Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Duci kismamák és a ruhavásárlás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wildkitten

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 30, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Én is hasnoló cipőben voltam/vagyok. A c&aben még az xxl részen akad pár gumisabb derekú naci, de ami nekem bejött az Bp.-en a Varga Farmer. Ők alapból is foglalkoznak (férfi-női) óriás méretekkel. Kismama gatyóm nekem 4van tőlük és nagyon jók, + egyétalán nem drágák ( mind 5e alatt volt és minőségi). A Thököly-DózsaGy.út kereszteződésénél az Aradi utcában van a boltjuk ( nagy- és kisker), asszem a kaluzál téri piac van még ott, de legalábbis vmi piac. Egy hatalamas farmer a cégérük amibe még én is vagy 3x beleférnék Laughing Laughing (pedig 50-52es a méretem kb).
Nekem a másik a melltartó volt még, de végül sikerül 85G kosarasat találnom gyógyászati boltban (Anita special care), nem volt olcsó, de legalább beleférek.
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 11, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile

pár kismamarucit raktam fel ide XL-es és L-es méretben:
http://www.babaszoba.hu/services/smallad?cid=8;t=2
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 08, 00:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ágika,

mélységes együttérzésem, én is alapból töltöttebb vagyok, mint a trendi. Wink Én a Baby Planet nevű helyen akadtam ki, amikor lányanyákra való méretű ruhákat láttam meg. Mondtam magamban, na, ez már büntetendő... Twisted Evil Undorító egyébként, hogy azzal büntetik a moletteket, hogy a méretükben ha van ruha, az vagy olcsó és ronda, vagy rendben van, de méregdrága (amikor bementem anno az Ulla Popkenbe, és megkérdeztem, mennyibe kerül egy x nadrág, mondták, 14000 HUF. hát fordultam is ki onnan menten Evil or Very Mad).
Nekem varrtak, illetve túrtak, meg valahonnan anyukám is szerzett egy tök jó gatyót, amit ma is hordok, pedig a pocaklakóm már fél éve kilakoltatva. Very Happy Azt hiszem, én nem is vettem kismamarucit, valahogy mindig jött... Embarassed
Amivel viszont mindig gondban voltam, az az alsónemű, főképp a szoptatós melltartó, ami nincs a méretemben (vagy ha lenne, hát baromi drága). Vettem a MiniManó Babacentrumban 110-120 D-E melltartókat, persze, ugyan kényelmesek, de kicsik a mellemre... Laughing
Hála Istennek, nekem az apukám párja szenvedélyesen szeret varrogatni (mindent megvarr, ami textilből van Smile), mert eredetileg kárpitos, és olyan rucikat rittyent mindig nekem, hogy nem kell tartanom attól, hogy pucér maradok. Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 20, 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ágika!
Hát sajnos a 48-50 alapból sem a kommerz méret. Én nem láttam még sehol sajnos ilyen kismama rucit, viszont van egy varrónő, aki készít, és szerintem meg lehet vele beszélni, hogy a méretedben készítsen, állítólag teljesen elfogadható áron dolgozik!

Tóth Györgyné ruhakészítő
Budapest XI. kerület, Fejér Lipót utca 64.
Ez a Szent Imre korházhoz van közel (Bemész a Bártfai utcán a korház mellett és abból nyílik jobbra-balra (szerintem jobbra kell menni, mert a nagybátyám az 50-es számban lakik és az jobbra van).

hanee
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 20, 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen volt!! s-xl ig vannak én 100kg-osan hortam az m-est!
szóval van nagy méret!! Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ágika

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 14, 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Jártam már az Auchanban, nem sok sikerrel, de legközelebb jobban körülnézek, lehet hogy csak nem vettem észre.
Nagyméret is volt?
Üdv,
Ágika
[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 14, 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia! menj be valamelyik auchanba én is ott kaptam magamra nacit!!!!!!
3560ft volt!!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Ágika

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 13, 09:32    Hozzászólás témája: Duci kismamák és a ruhavásárlás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Kismamák!
Segítséget és tanácsot szeretnék kérni a sorstársaimtól, azoktól a kismamáktól akik szintén teltebbek az átlagnál. Én alapban 48-50-es méretet hordok. Most a 4. hónapban járok, és nőni kezdett a pocakom, gondoltam elindulok nadrág nézőbe. Óriásit csalódtam a boltokban! A Brendon pl. egy röhej, méregdrága cuccok vannak, melyek még rondák is, olyan "turkálós" hangulata volt az egésznek, és 44-es méretnél nem volt nagyobb!!! Miért gondolják, hogy minden kismama cérnavékony, és csak a pocak dudorodik ki? Felháborító! A C&A-ban vannak ugyan nagyobb méretű, és kismama cuccok is, de csillagászati áron szintén, bár lehet hogy végülis kénytelen leszek oda menni, ha hordható nadrágot szeretnék.
Az lenne a kérdésem, hogy jár-e valaki hasonló cipőben, esetleg ha tud valaki egy jó kis boltot, ahol gondolnak a ducibbakra is, elfogadható áron (Bp-en vagy környékén), azt nagyon megköszönném, ha megosztaná velem, és mindenkivel.
Természetesen nem csak nadrágok érdekelnének, hanem mindenféle tavaszi-nyári kismama cucc. Az sem kell, hogy új legyen, használt is jöhet, csak hordható minőségű legyen!
Köszönöm szépen előre is mindenkinek!
Üdv,
Ágika
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés