Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Hálózatépítőket keresek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
www.akciosbolt.hu

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 10, 11:37    Hozzászólás témája: Üzleti csomag, Pontgyűjtő kártyával Hozzászólás az előzmény idézésével

Nézd meg termékeinket és ha érdekesnek találod, beszéljünk a kereseti lehetőségekről.

www.akciosbolt.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
jucus_

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 05, 00:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hálózatépítés lényege, hogy az információkat a felső vonaladtól kapod. Tőlük minden segítséget elvárhatsz. (Elvileg) Ha nem foglalkoznak Veled, nem segítenek, lehet nagyon jó a termék, de ebből Neked nem igazán lesz hasznod. A mi hálózatunkban az alattunk lévőkkel kéthetente tartunk megbeszélést, folyamatosan "oktatunk", tartjuk a kapcsolatot és segítjük azokat akik elakadnak. Ugyanis a magányos farkasoknak nem túl jó... Crying or Very sad Ha adsz konkrét infókat, esetleg valamit tudunk segíteni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ancsurka27

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 01, 23:16    Hozzászólás témája: Hálózatépítőket keresek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Segítsetek nekem:hálózatépítőket keresek,akik komolyan szeretnének dolgozni egy jó csapatban .Még nagyon az elején vagyok,ezért bárkitől szívesen venném a segítő jobbot.
Kiváló termékekről van szó,amit nagyon könnyű értékesíteni /nem drágák /,ezen a téren sikeres vagyok,de a hálózatépítés nem igazán megy .

Áruljátok el nekem mi a titka egy jól müködő hálózatnak?Akit érdekel,és komolyan gondolja az csatlakozzon hozzám.Az értékesítésnél mindenben tudok segíteni,de a hálózatépítés még nagyon labilis.

Dolgozzunk össze,adva van egy jó Cég,szuper termékekkel,csak ki kell aknázni a lehetőséget.

Várom a hozzászólásokat.Köszönöm előre is. Üdv:Anna
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés