Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Mi is az a grafológia

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
liás

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 03, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi vmy!
Már aggódtam, hogy megfutamodtál, pedig ez nem fáj. Várom a jelentkezésedet. Üdv. Liás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vmy

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 03, 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Liás!

Megkaptam az emilt, nem vesztem el, csak nem volt pár napig internetem.
Szóval az írásminta keresése folyamatban, írtam a barátnőmnek, de első nekifutásra csak 2000.09.-i dátumozással talált, nekem meg ugye 99.03-99.08 közötti kellene. Kértem, hogy nézzen körül jobban, és ha esetleg neki van saját írásmintája a várandóssága idejéből, azt is szívesen veszed.
Két gyereke van már a barátnőmnek, neked az első terhesség 20-40. hete közötti lenne jó, ugye jól gondolom?

Amint van valami, ígérem jelzek!
liás

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 31, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv. vmy!
Megkaptam és válaszoltam is, de azóta nem jelzel. Már aggódok, hogy valahol elszállt, vagy én rontottam el?
Vissza az elejére
Athéné

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 29, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Liás!

köszönöm, hogy írtál Very Happy ! én belenéztem a cikkbe, de nem olvastamvégig Crying or Very sad , valószínűleg ezért nem értettem, most mi vaaaan?
Sajnos ehhez már nem tudok hozzászólni.
Vissza az elejére
vmy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 27, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Liás!

Megkaptad az e-mailemet?
vmy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 27, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Liás!

Megkaptad az e-mailemet?
liás

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 26, 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Athéné!
Ez nem csak a grafológiáról szól, hanem inkább arról is többek között, hogy én szeretném bizonyítani a grafológiai szakdolgozatomban, hogy nekünk nőknek igen csak megváltozik a személyiségünk a várandósság ideje alatt. / ezt tudjuk is, csak én bizonyítani szeretném/ Ehhez szükséges egy terhesség előtti és egy alatti írásminta, kicsit nagyobb terjedelmű, tehát nem elég egy két szó. Ha érdekel, vagy érint, akkor írjál és írok részletesen. Üdv. Liás
Vissza az elejére
Athéné

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 26, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

... és a 20-40 héti kézírásra van szükség???
Vissza az elejére
Athéné

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 26, 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most én nem értem... ez a topic a grafológiáról szól???
Vissza az elejére
vmy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Liás!

Utána néztem, a profilomban én megadtam az emilcímem, de ha a hsz-em alatti profilra kattintok, tényleg nincs ott.

Tehát: maklari@777westel.hu

Ez a címem, ide tudsz emilezni. Várom!
liás

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia VMY!
Jók lennének talán azok is, de nem tudok írni e-mailt mert nincs megadva ilyen címed. Mert akkor letudnám írni, hogy mi és, hogy kellene. Beth74 kapta meg a múltkorit is. Most már nem próbálkozom, csak a tutira, mert sokáig kavargott itt a hálón. Légyszi, írd meg, és akkor bővebb leszek ez ügyben. Köszi Liás.
Vissza az elejére
vmy

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 08:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szia Liás!

A lombikbébis topicon írta valaki, hogy a nekem szánt e-mailedet ő kapta meg. Nem tudom láttad-e ezt a hozzászólást. Mindenesetre én nem kaptam Tőled üzenetet azóta sem.

Utánanéztem a 20-40. hét közötti kézírásomnak, és naptári bejegyzéseket találtam csak. Évek óta elteszem a naptárokat, hiszen olyanok akár egy napló. Nem tudom ezek alkalmasak-e vizsgálatra.

Kérlek majd válaszolj az e-mail címemre!

üDV! VMY
liás

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 25, 00:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Bizso!
Igen én hiszek a grafológiában, olyannyira, hogy komolyan foglalkozom is vele már 3éve. Sőt most szeretnék írni egy szakdolgozatot belőle, különös tekintettel a terhesség alatt bekövetkezett személyiségváltozásokról. Mert hiszem, hogy nekünk nőknek ez a 9 hónap eléggé gyökeresen megváltoztatja a személyiségünket, így kihat további egész életünkre. Felelősek leszünk nem csak a babáért, hanem a családért is. Na most többet nem írok, csak ha valakit érdekel, vagy akár azt is szívesen fogadom, ha jelentkezik vizsgálati alanynak. / Egyáltalán nem fáj!/ Köszi Liás
Vissza az elejére
Athéné

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 24, 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, én hiszek benne. Egy ízben már csináltattam is efféle elemzést (jó pár éve) és a jövő héten készülök egy újra. Elhiszem ,hogy az írásunk is egyfajta lenyomata személyiségünknek. Mostanában nagyon rámentem az önmegismerésre, ezért fogom ezt az eszközt is igénybe venni. Aurafotózáson már voltam. Az ugyancsak nagy hatással volt rámSmile
Vissza az elejére
bizso

Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Márc. 17, 15:45    Hozzászólás témája: Mi is az a grafológia Hozzászólás az előzmény idézésével

Hisznek a grafológiában?
Vettek már igénybe ilyen szolgáltatást?
Mondják el a véleményüket a témáról
A cikk a témáról:
http://www.csaladinet.hu/index.....amp;id=210
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés