Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Húsz évesen könnyű szépnek lenni

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Ön milyen rendszerességel szokott sportolni?
Hetente többször.
44%
 44%  [ 4 ]
Havonta
0%
 0%  [ 0 ]
Nem szoktam sportolni
55%
 55%  [ 5 ]
Összes szavazat : 9

Szerző Üzenet
ribizli

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Máshol dolgozm, de persze így is egy csomó hely van a környéken, ahol izzadni lehet Wink
martrix

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 22, 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ribizli!
Nagyon klassz lehetett, hogy ebédszünetben atugrottatok gyurni 1 kicsit!!! Mar mashol dolgozol? Arra nincs konditerem? En a vilagvégén dolgozom, nem, hogy konditerem, de mas sincs! Olyan villanegyed-féle, faluval keresztezve...En sem vasaltam ma...Es az én csaladom sem nagy...

Bizso!
Jééé, Te fiu vagy???Gratulalok, hogy nem tudod abbahagyni az edzést, én abba tudtam... Sad Na jo, még nem hiztam el (nem is all szandékomban!!!), mint irtam, itthon tornazom, de marad még 1 csomo fölös energia bennem!!!

üdv!!!
Framboise (malna)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bizso

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 22, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is így voltam a sportolásal, de elkezdtem kondizni és azóta nem tudom abbahagyni.
Igaz sokat segít a személyi trénerem, akivel készített cikkemet http://www.csaladinet.hu/index.....amp;id=270 címen olvashatsz el.

És tényleg csak az akaraton múlik.
Az eredmény fogytam 15 kilót és azóta sokkal jobb erőben vagyok.
Vissza az elejére
ribizli

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 22, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem a legjobb hajtóerő, amikor társasággal megyünk edzeni. Régebben az irodánk egy nagy bevásárló centrumban volt, ahol a kondi terembe ingyenes bérletet kaptunk. Na, akkor heti akárhányszor jártam tornázni! Laughing Egyrészt ingyen volt, másrészt ott volt helyben, kabát nélkül átsétáltunk, és ráadásul a kolléganőkkel együtt mentünk sokszor. Na szóval ideális volt!

Mostanában lusta vagyok, és pl ma is tudom, hogy mosni kéne, sokat, kipakolni a mosogató gépet...... és még csak nincs is nagy családunk!

De az teljesen igaz, hogy arra van ideje az embernek, amire akarja!
martrix

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 21, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ribizli!

Igen, igazad van abban, hogy az embernek a munka, a Csalad, stb mellett nem mindig van ideje sportolni... Ugy, mint Te, én is vagy keményen edzem, vagy nem sportolok egyaltalan, mert nincs ra idöm. Erre kellene valami megoldast talalni, hogy ne csak kedvünk, de idönk is legyen a mozgasra. Azt mondjak, arra van idönk, amire szanunk belöle. Jo, van benne valami. Felkelhetnék 5-kor elmenni futni, de valahogy nincs kedvem... Te hogy vagy ezzel? Amugy otthon is lehet ugra-bugralni, én pld felüléseket szoktam csinalni, de ez nem elég.
Hogy milyenek lesznek a mai reformkajas fiatalok idösként? Mint Svajcban: fittebbek, vékonyabbak, egészségesebbek. De maradjunk még 1 kicsit fiatalok!!!!! Wink

Framboise
Vissza az elejére
ribizli

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 21, 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Na most a vasárnapi ebéd után egy pillanatra elzégyelltem magam.

Ahogy a mostani 80 éveseket látom, akik sohasem sportoltak, nagyon számítanak az akati különbségek.
Persze nagyon fonos a sport! Kíváncsi vagyok a most felnőtt és már reform életmódot élő (táplálkozás-sport-welness) nők-férfiak milyenek lesznek idősnek. Mindenki fitt nagymama lesz?

Én magam hol ezerrel edzek, hol egy hónapig "nincs időm" rá. De itt a tavasz és ilyenkor tényleg meglódul az edzőtermek forgalma.

Bíró Ica, Béres Alexandra, Rubint Réka............. tényleg nagyon csinos........Ők ebből élnek. 8-12 óra muka mellett nem tudom milyenek lennének. Valljuk be délután 6-7-8-kor munka után azért nem mindig van ereje az embernek elkezdeni edzeni. Rolling Eyes
martrix

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 21, 01:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bizso, és még hozzatenném, hogy IGEN, azt hiszem, mi, magyarok is raébredtünk, mennyire fontos az egészséges taplalkozas, no, meg a sport! Hiszen a jo kis pörköltek, meg kolbaszok nem csak az alakunkat teszik tönkre, de az egészségünket is. A kondi-termekben sok mostanaban az 50 körüli nö!!! Jo latni, hogy törödnek magukkal, nem pedig beletörödtek Barbara Cartland mondasaba: "40 fölött egy nönek valasztania kell az arca, és az alakja között. Valasszuk az arcunkat, és maradjunk ülve!"
Vissza az elejére
martrix

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 21, 01:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bizso!
Remélem, jol hasznalom majd a forumot...
Nem biztos am, hogy Biro Icanak igaza van, hiszen 20 évesen sokan még kamaszok, tele pattanassal, no, meg komplexussal. Te nem igy gondolod? Icarol nem tudom, hany éves, de mar ezelött 20 évvel is aktivan tevékenykedett, tehat nem lehet tul fiatal, mégis csodalatosan néz ki!!! Szerintem annyi mindentöl függ, ki hogy néz ki!!! Sport, étrend, önbizalom, adottsagok, és még sorolhatnam...
Fram, aki mar nem 20 éves...
Vissza az elejére
bizso

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak az akaraton múlik -állitja Fogarasi Attila, személyi tréner.
A cikk itt olvashatű az edzővel.
http://www.csaladinet.hu/index.....amp;id=270
Egyetértesz vele?
Vissza az elejére
bizso

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 19, 12:01    Hozzászólás témája: Húsz évesen könnyű szépnek lenni Hozzászólás az előzmény idézésével

Húsz évesen könnyű szépnek lenni-mondja Biró Ica

Az ismert fitneszoktatóval készült beszélgetés itt olvasható
http://www.csaladinet.hu/index.....amp;id=268

Az elmúlt években megnőtt a konditermek, ezzel együtt a sportolási lehetőségek és a sportolók száma is. Ezek szerint mi, magyarok rájöttünk a mozgás fontosságára? Mi a véleményük erről?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés