Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
baba-mama ANGOL

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
orsi0509

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 22, 15:27    Hozzászólás témája: baba-mama ANGOL Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Apukák és Anyukák!

Két hónappal ezelőtt felfedeztem kicsiny csoportot, akik végre olyan újdonsággal rukkoltak elő, ami már nagyon kellett, szerintem.
Mégpedig egy olyan angol tanfolyam nekünk felnőtteknek, vagy inkább szülőknek, ahova vihetjük magunkkal csemetéinket is
Másfél éves kisfiam nagyon hamar megszerette a két ifjú hölgyet, akik foglalkoznak velünk és velük. Míg picim nem messze tőlem, egy másik szobában hallhatóan jül érzi magt, addig én beletemezkezhetek rég elfeledett angol tudásom előbányászásba. Bármilyen szintű nyelvismerettel, bármekkora gyerekkel várnak Benneteket.

www.babamamaangol.hu

Apukák! Nektek is ajánlom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés