Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Aktuális Babatervező topic

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ilka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 12, 15:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Babzy nem akarlak elkeseríteni, de inkább csatlakozz tényleg vhova, mert egy külön topic azonos témával nem fog beindulni. Kb. egy fél napig fogod magad idegennek érezni, amíg ki nem tapasztalod, hogy ki kicsoda, de minden topicon van hetente új csajszi, szal ne izgulj, mindenkit nagy szeretettel üdvözölnek - anno engem is a lombikosban. Legegyszerűbb, ha bejelentkezel vmelyikbe, és röviden írsz magadról, utána csak győzzed olvasni a köszöntő sorokat.

Puszi és jó fórumozást!

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 11, 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Babzy Smile
Igaz hogy már elég összeszokott emberek vannak a topikokban, de hidd el az új ember kb. 1-2 nap alatt teljes jogú tagja tud lenni és ő is már a jó összeszokott csapathoz fog tartozni. Úgyhogy én javaslom csatlakozz valahová.
A clostis babavárókból indultam én is. Nagon aranyosak a lányok!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
babzy

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 10, 10:41    Hozzászólás témája: Aktuális Babatervező topic Hozzászólás az előzmény idézésével

Very Happy
Sok topicot találtam ezzel a témával kapcsolatban jól összeszokott társasággal Very Happy , ezért gondoltam én is indítok egyet Laughing .
Szeretném, ha minnél több olyan leendő anyuka írna ide, aki ezekben a napokban, hetekben, hónapokban tervezi anyaságának első pillanatait Wink , és ezzel kapcsolatosan szívesen megosztja velünk tapasztalatait Surprised , élményeit Very Happy , csalódásait Crying or Very sad .
Jó fórumozást kíván: egy leendő kismama Embarassed (még nem állapotos)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés