Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
TB szakértőt keresek !!!! (PÉNZÉRT!)

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ági

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Baffia György!

Sajnos ezt a fórumot csak ma fedeztem fel (ezért nem is írtam PÜ-t), tegnapra megoldódott a problémánk, ez már csak a kíváncsiság volt részemről...

no IP address found - ez az egyetlen használható infó a visszajelzésekből!

Pont ettől féltem a sok sikertelen levélküldés miatt. Hiába erőlködöm én naponta 5x, 10x, ha mindig visszajön, úgy tűnik, nem válaszolnak a kérdezőnek, ebből pedig arra gondolnak, hogy nem foglalkozunk a problémával.

Mindenkinek javaslom, próbáljon másik elérést is megadni, most is ez hozta meg a megoldást!

Örülök, hogy a gondja is megoldódni látszik!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
baffia

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az SMS-t megkaptam, válaszoltam is rá, köszönöm!
Azóta már sikerült kommunikálni a szakértővel, úgy tűnik, sínen vagyunk!

Az e-mail címem tökéletesen működik, nem értem, mi a probléma! Confused
Mi a hibaüzenet, ami visszajön?

(Napi több tíz levelet küldök-kapok, ezért gondolom, hogy valami lokális hiba lehet.)

Sőt, a fórum "Privát Üzenet" funkciója is műxik... Wink
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak kíváncsiságból: sikerült valakinek a lenti e-mail címre levelet küldenie???
Nekem napi kétszer biztosan visszajött levelem, pedig (mint a portál üzemeltetője) rögtön próbáltam reagálni a kérdezőnek. Ahányszor írtam a címre, annyiszor jött vissza a levél.

Azóta sms-ben elküldtem Baffia úrnak a tb szakértőnk elérhetőségét (ami szándékosan nem publikus, így is túlterhelt szakértőnk... Amikor ő - Értsd Szakbarbár - úgy látja, hogy most érdemes személyes kapcsolatba kerülni a kérdezővel, akkor adjuk meg a címét. Csak akkor!)

Smile
Vissza az elejére
baffia

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 12, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A legfőbb problémám az, hogy képtelenség kommunikálni mind a portál üzemeltetőivel, mind pedig a szakértővel. Crying or Very sad
De ezt már az előzőben megírtam.

Mivel főiskolás kismamának alapból nem jár a TGYÁS és a GYED (Állam Bácsi csak a kiemelkedő színvonalú egészségügyi ellátást, no és az oktatást biztosítja, persze mindkettő ingyenesen! Vicc!), csak ha a jogosultság napján biztosított jogviszonya van. Tehát a valóságban mégis létezik olyan szituáció, amikor jár mindkettő. Ezzel sincs baj, mert a módját már tudjuk, de két ok miatt is szeretnék PÉNZT ADNI az itteni szakértőnek:

1. A megoldás az ő itteni ingyenes tanácsait végigbogarászva világosodott meg bennünk (a jogszabályok megfelelő értelmezése). Tehát ez így lenne korrekt.
2. Biztos ami biztos, nehogy elrontsunk valamit, igényelnénk a fizetett segítségét, tanácsait.

De hát ez nem megy valami egyszerűen, amit nem értünk, mert ha ez ingyenes szivességkérés lenne, akkor oké, de hát könyörgöm! Ilyen jól megy? Nincs már igény fizetős megrendelésekre?
Evil or Very Mad

Az időből lassan kicsúszunk, így vagy mást keresek, vagy megoldom magam.

Tehát továbbra is:
TB szakértőt keresek! PÉNZÉRT !!!
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 09, 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi a problémád?

hanee
Vissza az elejére
baffia

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 09, 10:45    Hozzászólás témája: TB szakértőt keresek !!!! (PÉNZÉRT!) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Elsősorban ennek a portálnak a TB szakértőjét keresem, aki nagyon korrekt választ adott a GYED-del kapcsolatos kérdésemre, de elérhetősége nincs sehol feltüntetve! (Ezen elgondolkodhatna a portál üzemeltetője és fejlesztője...) Rolling Eyes

A szakértőhöz írható üzenetek számát naponta korlátozzák, a szerkesztőséghez címzett levelemre nem válaszolnak, így elég nehéz őt megtalálnom! Szándékosan akadályozzák a potenciális fizető megrendelőket abban, hogy megbízást adhassanak neki? Confused

Ha valaki tud hozzá elérhetőséget, kérem közölje! Akár itt, akár privátban: gyula@baffia.hu vagy 06-20-9675-798.

Ha ismertek más TB szakértőt, aki főiskolások GYED-problémájára tud megoldást (pénzért), az is érdekel!

Köszönöm!
Baffia György
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés