Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Depresszió és hangulatingadozás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
debreceni

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 18, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, sokan depressziósak manapság, de ismerjük fel a környezetünkben élő beteget, még mielőtt késő nem lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
bocicska

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 13, 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Depresszióba kerget a lányom öreganyja. Anyámnak nem mondható, mert nem volt anya a viselkedése alapján annakidején. Mindent megtesz azért, hogy a tinilány ő nála legyen iskola után és ne az anyjához menjen haza, elébe megy sms-zik vele stb. A legszemetebb nő, akivel az életben találkoztam. Már ezügyben a gyámügyisekhez fordultam segítségért. Most én nevelem a saját lányomat vagy a szipirtyó alkoholista öreganyja.?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mariannth

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 28, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Furi ez a depresszió téma. Manapság mindenki egy kicsit depis, azt veszem észre. Nyilván az ország állása, az őszi komor idő stb is közrejátszik ebben, de van aki túlzásba viszi az elkeseredést. Nem mondom, hogy mindenki ilyen, de sokan. Kicsit pofozzuk fel magunkat és apró dolgokon ne siránkozzunk. Amennyiben nagy a baj, akkor viszont kell a segítség, mielőtt még nagyobb lenne.
bocicska

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 27, 08:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy gyerek (tizenéves) szerintetek a szülők okozta stressztől előfordulhat, hogy éjjel ágyba vizel? l
Vissza az elejére
bocicska

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 27, 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Létezik szerintetek olyan, hogy depressziós egy főnök? Ő a legokosabb a rokonaival szemben és a beosztottjaival szemben is. Felemeli sűrűn a hangját, és mindenkit lehurrog, mindenki- szerinte- hülyeségeket mond csak - ő nem. A beosztottjai már csak nyugtatószerekkel maradnak meg mellette. Ráadásul könyvelő- adócsaló, onoka-moleszátló az illető. És ezt élvezi. Már a férje sem bírja ki mellette, sznaszét félrelépked. Nem is csodálom. Ráadásul el van hízva, koszosan jár dolgozni főnök léttére. Na ehhez mit szóltok?
Vissza az elejére
tenyektevhitek

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 17, 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

www.szendi.net

Szendi Gábor klinikai szakpszichológus webszájtja, érdekes, fontos, tudományos, tényekkel alátámasztott.
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 07, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elolvastam... Smile
Nem nagyon férek bele, de akkor meg nem tudom, mi vagyok?
Na, mindegy... Confused
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 07, 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 07, 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hol van erről a cikk? Nem tudtam elolvasni. Vagy nincsen, és csak eszmecsere lenne...? Abban is benne vagyok. Nincs mit szépíteni, valszeg depressziós vagyok. Egyelőre enyhe, mert nem iszom, nem vágtam még fel az ereimet (nem is nagyon szeretném), de istenesen neki tudok keseredni. Ilyenkor se kiút, se semmi. Máskor rendesen látom a világot, de ilyenkor meg tudnék halni. Pedig - látva az aláírásomat - okom éppen nincs rá. Wink Elég elkeseredett vagyok. Nincs türelmem a gyerkőhöz, teljesen kikészít, magányosnak és kiszolgáltatottnak érzem magam vele egyedül, alig várom már, hogy a párom délutánonként hazaérjen. Neki pedig így nem könnyű egyáltalán, hogy itthon két ráutalt kis szerencsétlen várja: a fiunk és én... Na, mindegy. Nem panaszkodni akartam. Vagyishát igen. De nem bírom már magamban tartani. Lehet, hogy ez akkor nem is depresszió...? Fene tudja. Csak lenne már vége... Csak múlna már el... Ez a pár napig jólvagyok, aztán hetekig süllyedés - ez kezdi felőrölni az idegeimet... Az orvosokban nem bízom...
csaladinet

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 18, 21:46    Hozzászólás témája: Depresszió és hangulatingadozás Hozzászólás az előzmény idézésével

Várjuk kedves Olvasóink hozzászólásait!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés