyben, és már nagyon szorít minket az idő is, még májusban kellene elutaznunk (ha májusban nem, akkor már az idén nem!).
köszönöm! írj pü-t, vagy e-mailt: macskamail@freemail.hu
üdv,
cicó
on
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Juccy!

Nem repcsivel megyünk. Egyrészt nem egyszerű oda repülővel menni, sokáig nem volt közvetlen járat csak átszállással, most nem tudom, hogy van-e, másrészt ugyan nem tilos, de nem is a legajánlatosabb terhesen repülni, mert a légnyomáskülönbség okozhat nagyon-nagyon ritkán vetélést. Sokakat nem izgat, de én inkább nem kockáztatok. Szóval autóval és komppal megyünk, félúton eltöltünk 1 éjszakát, így első nap kb. 6 óra autózás, második nap szintén 5-6 óra autózás + 4 óra komp. A kopon meg kénylemesen elvan az ember, ha nincs tengeri vihar. Remélem nem lesz! Smile)) Kaját így tudunk vinni nyugodtan, de azért ott is be fogunk ülni néhányszor étterembe vacsira. Eddig minden utazásunkkor így csináltuk és jól működött.

Németországban kedvencem a neuschwannstein-i kastély! Voltam ott 6 éve, azóta is itt van a képeslap az asztalomon! Smile Tirolba is jó lenne elmenni, gyerekként jártam ott. A neten keresztül tök jól lehet szállást keresni és foglalni, nem tudom néztétek-e már, csodás panziók vannak fent.

Nem lehet semmi neked két terhes kolléganővel! Csoda, hogy bírod idegileg, minden elismerésem! Körülöttem is mindenki terhes volt az elmúlt időben, így sok infót kaptam, hallok most is. A Mammistic kínálatát néztem az interneten, jó cuccok, de nem olcsó. Bár olcsó szerintem nem is létezik! Az általad említettekből a Manu Art-os cuccokat nem ismerem, majd elmegyek az egyik boltjukba.

Dolgozni Újpestről Budaörsre járok, jó muri. Sad Sajna, mindig egyre távolabb költöztünk. Most még nem tudom megítélni, hogy otthon szeretnék majd lenni vagy unalmas lesz és inkább dolgoznék. Majd az adott pillanat dönt. Mi most egyelőre nem akarunk költözni, majd csak akkor kell, ha lesz 2. gyerek is, de ez még odébb van. Kár, hogy Csajuról azóta semmi hír, kíváncsi lennék mi van velük. A költözés amúgy mindig nagyon macerás, bele se merek gondolni. És az új munkahely is... Én elvileg ide már nem akarok vissza jönni dolgozni egyrészt a távolság miatt, másrészt már nem köt le úgy a munkám, de nem tudom, hogy mint gyedről visszajövő fogok-e találni megfelelő munkát és felvesznek-e. De ez a jövő zenéje.

Mára ennyit. Smile

Üdv: Timi
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A korzikai ellátást hogy odjátok meg? Gondolom, repcsivel mentek, de úgy nem lehet sok kaját kivinni. Vagyis hát kétszer húsz kiló, hát azért belefér valamennyi szárított étel. Tényleg, hogy oldjátok meg?

Ha Németország, akkor Bajorország, kastélyok, régóta tervezzük, de ez még sok mindentől függ. Sajnos lehet, hogy nem tudunk annyi szabit kivenni, hogy elég legyen egy ekkora útra, ekkor marad Tirol, ami ugye közelebb van. Vagyis hát nem megyünk el annyira messze. Pénzben is jobban kijönnénk.

A kolléganőim terhesek, és ők is a kismamaruha-problémával küzdenek... nyárra vászonnadrág-megoldást választanak, ami megkötős, így állítható a dereka. A Blahán van egy Mammistic, most nyílt szerintem. A Mammutban a Formes marha drága...És még a Manu Art, ami állítólag foglalkozik ilyen cuccokkal, azt hiszem, az Astoriánál. Na meg a C&A, de azok állítólag nem annyira jók. A La Halle-ban a La Ligne Maternité cuccokat keresd, van egy külön pultjuk, nem olcsók, de annyira csinik, hogy én nem terhesen is elhordanám! Persze nem vettem - babonából.

Egyébként ezek az infók azért ragadtak rám nagyrészt, mert két terhes nő között ülök, és két barátnőm közül ez egyik most szült, a másik ikreket vár! Szóval mire én eljutok erre a pontra, minden a kisujjamban lesz.

Te honnan jársz dolgozni, hogy másfél óra? Ez elég sok, nyáron, hőségben nagy pocakkal én sem választanám a sok munkát... mennyivel jobb lesz neked pihizni és babaholmikat vásárolni, meg lakást rendezgetni! Márha nem vagy az aktív életmód elkötelezett híve!

Tényleg, nem akartok költözni? Vagy Csajuék akartak? Tényleg, neki már meg kell, hogy legyen a bébije, nem hallottam róla semmit...

Mi a költözést jegeltük - naná, hogy ezt is a gyerekig, de tényleg, most nincs értelme. A lakásunk hétről hétre többet ér, ami szerintem marhaság, de ez van. És valószínűleg vidékre fogunk menni. Addig marad a nagyvárosi tobzódás... Mondjuk már nekem is egyre jobban elegem van a zajból, a tömegből, a hosszú utazásokból, és párom munkehyle vidéken is megoldott. Csak én nem tudom, mihez tudok kezdeni, kell-e marketinges, kommunikációs emberke valahová... hát bízom benne, hogy igen, nem is a pénz számítana annyira,mitn hogy értelmes legyen majd a munka. Már most is nézegetem próbaképp néha a hirdetéseket, bár eddig nem találtam semmit. Mindegy, jogsim végülis van...

Kisvirág, szerintem ha a hőd normálisan alakul, és minden más jelét is látod a PÉ-nek, ne foglalkozz a hőmérőzéssel sem. Én azért nem rakom le, mert kell a dokiknak az eredmény.
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

Jó hallani rólatok, és csak azt tudom mondani, hogy egyszer mindenkinek összejön. Remélem Juccy, az a doki majd tud neked segíteni. Az egyik barátnőm is járt kezelésekre, mert a fogigátló összezavart nála mindent és amikor a 2. hormoninjekciót megkapta akkor összejött nekik végül a bébi. Összesen 1 évig próbálkoztak és fél évig tartott kb. utána mindenféle kivizsgálás, majd a kezelések. Szóval kitartás, megpróbálo erőt sugározni! Smile
Kisvirág, neketk is biztos jót fog tenni, ha kevesebbet agyalsz a témán, tudom, nehéz megvalósítani.
Már a 17. hetet taposom, még mindig jók rám egyes gatyáim, estére viszont már elég nagy a hasam, jó otthon kényelmes tréninget felvenni. Lassan kéne valami kismama nadrág, de a legtöbb csak óriási hasra van, nehéz az átmeneti időszakot megoldani. Nevek közül a Márk és a Nóra talán a legesélyesebb.
Korzikára ketten megyünk, mert a barátaink nem kaptak szabit erre az időszakra és apartmant foglaltunk le a Korzika Holidays utazási irodánál. Ilyenkor előszezonban még normális áron van szállás, de utána horror, augusztusban pl. ugyanaz az apartman 4-szer annyiba kerül, a szállodák pedig már most is elég drágák. Nem egy olcsó hely, de most még be tudtuk így vállalni. Németország és Tirol is csodaszép, bármelyiket is választjátok a végén. Németország melyik részére mennétek elvileg? Bajorországban jó kis kastélyok vannak... Az elmúlt két évben mi is Horvátországban voltunk, szeretjük is, de most újdonságot akartunk.
A munkát augusztus végéig tervezem, de majd elválik, hogy a nagy meleget hogyan fogom bírni, főleg a napi 2*1,5 utazást. Elég sok.

Vigyázzatok magatokra, megyek én is húzni az igát!

T.
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile

Juccy, nem csodálom, hogy kicsit elfogyott a türelmed...
Nekünk ez a 4. hónap vége, és én már most is türelmetlen vagyok, hogy mi lesz már.
Fel a fejjel, hamar kiderítik és rendbehozzák a problémát, és hipp-hopp babás leszel. Smile
Én a következő hónapban (ha most nem sikerül) nem fogok hőt mérni, hátha akkor nem jut olyan sokszor az eszembe + ki kellene találni valami elfoglaltságot, ami leköti a figyelmemet.
Ha meg azután sem jön össze, akkor lehet, hogy megyek dokihoz.
De biztos tudja a babó, hogy mikor kell jönnie. Próbálok türelmesen várni Smile

Timcsi! Gyógyulj meg gyorsan. És nagy gratula a 16. héthez (vagy már 17.?)

Írjatok! üdv
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Timcsi!

Bocs, hogy nem írogatok ide mostanában. Eléggé el vagyok havazva, ha mégis írok, az a felkészülős topic. De éppen elhatároztam, hogy ki kell vonnom magam a forgalomból, mert sajnos ideáig (két-három aktív és ugyanennyi kevésbé aktív) hónap után nem jött még össze, és hát kicsit kimerítő ezen pörgetni az agyam. A doki elküldött a SOTE I-re, a sterilitási ambulanciára, mert nincs peteérésem. Jövő héten lesz ott az a doki, akitől időpontot tudok kérni. Izgulok, mi lesz. Remélem, semmi komolyabb, csak egy hormonzavar, amit orvoslohatunk hamarosan.

Mostanában nagyon érzékenyen reagálok mindenre, ami ezzel kapcsolatos. El nem bíros képzelni, de minden létező nőismerősöm terhes. Még az is, aki nem is akart az lenni. Hogy pont miért mi, ez jár néha a fejemben, de bízom abban, hogy a rossz gondolatok csak éjjel törnek ám, ahogy eddig is, és nem nappal.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen gondjaim lesznek...

Annak viszont örülök, hogy veled minden rendben. Milyen neveket is választottatok? Lehet, hogy írtad, de akkor sajnos elfelejtettem. A 16 hét tök jó, látszik már a pocid? És a Korzika is nagyon jól hangzik. Szálloa vagy apartman? Éppen most láttam apartmant Korzikán nagyon olcsón. Ketten mentek?

Nekünk idén Németország vagy Tirol autós túra lesz, meg augusztusban a szokásos Horvátország, most barátokkal. Megint Krk-re megyünk, még nem tudni, pontosan hová. Nem tervezem úgy a ynaramat, hogy hátha babás leszek, mert ostobaság lenne. Ha az leszek, akkor majd kiderül, utazhatok-e vagy sem. Addig is élvezem az életet, már amennyire innen a munkahelyről lehet, ilyen szép időben...

Te meddig dolgozol? Veszel ki szabadnapokat? Két kolléganőm is terhes, ők heti-kétheti rendszerességgel egy-egy szabinapot kivesznek, ami jó ötlet szerintem.

imcsi, ha van kedved írj, majd válaszolgatok!!!

Felicit itt én nem láttam... lehet hogy maradt az indexen? De ott már nem nagyon él ez a fórum.
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 29, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kisvirág, én vagyogatok, de inkább csak olvasóban, mert nincs olyan beszégetés, amihez csatlakozhatnék. Sajnos megint sikerült megfáznom, nem örülök neki. Sad Pocaklakóm 16 hetes, jól érzi magát. Várom, hogy megérezzem a mozgását. Terhességi tünetként mostanában a feledékenység szokott fellépni, bosszantó tud lenni. Várom, hogy végre igazán nyár legyen, szörnyű, hogy mindig hétvégén esik az eső. Május legvégén megyünk nyaralni 2 hétre Korzikára, már nagyon várom, remélem a bébi jól fogja viselni. Addigra már lehet, hogy kiderül, hogy kisfiú vagy kislány. Very Happy
Kicsinap hogy vagy? Rosszullétek vannak vagy elkerülnek?
Juccy, rég hallottam rólad is, mi újság?
Lányok, vigyázzatok magatokra, jó babagyártást és babavárást kívánok, aztán írjatok, ha erre jártok.

Üdv: T.
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 26, 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagy itt a pangás mostanában.
Kismamák (Timcsi, Kicsinap) hogy vagytok, mi újság?
És a többiek? Felicitász írt már ide az új fórumba, vagy nem talált ide?
Írjatok!! Smile
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 20, 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Liás!
Köszönöm! Egy ici-picivel előbbi (pár nap) szüléssel én is megegyeznékSmile) Akkor karácsonyra már otthon lehetnénk:-)
Vissza az elejére
liás

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 19, 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kicsinap!

Nagyon-nagyon örülök veled, így ismeretlenül is, és gratulálok, már csak azért is mert anno én is pont december 20.-ára voltam kiírva. Egy kicsit előbb lettek meg a fiaim, mert június 23.-án kiderült, hogy ketten vannak a pocakomban.
Sok sikert kívánok, és minden jót Neked és a pocaklakódnak.
Liás
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 15, 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timcsi!
Nekem egy kolléganőm már tudja, az utazás miatt (lásd másik topic). De ő dec. végén lett nagymama, és a másik lánya is szeptember óta próbálkozik, szóval teljesen megértett, sőt nagyon örült.
Ja meg anyuék is tudják. A többieknek mi is csak 12. héten akarjuk elmondani, bár a munkahelyen már most is nehéz titkolni, mert pl. ma a "szobatársamnak" feltűnt, hoyg egy száll blúzban üldögélek, holott korábban állandóan fáztam.Smile
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 15, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timcsi!

Nem adtuk fel! Sőt!!!!

Lesz itt babásodás! Biztos vagyok benne! Smile
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 15, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kicsinap!

Szép karácsonyi ajándékotok lesz! Smile
Köszi, eddig jól viseltem a terhességet, a rosszullétek is elég jól elkerültek. Ilyet kívánok neked is! A bébi elvileg okt. 12-re várható. A hasam eddig nem nőtt, inkább mindig olyan "jóllakott" kinézete van, de már kezdem érezni, hogy a nadrágok egyre szűkebbek, főleg estére. Hétfőn fogom betölteni a 15. hetet. A 12. héten mondtuk el mindenkinek, szülőknek, barátoknak, munkahelyen. A főnököm nagyon rendes volt, jól fogadta, valahol már számított rá. A többi kolléga is, akikhez már eljutott a hír, nagyon kedves és mindig kérdezik hogy vagyok. Smile
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 15, 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Timcsi!
Örülök, hogy minden rendben veled! Mikorra várod a babát? Hogy viseled a terhességet? Munkahelyen tudják már?

A babanetes kalkulátor szerint dec. 20-ra várható a mi bébink. Hát nem mondom:-))
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 15, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peniko, nagyon szorítok nektek, szerintem idén mindenkinek be kell babásodnia! Smile Ne add fel!

Látom, a legtöbben a másik topicba írtok, nyomon követem ám a sorsotokat. Smile
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 09, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Timcsi!

Nos nálunk most sem jött össze, de ennek most örülök, mert nem szerettem volna decemberi babát! Bár az előzőekhez kb. 4 napot késett, és elkezdtem reménykedni. De ez annak a jele, hogy visszatértem a bogyó előtti állapotba. Úgyhogy csak mostantól igazából hajrá!

Jó nyuszit mindenkinek!
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 09, 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Végre itt vagyok újra! Majd visszaolvasok, hogy mi történt, így röptében gratulálok a keresztszülőséghez és üdvözlöm az újjakat! Smile Kicsit náthás voltam, így 3 napig inkább otthon maradtam pihenni, de most már jobb. Végre eljutottam a védőnőhöz is, aki már 3 hete betegállományban volt és szerencsére hajlandó volt fogadni engem “extra” időpontban, reggel 8-kor, mert amúgy csak csütörtökön 13 és 15 óra között van terhesgondozás. Jól kitalálták. Confused Semmi újjat nem tudott mondani, kismama tornáról kérdeztem a kerületben, arról persze fogalma sem volt, ¾ óráig töltötte ki a kiskönyvemet és a kartonját, így sikerült elírnia egy adatot és időnként elég furcsán vihog. Hát nem tudom később milyen lesz, de nem voltam ettől az első találkozástól elájulva. 1 hónap múlva kell újra mennem. Mostanáig a súlyom változatlan az induláshoz képest, se több, se kevesebb, ruhástul 58 kg.

Ennyi a rövid helyzetjelentés. Lássatok sok gólyát és mindenkinek szép Húsvétot kívánok!
Very Happy

Üdv: Timi
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 06, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi ez a pangás? Mindenki dolgozik? Confused

Nekem most egy kicsit lezserebb, de ez nagyon jó dolog! Egy csomó olyan dolgot meg tudok csinálni, amit eddig görgettem magam előtt.
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 05, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most már jó a dolog, de úgy tünik, néhány hozzászólás elszállt! Vag az direkt volt?
Vissza az elejére
Framboise

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 05, 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Részemről OK, csak meglepődtem, hogy esetleg feltörték a siteot!
Vissza az elejére
otti0031@

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 05, 08:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KataMama vagyok, szerintem dolgoznak a portál készítői, hogy a fórum és a főoldal közös belépéssel mehessen.
Kicsi türelmet tanusítsunk a munkájuk felgyorsításához.
Vissza az elejére
aanyuka

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 05, 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Áprilisi tréfa??! Kérem vissza a nicknevemet!!
Vissza az elejére
Framboise

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 05, 07:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok!

Mi történt itt? Megvátoztak a nickek?
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 02, 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timcsi, szerintem nem is gratuláltam a 12. héthez! Most már tuti, hogy terhes vagy Razz , ne érts félre, de innen kezdődik az "igazi", izgalmas része. Pl. a második trimeszter a legalkalmasabb az utazásra. Használjátok ki! Szeptembertől már úgysem nagyon lehet (egy darabig).

Kicsinap, olyan régen hallottam felőled, mi van veled? Hogy megy a vezetés?

Velünk nincs semmi, nem várom a menzeszem, de nem tudom, eleget tettünk-e az utódért ebben ahónapban. Nem is tudom, hanyadik napon vagyok, talán a 23. De szerintem hosszú ciklusom lesz.

Sokat gondolkoztunk kedvessel mostanában arról, hogyan tovább, mármint lakásügyileg. Ha lesz baba, valószínűleg vidékre költözünk. Csak azt nem tudom, gyed után hogy találok ott munkát... de már néha annyira elegem van a városból.
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 02, 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Köszi a gratulációkat, a boldog mamának és a papának is átadom. Egyébként a papa kijelntette, hogy a törpe áprilisi tréfát csinált, hogy lány lett. Laughing Cool

A keresztlányomról csak annyit, hogy egysküvői ajándék volt, a bejelentése, hogy várják.
A nővére szavalt az esküvőnkön, aki most elsz 6 éves. Anna nagyon nehezen jött össze nekik. És ezért is nagyon boldog vagyok tőle. Razz
Vissza az elejére
mandragora

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 02, 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

koszonom mindenkinek a kedves fogadtatast! A nicknevem tortenete meg az egyetemi eveimre nyulik vissza. Regesregen (mar 7 eve...; igen meg kell baratkoznom a gondolattal, hogy iden 30 leszek Confused ) biologuskent vegeztem, es az egyetemi tanulmanyaim soran egy novenyrendszertani terepgyakorlaton ragadt ram a nev.

Peniko, en is csatlakozom a gratulaciokhoz. Nagyszeru dolog a keresztszuloseg. Nekunk van egy 3 es fel eves keresztlanyunk, tunderi csaj az Emma!

Mindenkinek sok napsutest kivanok mara is es hetvegere is!

M.
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 01, 23:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

peniko írta:
SZiasztok!

Van egy tündéri keresztlányom! Anna, 3.6 kg, hosszu fekete haja van, és nagy szemei!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Sok boldogságot a kis családnak!
Nektek pedig lelkes keresztszülőséget Very Happy
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 01, 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratula a keresztlányodhoz!

Barátnőmnek is megszületett a kisfia. Tök édi.

Egész héten vidéken voltam, hulla vagyok.
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 01, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok!

Van egy tündéri keresztlányom! Anna, 3.6 kg, hosszu fekete haja van, és nagy szemei!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 01, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Peniko!

Gratula a barátnődnek, és Neked a keresztmamasághoz Smile

Tényleg Timcsi, hogy bírtátok ki, h ne mondjátok el 3 hónapig? Én nem fogom tudni titokban tartani..
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 01, 09:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile

Üdv Mandragorának, és grat a 2 évhez. Honnan a nickneved?
Timcsi! de jó olvasni, h minden oké Veletek. Már alig várom, h én is itt tartsak. Szerencse, h a család nem türelmetlen, és nem kérdezgetik gyakran, h mikor lesz már unoka.
Rendi volt a főnököd is. Meddig fogsz dolgozni?

Én már annyira unom ezt a rossz időt, rossz a kedvem Sad(
Többiek, hol vagytok?

üdv
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 01, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timcsi!

A szüleitek eddig nem is tudták? Hogy bírtátok?

Mandragora! Üdvözlünk! Smile Egyébként igazad van, csak most cüdesült le, egyébként pidőnként nagyon pörög!

Ja hadd ujságoljam nektek! Most kaptam a barátnőmtől SMS-t, hogy viszik műteni, és születik a kersztfiam/keresztlányom!
Vissza az elejére
Timcsi11

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 01, 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mandragora, üdv a csapatban! Smile

Kisvirág, tök jó lehetett a hétvégétek! Azt már én is megfigyeltem, hogyha elutazik az ember hétvégére, akkor sokkal jobban kikapcsolódik és sokkal hosszabbnak is tűnik a hétvége. Szívem szerint mindig utaznék valahova.

El szeretném újságolni nektek, hogy kedden voltam a 12. heti UH-án és a bébi rendben van, szépen fejlődik, már 5,58 cm! Végre a férjem is látta, el tudott jönni velem. Hétvégén elújságoltuk a szülőknek is a nagy hírt, volt nagy öröm, tegnap pedig a munkahelyemen is bejelentettem, a főnököm pozitívan fogadta.

Remélem, mindenki jól van! Bárcsak melegebb tavasz lenne már!

T.
Vissza az elejére
mandragora

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 31, 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

véletlenül keveredtem a babaváró témákhoz, hisz igazán aktívan még nem kezdtünk bele, de a Nejek heje téma felkeltette az érdeklődésemet Smile
Áprilisban lesz két éve, hogy nej lettem, nagyon jó dolog... Razz

Üdvözlök mindenkit és mivel szeretnék rendszeresen járni ide, remélem csak időleges állapot, hogy kicsit csendes a fórum.

Szép napot kívánok,
M.
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 31, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát persze. Most még ráadaásul Miskolcon vagyok. De már szerda van.... Laughing És még két nap, és hétvége...
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 31, 10:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de nagy a pangás errefelé, mindenki melózik?
a férjemmel, és néhány barátunkkal a hétvégén a Mátrában voltunk. Annyira jó volt kikapcsolódni, a hátunk mögött hagyni a pörgést, zajt, szmogot, mindent Smile
Ráadásul mikor elindultunk, Pesten zuhogott az eső, a hegyekben meg csöndben esett a hó. Olyan szép volt minden, és hideg sem volt nagyon.
tényleg érdemes áldozni pénzt, időt egy-két ilyen hétvégére, mert rengeteget számít.
bár a melóhoz most sincs nagy kedvem Smile
szép napot Nektek Smile
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 29, 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

No ezen a hétvégén is túl vagyunk! megjött anyósom, és rögtön le is fárasztott vasárnap délután. Wink

A lényeg, hogy csodálatos dolgokat látott, és nagyon nagy szegénységet. Shocked Kijelentette, hogy örüljünk annak amink van, mert sokaknak még ennyiük sincs.

Szombaton megnéztük, az Eszenyi Enikő által rendezett Bál a Savoybant. Hát mit mondjak, lehet, hogy én vagyok a maradi, de nekem nem tetszett. Az egészet, diszletileg, és ruhailag áttette a 60-as évekbe, az eredeti zene megmaradt. Rengeteg túlfűtött erotika volt a dologban, elég sok meleg beütéssel. Borzalmasan nem ment együtt a kettő. De ez csak az én véleményem!
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 26, 14:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hiszem, hogy fent van a neten, bár érdemes rákeresni. Esetleg a gyár fent van...

Amúgy az első ilyen üzlettel Kecskeméten találkoztam, ott vettem közös életünk (mármint kedvesem és az én közös életem) első kávéscsészéit. Kettőt. Még kollégisták voltunk....hja a diákévek.
Vissza az elejére
Sparkie

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 26, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

juccy írta:
Van egy bolt a Váci utca új részén, Hódmezővásárhelyi majolika mintaboltja, mázas kerámiák, vidámak, bohókásak, mindenféle konyhai cucc van, imádjuk! Ajánlom figyelmetekbe ajándék gyanánt!

Nem tudjátok, a neten meg lehet nézni valahol? Tök süket vagyok, reggel arrafelé császkáltam, ha hamarabb olvasom a beírást, meg is nézhettem volna Sad
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 26, 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Klassz a tágabb családi köröd! Bár modjuk néha zavargások vannak arrafelé, de biztos nagyon izgalmas egy ilyen egzotikus ország!
Vissza az elejére
peniko

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 18:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen! Az öccsének a felesége onnan származik, és meghívták, hogy menjen velük, mert védőnő volt, és az öccse felesége babát vár.

Nagyon kíváncsi vagyok. Humorizáltunk is sokat mikor elment: hogy ha valami baj van, megyünk érte! Smile)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés