Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
ideális álláslehetőség fiatalasszonykáknak

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
9904

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 05, 13:32    Hozzászólás témája: ideális álláslehetőség fiatalasszonykáknak Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én szeptemberben fogok szülni, de most nem ez a lényeg.
2006. június közepétől, vagy július elejétől kellenne valaki aki tudna engem helyetesíteni kb. 2008. szeptemberéig a munkahelyemen.
Egy egyetemi kollégiumban vagyok ügyintéző Budapesten a XI. kerületben.

Érettségi , számítógépes ismeret , továbbá jó kommunikációs készség szükséges. Lehet akár 6 órás is, a fizetésről, meg konkrétan a tennivalókról a leendő főnök tájékoztatja a jelentkezőket.

Ha valakit (komolyan) érdekel írjon az e-mail címemre: marianna.bencsik@uni-corvinus.hu, majd utána lefixálhatjuk a személyes találkozót is.
a válaszokat előre is köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés