Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Természetgyógyászat

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi.feher

HozzászólásElküldve: 2016, Máj. 30, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ajánlom ezt a tudnivalót Smile : Szervezetünket a barátságos, probiotikus baktériumok milliárdjai védik. A „modern” életstílus és a helytelen táplálkozási szokások, a konzervált élelmiszerek, a nap, mint nap szervezetünkbe kerülő gyógyszerek és kemikáliák folyamatosan ártanak hasznos baktériumainknak.

A segítő baktériumok lecsökkenése a sejtes immunválasz meggyengülését és a humorális immunválasz túlzott aktivitását eredményezheti. Fontos tehát, hogy az egészség fenntartása érdekében időről időre pótoljuk láthatatlan segítőinket.

Nem mindegy viszont, hogy milyen probiotikumos készítményt választunk. Legyen benne minél többféle, humán eredetű, élő baktérium! Ezek egymás hatását erősítik, illetve kiegészítik. Legyen benne „útravaló” (prebiotikum), hogy a baktériumok könnyebben elszaporodjanak.

Csecsemő korunkban, az anyatejes táplálás hatására bélflóránk szinte kizárólag (95%-ban) jótékony baktériumokat tartalmaz. Zsindelyszerűen a bél hámrétegére tapadva megakadályozzák a kórokozók megtelepedését, anyagcsere-termékeik gátolják szaporodásukat. Nagyban hozzájárulnak az immunrendszer működéséhez, a tökéletesebb emésztéshez és felszívódáshoz és még vitaminokat is termelnek.

Felnőtt korban ideális arányuk 30-40% lenne, de mivel szinte állandóan káros hatások érik, gyakran alacsonyabb; Magyarországon ez az átlag 12% körüli. Idős korban már csak 3-5 % dolgozik értünk. A kóros flóra nyálkahártya irritációt, puffadást, görcsös fájdalmakat, túlzott gázosodást, visszatérő hasmenést, de akár székrekedést, emésztési zavarokat is okozhat. Tartós fennállása krónikus gyulladást, átjárható bélfalat és így toxikus hatást hozhat létre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2015, Ápr. 22, 21:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is nagyon sok természetgyógyászati ágat kipróbáltam, sokat megtanultam és jó párat használok az életemben

nyilván nekem a csikung vált be a legjobban Smile de nem is járok orvoshoz, nem vagyok beteg és ha valamit elkapok akkor nagyon gyorsan "kigyógyulok" Smile
szeretem használni az illóolajokat is
galdora

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 17, 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretettel várok mindenkit, természetgyógyász és alternatív mozgás-masszázs terapeuta vagyok. Mozgásszervi panaszok, krónikus gyulladásos megbetegedések, emésztőrendszeri problémák, szorongás, alvászavar, gyerekek mozgáskoordinációjának, tanulási készségeinek javítása, babamasszázs területeken tudok segíteni. Itt tájékozódhattok
Vissza az elejére
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 09, 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

természetesen én a csikungot ajánlom mindenkinek, ugyanakkor úgy gondolom mindenki azt keresse meg amit még el tud fogadni

nagyon jó eredményeket lehet elérni akupunktúrával, gyógynövényekkel, különböző masszázsokkal - és még sorolhatnám

a legfontosabb a nyitottság: csak így tudod megtapasztalni mennyire hatékonyak ezek a módszerek

a csikungról többet az aláírásomban levő linken keresztül tudtok meg - én megtapasztaltam milyen "csodákra" képes a saját és környezetem életében
Vilma22

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 31, 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Én akupunktúrás kezelésekre jártam nyáron. Fájdalomcsillapítókat szedtem, de úgy gondolom, nem lehet minden nap fájdalomcsillapítókon élni. Műtétről meg hallani se akartam pedig nagyon erőltették az orvosok.. mindig csak a műtét és műtét. Agyba főbe vagdossák az embert minden problémára, mert hogy ez az egyetlen megoldás. Hát tévedtek! Nem szabad mindent elhinni és keresni kell a lehető legjobb megoldást!

Akupunktúrával helyrejött a sérvem, már nem fáj. Örülök, hogy megszabadultam a fájdalmaimtól, tudok mozogni és nem kell négykézláb kimennem a mosdóig.

Én hozzájuk jártam. A doktornő nagyon empatikus, és szívét - lelkét beleadja, hogy segíteni tudjon a betegein, barátain.
Vissza az elejére
SzaSa69

HozzászólásElküldve: 2013, Aug. 30, 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Mindenféle fizikai problémára én a manuálterapautákat ajánlom.
Google-n keresgélj, ha nincs ismerősöd aki jár egy általa megbízhatóhoz, és olvass mindenképpen véleményeket a mindenféle manuálterapautáról.

Amennyiben nem kér el legalább 10ezer ft-ot, akkor biztos nem egy csodatevővel van dolgod, mert ők nem kis pénzért csinálják. Szintén a jó manuálterapauta arról nevezetes, hogy nem fogsz olyan sok hirdetést meg menő weblapot látni, mert nekik nincs rá szükség. Hiszen aki tényleg jó, ahhoz özönlenek a baráti ajánlások útján a betegek. Egy másik dolog, ami fontos!! Hacsak nem a mozgásképtelenség szélén jársz, szinte biztos, hogy egyetlen egy (!!) alkalommal, ha vészes a helyzet, akkor maximum 2 alkalommal helyre rak.

És még egy utolsó, nagyon fontos dolog:
ha már ott vagy, és ő nem kéri meg, hogy vegyed le a nadrágod (alsónadrág általában maradhat), és az ingedet, akkor egyszerűen szedd össze a bátorságod, és mond meg neki, hogy bocsánat, de meggondoltad magad és ennyi. Pénzt se adj, menekülj!! Én egyszer olyan suta voltam, hogy a véletlenre bíztam, amikor nem kérte meg, hogy levegyem az ingemet. Ugyanis hogy kezel, ha nem látja meg érzi a kezével közvetlenül a felületet amin dolgozik... utána majdnem gerincműtétre került sor.

Minden jót nektek!
Vissza az elejére
lelekfeny

HozzászólásElküldve: 2012, Okt. 26, 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Hajnacsan!

Bátran próbálkozz a Kineziológiával, a tévhitekkel ellentétben nem csak lelki bajokon segít, hanem fizikai problémákon is.
Az akkupunktúrát is jó szívvel ajánlom, nagyon sokat tud segíteni. Fontos tudni, hogy az energiarendszerünk helyreállítása a lényege, ezért a fizikai tünetekben hamarabb érzékelhető a változás.
A kettőt együtt is érdemes lenne végigcsinálnod.

Én is kineziológus vagyok, magamon is és több kliensemen is tapasztaltam már a hatását.

Ha érdekel priviben megadom a honlapom címét vagy elérhetőségemet., vagy tudok ajánlani pl.akkupunkturás orvost.

hajnacsan írta:
Sziasztok,
jó lenne feléleszteni ezt a topikot, mert pl. nekem most nagyon jól jönne 1-2 hasznos tanács.
Én is azt gondolom, hogy sok a kókler és én ilyenre nem szeretnék pénzt kidobni. Viszont szívesen elmennék olyan valakihez, akit úgy ajánlanak, esetleg eset leírással, hogy miben segített.
Mi is lombikosok vagyunk, de nekem elsősorban nem ez volna a gondom: jó régóta húzódó, visszatérő coli fertőzésünk van mindkettőnknek, ami 4 egymásutáni durva antibiotikum kúra után sem tűnt el. Azt gondolom, ennek lehet talán valami lelki tényezője is, ezért próbálkoznék meg valami alternatív gyógymóddal.
Akkupunktúra és kineziológia érdekelne, utóbbi főleg az önbizalomhiány, bizonytalanságérzés, döntésképtelenség, depresszív hajlamok leküzdésére, hátha kiderülne valami a múltból vagy, helyrekerülne.... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
lelekfeny

HozzászólásElküldve: 2012, Okt. 26, 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Amiket leírtál a babavárással kapcsolatban tipikusan lelki problémára utalnak szerintem. Érdemes lenne valamilyen stresszoldási technikát kipróbálnod pl: kineziológia. Nagyon mélyről tudja oldani a probléma okait. Nekem volt olyan kliensem, aki szintén 35 körül volt és már évek óta babát szerettek volna. Néhány kezelés után már úgy érezte,hogy nincs annyira rágörcsölve a témára. 1év múlva, vagyis most augusztusban megszületett a kisfia.
Lehet, hogy az allergia, asztma és a többi tünet is ezzel van összefüggésben?

pikerics írta:
sziasztok! Hello

tudnátok segíteni? még eddig nem nagyon fordultam alternatív megoldásokhoz, de nyitott vagyok mindenre Very Happy
többféle problémám is van: én egy mozgássérült lány vagyok, nagyon erős spasztikus járással, amin szeretnék oldani legalább egy picit, de nem gyógyszerrel, mert babát is szeretnénk Laughing, na ez másik probléma, hogy csak nem érkezik, már három éve türelmetlenül várjuk, pedig az orvosok szerint minden rendben van mindkettőnknél. (mondjuk én már 37 éves vagyok, és tudom , hogy most már nem jön olyan könnyen) lehet hogy lelki okai vannak, nem tudom Embarassed
a harmadik dolog, hogy allergiás vagyok asztmás és kiütéses tünetekkel. porra, egy két nyári gyomra és minden gyári kozmetikumra.
van valami ötletetek?Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2012, Szept. 17, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

madoemszi írta:
Sziasztok!
Signetta , ez elképzelhető Smile
Ha már nyírfakéreg ,akkor leírom ,hogy 1 kiló cukor ebből 4000,- forint.
Az íze tényleg nem hasonlít az eddig használt édesítésre szolgáló cuccok közül semelyikre , ezért gondolom , hogy a víz is finom lehet belőle.
De azért jól meggondolom , hogy mibe teszem ezt a cukrot ,mert nem szeretném ha egy jól sikerült cukrosoknak való süti alkalmával a kukában landolna Smile
Nem elég ,hogy az embernek baja van, életmódot kell változtatni , még az előírásoknak megfelelő élelmiszerek is horror áron vannak.
Ha pedig az egész családot szeretném egészségesen táplálni akkor minimum bankgazgatónak kell lennem Razz

Ha nyírfakéreg cukrot használsz sokkal kevesebbet kell beletenni mint cukorból, így a kettő ára nagyjából egyenlőre jön ki!
Vissza az elejére
lelekfeny

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 19, 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is voltam már és kezelek is másokat. nekem vannak jó tapasztalataim. Ez is olyan mint az orvosoknál, vannak jók és vannak rosszak is.

Lehet, hogy neked emberileg vagy más miatt az egyik nem jön be de a másik igen. Ez itt is így működik.

Rossz tapasztalatom is van, igaz csak terapeutaként.

Ha én megyek terápiára, mindig olyat keresek barátok révén, akit nyugodt szívvel ajánlanak. ez nekem is jó, mert én is tudom a klienseimenk ajánlani őket.

Szép napot!
Erika
Vissza az elejére
lelekfeny

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 18, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sasfiok írta:
Beszélgessünk!
Kinek milyen tapasztalata van? Milyen sikertörténetek vannak? Ki volt már, és ki akar menni hamarosan, mert elvesztette a hitét a az orvosokban? Hogyan kell választani természetgyógyászt magunknak? Milyen élményeid vannak? Végzett-e már valaki ilyen tanfolyamot?

Mert én már igen...
Mindenképpen hatásosak, de csak akkor, ha Apukád is akarja és természetesen fontos az életmódváltás!!! Étkezési szokások, mozgás, odafigyelés magára. A természetgyógyászok sem Istenek, ugyanúgy, mint az orvosok sem. A különbség az, hogy a szervezet saját Öngyógyító folyamait segítik beindítani, a többi a betegen múlik!
patti_p

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 18, 13:39    Hozzászólás témája: stroke veszély Hozzászólás az előzmény idézésével

Apukám tegnap nagyon nem volt jól… Eléggé megijedtünk. Cukorbeteg, elég idős már és ezért különösen veszélyeztetett, hogy stroke-ot kaphat! Nemrég találkoztam pont egy ilyen oldallal: http://www.facebook.com/nekeslekedj
Így azonnal hívtam a 104-et. Hála az istennek nincsen baj, de lehetett volna. Különösen veszélyeztetettek, akiknek magas a vérnyomásuk és a koleszterin szintjük, cukorbetegek. Tudtátok, hogy a stroke az egyik leggyakoribb haláleset Magyarországon? A rendszeres szűrővizsgálatokkal elkerülhető ez a probléma! Nekünk szerencsénk volt…Legyetek elővigyázatosak! Ami érdekelne még, hogy az ilyesfajta (természetgyógyászat) kezelések esetleg mennyiben hatásosak ilyen betegség esetén?
Vissza az elejére
lelekfeny

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 03, 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is foglalkozom természetgyógyászattal, kineziológiával, prána nadival és metamorfózis terápiával egyaránt.
nekem mindegyik módszer nagyon sokat segített. Kijöttem a depressziómból, amióta nadizom alig vagyok beteg és a gyeerekeimet is igyekszem kezelni.
Ha valakinek szüksége van információra, szívesen adok, csak kérdezzetek bátran.Very Happy

Szép napot!

Erika
Vissza az elejére
pisztacia

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 27, 18:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Régóta olvasom a természetgyógyászattal kapcsolatos híreket, fórumokat és nemrég úgy döntöttem, hogy ezek közül a legérdekesebbeket egy blogon fogom összegyűjteni.

Engedjétek meg, hogy a figyelmetekbe ajánljam, hátha találtok itt érdekes cikkeket Ti is.

http://termeszetgyogyaszatblog.wordpress.com/
Vissza az elejére
Chrom100

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 14, 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Nemrég fedeztem fel egy oldalt amely izmok, ízületek természetes gyógyításban ad segítséget. Ajánlom mindenki számára.
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 18, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jah ezt ismerem, elektromos kerekesszéket néztem 1 milla és a leg snasszabb!
vicusmamesz

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 18, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindennek csillagászati az ára, amit bizonyos embercsoportok KÉNYTELENEK megvenni... Nézzetek meg egy átlag gyógyászati segédeszközt oep támogatás nélkül. (tusolószék semmi extra, 4 láb, műanyag ülőke) huszonezer...
totya69

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 17, 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2x olvastam 4eFt?????????
úristen én ezt a vitrinbe tartanám! Wink
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 17, 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Signetta , ez elképzelhető Smile
Ha már nyírfakéreg ,akkor leírom ,hogy 1 kiló cukor ebből 4000,- forint.
Az íze tényleg nem hasonlít az eddig használt édesítésre szolgáló cuccok közül semelyikre , ezért gondolom , hogy a víz is finom lehet belőle.
De azért jól meggondolom , hogy mibe teszem ezt a cukrot ,mert nem szeretném ha egy jól sikerült cukrosoknak való süti alkalmával a kukában landolna Smile
Nem elég ,hogy az embernek baja van, életmódot kell változtatni , még az előírásoknak megfelelő élelmiszerek is horror áron vannak.
Ha pedig az egész családot szeretném egészségesen táplálni akkor minimum bankgazgatónak kell lennem Razz
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
nyirfakati

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 21, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ajánlom mindenkinek figyelmébe a gyógy nyirfavizet. Én tegnap bukkantam rá az egyik gyógynövény boltban. Nagyon magas tápértékű ásványvíz, ebben a kánikulában ha már meg kell inni 2-3 liter vizet, szerintem nem mindegy, hogy mit iszunk.
A nyirfaviznek édeskés ize van, semmihez nem fogható!
Kati
Vissza az elejére
Gugic

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 19, 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ajánlom figyelmetekbe Sz. Olga természetgyógyászt. Voll-féle elektroakupunktúrás állapotfelmérést, élő vércseppes állapotfelmérést, akupunktúrát is végez igaz egyelőre csak Kiskőrösön, de sokan járnak hozzá vidékről is, Budapestről is. Gondolom a kedvező árak és az eredményesség miatt. Az akupunktúra nagyon jó fogyásra és allergiára. Szinte azonnal megszűnik az orrfolyás, tüsszögés.
Ezen kívül fülbelövést is vállal, akár már csecsemőknek professzionális fülbelövővel, amitől nem gyullad be a kicsi füle!
http://www.lapok.net/lapok-kec.....olgica.htm
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 03, 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok igyekszem nem akarni annyira Rolling Eyes
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 03, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Pikerics!

A gyermekvállaláshoz csak annyit ha nagyon görcsösen akarjátok sokkal nehezebb jön össze. Mi 10 hónapig görcsöltünk, és semmi aztán feladtuk a hőmérőzést, számolgatást, idegeskedést és másfél hónap múlva teherbe esett az asszonykám! A második babánál már nem is volt gond, szinte azonnal megfogant. A nyugalom nagyon fontos, kitartást nektek és sok sikert! Smile
Vissza az elejére
pikerics

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 03, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! Hello

tudnátok segíteni? még eddig nem nagyon fordultam alternatív megoldásokhoz, de nyitott vagyok mindenre Very Happy
többféle problémám is van: én egy mozgássérült lány vagyok, nagyon erős spasztikus járással, amin szeretnék oldani legalább egy picit, de nem gyógyszerrel, mert babát is szeretnénk Laughing, na ez másik probléma, hogy csak nem érkezik, már három éve türelmetlenül várjuk, pedig az orvosok szerint minden rendben van mindkettőnknél. (mondjuk én már 37 éves vagyok, és tudom , hogy most már nem jön olyan könnyen) lehet hogy lelki okai vannak, nem tudom Embarassed
a harmadik dolog, hogy allergiás vagyok asztmás és kiütéses tünetekkel. porra, egy két nyári gyomra és minden gyári kozmetikumra.
van valami ötletetek?Rolling Eyes
Vissza az elejére
pocsimari

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 19, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Mari vagyok.Én étrendkiegészítő termékekket forgalmazok ,nem régen,de megtetszett.Nekem a válltozókori ingerlékenxség és hőhullám stb+méhszáj gyulladásra nagyon hatásosak a termékek.Szerintem ti is megtapasztalhatjátok ha kipróbáljátok.Az ajánló számommal beregisztrálhattok a gyártó cég honlapjára és a legolcsobban juttok a termékhez,a következő hónaptól pedig további kedvezményeket kaptok a raktári árból.Ezzek a termékek a flavin7,kendermag,nano silver/ezüstkolloid/.Csak egy példa a 2 dl ezüstkolloid 750.-ft.Az árut 2 nap alatt leszállítja a gyártócég.Akit érdekel írjona pocsimari@freemail -re
Vissza az elejére
egyutt_ketten

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 25, 07:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kismedve.
Ha szeretnel sporolni a kezeleseken de megis segiteni szeretnel magadon, akkor tudom ajanlani a Prananadit.
Megtanulhatod a tibeti gyogyaszatot es segithetsz magadon valamint kerheted magasabb szinten levo mesterek tudasat, segitseget.

En is ezt tettem es azota mar megerkezett hozzank gyermekunk aki most volt 2 eves 22.-en.

az elso lepesekhez:
http://www.prananadi.hu/custom.....index.html
http://www.harmonet.hu/cikk.ph.....again=true
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
noemimikeke

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 22, 21:04    Hozzászólás témája: oxigésen víz Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem tudom, mennyire természetgyógyászat, de nincs benne mesterséges anyag és használ... Sokat sportolok ezért sokszor van izomlázam. Ennek elmulasztására és megelőzésre kezdtem el inni egy új oxigénnel dúsított vizet (http://www.comix.hu/MagneticAqua.htm). Szuperül bevált, azóta tele vagyok energiával. De ami nagyon izgi, az a mellékhatás volt! Évek óta tartó, gyötrő migrénes fejfájásom volt, és mióta iszom az oxigént, egyszerűen eltűt! Annyi embert gyötör ez a probléma, és hálából a sorsank, szeretném minél többjükkel megosztani ezt a gyógyírt!
IGYATOK OXIGÉNT!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
hajnacsan

HozzászólásElküldve: 2005, Jún. 01, 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
jó lenne feléleszteni ezt a topikot, mert pl. nekem most nagyon jól jönne 1-2 hasznos tanács.
Én is azt gondolom, hogy sok a kókler és én ilyenre nem szeretnék pénzt kidobni. Viszont szívesen elmennék olyan valakihez, akit úgy ajánlanak, esetleg eset leírással, hogy miben segített.
Mi is lombikosok vagyunk, de nekem elsősorban nem ez volna a gondom: jó régóta húzódó, visszatérő coli fertőzésünk van mindkettőnknek, ami 4 egymásutáni durva antibiotikum kúra után sem tűnt el. Azt gondolom, ennek lehet talán valami lelki tényezője is, ezért próbálkoznék meg valami alternatív gyógymóddal.
Akkupunktúra és kineziológia érdekelne, utóbbi főleg az önbizalomhiány, bizonytalanságérzés, döntésképtelenség, depresszív hajlamok leküzdésére, hátha kiderülne valami a múltból vagy, helyrekerülne.... Confused
Vissza az elejére
kismedve

HozzászólásElküldve: 2004, Aug. 24, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagyon sok természetgyógyászati dolgot kipróbáltam , allergia és gyermek utáni vágy miatt:akupunktúra,méregtelenítés,talpreflexológia,energetikai kezelés,mágnesesbiorezonancia-ezt most is folytatom.Szerintem sok a kokler és mindenki-szinte a pénzedre hajt,kihasználják az ember elszántságát.Ennek ellenére mégis bízom a természetes dolgokban és szívesen elfogadok új ötleteket.Üdv:kismedve
Vissza az elejére
kkri

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 21, 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

ez az oldal elhalt?

pedig volt egy két jó felvetésetek!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 06, 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kicsi

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 05, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Cool
mniki, ha ennyi mindened van én tudok egy homeopata orvost is ,aki arra is kiváncsi, hogy milyen párnán alszol, stb... Szóval, miután egészen egyéni a kezelés, nincs két egyforma gyógymód. És ez nem ugyanaz, mint ha bemennél a patikába, hogy errevagyarra szeretnél homeopátiás készítményt. Nekem is elegem van az antibiotikumok meg egyéb kemikáliákból. Leginkább a nagymamik hagymateájára meg ilyesmikre esküszöm, de inkább bármi, ami természetes - de esetleg lassabban hat -, mint valami Gyógyszer. Confused
Na meg hát nem mindegy, hogymajd a bébi is milyne "bélésbe" érkezik. Laughing
Vissza az elejére
Sly

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szió!

Nem tudom, lehet-e itt reklámot csinálni, talán nem is az, de én mindenképpen ajánlanám Dr. Eőry Ajándokot.
Dr. Eőry Ajándok, Budapest, Telefon: 443-2100/1382
Anyut pár éve ki akarták pakolni egy rosszindulatú daganat miatt, Ő meg akupunktúrával úgy kikezelte, hogy azóta is tünetmentes.
Előtte én is csak áltudományos humbugnak gondoltam...
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de még egy, adaléknak: hiába képeztem magam évekig mindenféle gyógymódban, a pánikbetegségem egyelőre erősebb mindennél. meglehet, a pánikbetegségem is jár valami sarlatánhoz, hogy tőlem megszabaduljon Smile az eredmény egyelőre döntetlen.
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 04, 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem akupunktúra. és hinni miért kéne? nem elég, ha jobban leszel?
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 28, 19:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és rendes, kétkezi boszorkány nincs köztünk? vagy legalább egy reiki-mester? (én ipomeára tippelek, miért épp ebben ne hjasonlítanánk) Smile
Vissza az elejére
Kicsi

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 28, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZia Sasfiók,
én szívesen leírom a tapasztalataimat! Smile
Az első "természetgyógyász" a kineziológusom volt, akihez pánikbetegség miatt kerültem. Kiderült (nem ott), hogy az én bajom gyakorlatilag kezelhetetlen, enyhíteni lehet, meggyógyulni belőle nem fogok tudni, de ez egy más történet... Tény, hogy sok mindenre rávilágított, amin addig nem gondolkodtam. ..és egy kineziológián alapuló rajztanfolyamon pedig megtanultam szinte profi mód rajzolni! Cool
Aztán jött egy auralátó... Khmm. Felesleges pénzkidobás volt, igaz, "ránézésre" az összes nyavalyámat megmondta... Evil or Very Mad
Most pedig orgon-terápiára járok. Szkeptikus voltam, de amikor az első kezelés után alig tudtam hazamenni a fájdalomtól (megjegyzem, először éreztem, hogy bármi is történik velem egy természetgyógyászati kezelés alkalmával), hinni kezdtem benne. Jelenleg várom a csodát. Persze ezek már régen nem a pánikról szólnak...(lombikos topiclakó voltam-vagyok) Embarassed
Még valami: ezen kívül végigcsináltam egy teljes akkupunktúra kúrát, jártam íriszdiagnosztánál. És ami a legfontosabb: van egy jógaoktató-gyógymasszőr testvérem.
Kérdezz bátran!Smile

Kicsi
Vissza az elejére
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én már meg sem tudom számolni, mennyi tanfolyamot elvégeztem, olyan 30-40 körül van, fogalmam sincs, sose számoltam, és nem egy van olyan, ami feledhető. Majd menetközben kiderül, miket tanultam, de inkább specializálódtam a masszázs, és a keleti gyógymódok irányába, bár voltak mellékvágányaim inga, erőtér, pszichonikus, Bach-virágterápia, energiagyógyászat, pránagyógyítás, NLP, Coué, regressziós gyógyítás, kristályterápia, meg sok-sok egyéb, nem akarok sokat felsorolni.
Vissza az elejére
KataMama

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én csontkovácshoz járok, már 4 éve ő tartja karban a gerincsérvemet (évi 1-2 kezelés kell).

A gyerekek háziorvosa meg homeopátiával is kezel. Végre egy orvos, aki nem gondolkodás nélkül antibiotikummal tömi őket!

Te mit tanultál?
Vissza az elejére
sasfiok

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 16:27    Hozzászólás témája: Természetgyógyászat Hozzászólás az előzmény idézésével

Beszélgessünk!
Kinek milyen tapasztalata van? Milyen sikertörténetek vannak? Ki volt már, és ki akar menni hamarosan, mert elvesztette a hitét a az orvosokban? Hogyan kell választani természetgyógyászt magunknak? Milyen élményeid vannak? Végzett-e már valaki ilyen tanfolyamot?

Mert én már igen...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés