Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Egy elkeseredett nő segítséget kér

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Cicka

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 02, 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ági!

Ne félj semmit nem fogsz érezni,szinte megsem érzed.Sajnos én 3 sikertelen lombikon vagyok túl,úgyhogy én már tapasztalt róka vagyok e téren.De válóban látogassál el a lombik-baby fórumra.Ez az www.*** ezen belül a babázzunk fórumok között van a lombik-baby program ill.szintén itt találod meg a lombik 40 felett én minkettőn megtalálható vagyok az utóbbin már tapasztalt csajszik vannak,bár a lombik-baby forumon is,de amelyik Neked szimpid oda várunk szeretettel.Annyit kell ott is tenni,hogy regisztrálni kell magad,hogy hozzászolhassál Te is.
A hormonkezelésekre visszatérve.Az egész kb 2 hetet vesz igénybe ez A szuriktól (stimulálástól)a petesejt leszívásik (punkció)bezárólag.A petesejt leszívásnál annyi,hogy ez altatásban történik,de nem méylalatatás és ez az egész kb.10 perc.
Nálatok mivel az első így kicsit tovább fog tartani,mint 2 hét,mert a párodnak kell leadni spermát és azt teszteni fogják ill.a spermaszámokat is megnézik ezáltal és hogy ebből mennyi az életképes.Vmint a párodnál vérvétel és persze Nálad is szintén lesz vérvétel,aminek függvényében megállapítják,hogy milyen protokolod lesz (stimulálás)vagyis milyen hormon szurikatfogsz kapni.
Egyszóval tényleg nem kell tőle félni,mert semmi bajod nem lesz tőle.Ezt én a 3.után bizton állíthatom.
Szóval fel a fejjel és nagyon szorítok Neked!
Ha esetleg van kérdésed nyugodtan kérdezzél,bár itt ritkábban vagyok fent inkább a lombik-baby vagy a lombik 40 felett vagyok megtalálható és tényleg nagyon segítőkészek ott a lányok.
Üdv:Cicka
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
titti

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 29, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ági!!

A lombikos topicban nagyon pörög az élet, nézz be oda, olvasgass, akár a régi dolgokat is, és nagyon sokat fogsz tanulni ezekből!!
De bármelyiken szívesen segítenek a lányok!
Nézz meg pár honlapot:
www.lombikbaba.com
kaali.hu
lombik-baby.hu

Volt valami panaszod, tüneted, hogy műtétre került sor??
Vissza az elejére
selko

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 29, 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ági

Üdv közottünk
Ne aggodj,nemfáj a hormon kezelés , vagyis mindenki másképp éli meg
Én november végén kezdtem a kezelést, voltak szurik ,gyogyszerek...
de semmi rosz élményem nincs csak egyedül a negativ teszt
Ha valamire kiváncsi vagy kérdez bátran
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kissági13

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 29, 18:23    Hozzászólás témája: Egy elkeseredett nő segítséget kér Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Ági vagyok még új ezen az oldalon. Csütörtökön műtöttek Debrecenben és kiderült hogy endometriozisokat találtak a petefészkemen és 3 hónapos hormonkezelést kapok, majd a Kaáli-ba kell mennem. A lombikbébi programba kell jelentkeznem. Nagyon félek. Eltudnátok nekem momdani, hogy mi is vár rám pontosan? Tudom nevetséges vagyok, de elképzelésem sincs. Hülye kérdés de nagyon fog fájni a hormon kezelés? Aki tud nekem segíteni a felvilágosoásban, azt nagyon megköszönném. Ági
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés