Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Segítsünk!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Krisztyna77

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 12:52    Hozzászólás témája: szülésznő Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
4 éves szülésznő tanuló vagyok a szakdogám felméréséhez keresnék segítőkész már megszült cukorbeteg kismamákat. Ha segítenétek írjatok a k.tyna77@gmail.com e-mail címemre köszi K
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tunde1987

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 29, 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most hogy utána olvasgattam a neten tényleg jó másra is a Sudocrem. Horzsolások gyógyítására és ekcémára. Ezt nem is tudtam:))
Még egy kérdés ha már itt vagyok!Very Happy
Kinek milyen nehezen sikerült lefogyni szülést követően??
Vissza az elejére
bellaswan

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 29, 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocs nem ide akartam!

Tündének küldöm!!
Vissza az elejére
bellaswan

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 29, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dorothea írta:
Sziasztok!

igazán nem tartozik a a babás témájához, de fontos!

Van egy néni akit régóta ismerünk, 70 éves. Nem tudja megfizetni a fűtését eddig elektromos kályhával oldotta meg. Mi a férjemmel vettünk neki a Vaterán egy teatűzhelyet 17 e ft-ért, az fűt is és főzni is tud rajta,ma viszik oda neki. A fát is elintézzük, kifizetjük. Ami gond a füstcső. Úgy nézem a boltban majd annyiba kerülne, mint maga a kályha.
A lényeg, nincs valakinek elfekvőben régi kályhacsöve? Ha van és bpi írjon ! Ha kell ki is fizetjük.
Hellóka

Én még nem próbáltam Sudocremet, de ha jól tudom ugyanaz a gyártó gyártja mint az Orsszi-porszi készüléket. Nagyon szerettem amikor Petim kicsi volt.
A Sudocrem amúgy csak babakrémként funkcionál?Valami másra is jó ha jól hallottam.
Nekem is lenne egy kérdésem!
Tudtok valami jó bölcsit ajánlani nekem Sopronban?
Vissza az elejére
Kitti_mamija

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 29, 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello

köszi a tippet, nekem is sokat segítettél. Legalábbis remélem!

Andi
Vissza az elejére
Tunde1987

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 12, 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Bekenetem a Sudocrem-el a pici popsiját tegnap és szépen elkezdte helyrehozta Very Happy
Ha meg is előzi a kipirosodást akkor már megérte Very Happy
Vissza az elejére
BéBé

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 11, 17:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tunde1987 írta:
Sziasztok!

A 11. hónapos kislányomnak mindig nagyon kipirosodik a feneke. A védőnőm a Sudocrem-et javasolta, és azt olvastam hogy nem csak megszünteti hanem meg is előzi a bőrpírt.
Mit gondoltok?

Szia!
Az én nagylányomnak anno szintén voltak ilyen kipirosodásai, szerencsére csak ritkán, viszont akkor rendesen, és a Sudocrem volt az egyetlen, amitől eltűnt és viszonylag hamar is. Szóval én csak ajánlani tudom.... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tunde1987

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 11, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A 11. hónapos kislányomnak mindig nagyon kipirosodik a feneke. A védőnőm a Sudocrem-et javasolta, és azt olvastam hogy nem csak megszünteti hanem meg is előzi a bőrpírt.
Mit gondoltok?
Vissza az elejére
dorothea

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 25, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Móni a 2007 tavaszi babás topicról, talán tud csövet adni! Köszönöm!
dorothea

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 23, 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helyzet jelentés!

A kályha pár perce sikeresen megérkezett!

Azért sürgős, mert most gyakorlatilag nincs nála fűtés. Kályhacső?
Ha valaki tud írjon! Köszönöm!
dorothea

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 23, 20:04    Hozzászólás témája: Segítsünk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

igazán nem tartozik a a babás témájához, de fontos!

Van egy néni akit régóta ismerünk, 70 éves. Nem tudja megfizetni a fűtését eddig elektromos kályhával oldotta meg. Mi a férjemmel vettünk neki a Vaterán egy teatűzhelyet 17 e ft-ért, az fűt is és főzni is tud rajta,ma viszik oda neki. A fát is elintézzük, kifizetjük. Ami gond a füstcső. Úgy nézem a boltban majd annyiba kerülne, mint maga a kályha.
A lényeg, nincs valakinek elfekvőben régi kályhacsöve? Ha van és bpi írjon ! Ha kell ki is fizetjük.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés