Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2006. őszi babák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 974, 975, 976  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 16, 23:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A topikot - a benne fórumozók kérésére - lezártuk.

Ezúton is tájékoztatjuk fórumozóinkat, hogy felhasználónevüket a későbbi visszaélések (pl. újraregisztráció) elkerülése érdekében NEM TÖRÖLJÜK.

Csak a helyzet tisztázására: "Katus" nevű fórumozónk soha nem volt moderátor a CsaládiNeten!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha van rá lehetőség, a topikot lezáratjuk. Már megkértem rá a moderátort, és ha ez egyezik az családinet elképzeléseivel is, akkor ide írni már többet nem lehet, csak olvasni.

Úgyhogy mindenki menjen máshová ,,beszélgetni".
SzabónéA

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="katus"]"
Az intelligenciáról te biztosan sokkal többet tudsz nálam, de azt sajnos mégsem, hogy két "l"-lel írják! Smile
quote]

Errol csak annyit, hogy Te biztos kurva okos vagy es soha nem tevesztettel semmit! Hat igen vannak meg tokeletes emberek. (de Te ugye nem kozejuk tartozol?)
Vissza az elejére
SzabónéA

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katus:
Semmi gond, hogy beraktad a levelem. Bar ez itt latszik mennyire vagy intelllllligens (elore es utolag is bepotolom). Ha valaki ir egy ou BENNE van a nevebe hogy PRIVAT (lehet nem tudod a jelenteset) Es ha vegig olvastad volna a levelem az is benne van, hogy mennyire joba vagyok Evivel. De persze ezt Te nem fogtad fel!
Arrol, hogy mindenki idejon vitazni??? Hat ha ilyen emberek irnak akinek semmi koze a forumhoz akkor csak vitazni lehet.
De szerintem nem kene mindenbe beleutnod az orrod. Sepregessel a sajat hazad tajan. Ja vagy ott nem all szoba veled senki azert jossz ide. Akkor gyere. Ezennel en elbucsozom a forumtol. Beszelgess magaddal!
Vissza az elejére
anicsn

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 09:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KATUS!!!!

Jaminának igaza van...
Adrinál intelligencia hiány a helyesírási hiba, nálad valószínű elütés.... (éljen!!!)
Szerintem itt neked nem kellene vitát lezárogatni, mert semmi közöd semmihez... Ebből kifolyólag nyitnod sem kellet volna...
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az nagyon nagy baj, amikor vki más szemében a szálkát is, a magáéban meg a gerendát sem...
katus

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A levél nekem szólt, s mivel mindenki érintve lehet, van benne, ezért közkinccsé tettem. Gondolom, hogy a véleményünk nem fog attól változni, hogy mindenki olvassa vagy csak "odasúgom" alattomosan valakinek a fülébe. Én is felvállalom minden szavamat, tettemet.

A vitát ezzel lezártnak tekintem, aki magára vette, - egyébként nem bántó!- soraimat, annak kicsit több őszinteséget, egyenességet kívánok!

További jó levelezért kívánok ebben az őszinte, jó kis csapatban!

Évi néni, Thyrexa!
Éjenek a jó emberek!!!!
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 07:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska,
azt hiszem, Neked van jogod beleszólni, megírni a véleményed Smile Te legalább ,,ismersz" minket Smile
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 06:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok!
Annyira sajnálom, hogy ide már mindenki csak vitázni jár vissza...
Szerintem, aki érdekelt volt ebben, az régen kivesézte a dolgokat....
Felesleges újra és újra csak a vitát gerjeszteni, nálunk is volt ilyen, de 1 hétig tartott max. azóta a gerjesztője nem is jelent meg az új topicban.

Nekem spec. hiányzik az őszi csapat, bár keveset jártam ide, de olvasni mindig olvasgattam, h kivel mi történt.

Miért kell mindig szítani a tüzet.

Igazából semmi közöm nekem sincsen ehhez az egész dologhoz, kicsit bánom is, hogy beleszóltam. Ne haragudjatok érte.
Csak fáj látni, hogy egy jól összeszokott kis csapatot szétzilált egy gerjesztett vita. Hogy mennyire volt igazságos és mennyire nem, ezt csak az érintettek tudhatják.
Véleményem nekem is van, de ezt inkább megtartom magamnak....pü-ben sem küldöm el, mert hiába prvát üzenet, nem bizti, hogy az is maradna. Sad

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 06:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katus,
ezt úgy hívják, a levéltitok megsértése. Interneten is létezik.
Kizárt dolognak tartom, hogy Adri beleegyezett volna, hogy publikáld, különben nem pü-t írt volna.

Betörsz ide, semmi fogalmad semmiről, gondolom, elolvastál vagy 2 oldalt, és az alapján ítélkezel.
Légy szíves nézz magadba. Ez nem illendő viselkedés a való életben sem: odalépsz egy összeszokott társasághoz, meghllgatsz 2 percniy beszélgetést, és jól beszólsz mindenkinek.

Ha jól emlékszem, Te vmikor itt moderátor voltál, nem? ilyesmire nem hívták fel a figyelmedet? indexen pl. már törölték volna az írásod.
katus

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 14, 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"
Feladó: SzabónéA
Címzett: katus
Elküldve: 14 Aug. 2007 18:25
Téma: velemeny Üzenet idézése
Szia!
Olvastam amit irtal, de milyen jogon avatkozol bele es becsmerelsz le olyan embereket akiket nem ismersz. Ha elolvastad volna rendesen a hozzaszolasokat akkor lattad volna, hogy nincs mindenki egy velemenyen. Akkor milyen jogon szolod le a forumon levo osszes embert? En nem ertek egyet amiket Evirol irtak, sot joba is vagyok vele, de az elozmenyeket elolvashattad volna es akkor nem irnal ilyeneket amiket irtal.
Tenyleg nem kell diploma az inteligenciahoz, de neked sajnos nemadatott meg, mert egykalap ala vettel mindenkit es olyanokat szoltal le akik nem erdemeltek meg. Miert is nem az illetekesnek irtal aki megerdemli?
"

Szia!

Biztosan nem bánod, ha nyilvánosságra hozom a hsz-odat, feltételezem, egyetlen szavadat sem szégyelled senki előtt. A soraimat olvasd át újra és értelmezd alaposan!
Az intelligenciáról te biztosan sokkal többet tudsz nálam, de azt sajnos mégsem, hogy két "l"-lel írják! Smile
Aki a levelemet magára veszi, annak valószínűleg oka van, nem gondolod?
Írtam, mert úgy éreztem, hozzá kell szólnom. Megtettem és ezután is meg fogom tenni, ha azt látom, hogy egy jólelkű, rendes embert ki akarnak kezdeni.
A véleményem semmit nem változott, és ennek hangot adok, ha szükségét érzem.

A témában elmondtam a véleményem, -aki érintve érzi magát, annak zárszóként annyit tudok üzenni: kapjon ő és az egész családja annyi szeretetet, kedvességet, tapintatot az emberektől, amennyit ő ad másoknak. Ezzel ugye nem mondtam rosszat?
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 14, 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katus: ez tényleg szép volt... Laughing nem csak te gondolkodsz így, vagyunk mégegy páran Laughing
Evinenét nálunk megtalálod, az új 2006os nyári babáknál Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
katus

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 13, 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Évi néni!

Bár nem tartozom ehhez a fórumhoz, ám mégis szeretnék hozzád néhány szót szólni (ha még olvasod egyáltalán) :
mindenek előtt kívánok neked sok erőt, kitartást és az eddigiekhez hasonló szeretetet kicsi lányod felneveléséhez. Kívánok még továbbá süket füleket az intrikus, szívtelen hozzászólásokhoz.
Biztos vagyok benne, hogy ha lassanként is, de Évike is szépen behozza a lemaradását, hiszen korai születésétől kezdve megtanult küzdeni. Küzd az életéért, az egészségéért. Ő, aki kimondatlanul is tudtodra adja, mennyire szeret, mennyire hálás neked azért, hogy vigyázol rá, gondoskodsz róla. Lehet, hogy nem lesz három diplomája és nem fog nyolc nyelven beszélni, de egyvalamit egészen biztosan jobban fog csinálni, mint sok más ember: SZERETNI! Szeretni fog, mert ezt látja tőled, nem fog elfordulni sérült kis társaitól, mert ezt látja tőled, nem fog senkit kiközösíteni csak azért, mert némileg más, mint ő. Mert nem vagyunk egyformák: egyikünknek van diplomája (nekem is, de nem ettől érzem magam EMBERNEK, hanem attól, hogy tudok emberségesen viselkedni!), másnak nincs felsőfokú végzettsége. Egyikünknek megadatik az az öröm, hogy egészségesen születik, míg másnak nem. Egyikünk spontán módon teherbe tud esni, míg másnak lombikos segítségre van szüksége. Ám, ha valóban tudjuk és ismerjük az emberség valódi értelmét, akkor ezek miatt nem mondjuk, hogy a másik "silányabb" lenne nálunk.
Azt mondták itt sokan, hogy nem vagy közéjük való. Én azt mondom: valóban. Nem vagy közéjük való, mert te tudod, mi az az önfeláldozó szeretet, te tudod, mi az, egy beteg gyermekért tűzön-vízen át kiállni és küzdeni érte. Sok olyan "szülő" van, aki hasonló helyzetben a könnyebb utat választotta volna. Légy rá büszke, hogy nem közéjük tartozol!
Kívánok neked és kis családodnak erőt, kitartást a további évekre.

Szeretettel: Kati (kétgyermekes családanya)
Vissza az elejére
zildi

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 13, 08:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timsza2! Nagyon aranyos a kisfiad!
Timsza2

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 13, 08:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Surmici!
Máténak sok boldog hófordulós szülinapot!

Juca!
Eszterkének nagyon sok boldog 11. hós szülinapot! ♥
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zildi

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 12, 15:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Surmici!
Mátéról lehet látni valahol képeket? Nagyon aranyos ezen a képen, látom ő is sokat mosolyog!Smile
Szeretnénk kistesót, én jobban. A páromnak van három lánya, így azért tesókból nincs hiány. De mégiscsak jó lenne, ha lenne egy édestesója, akikkel együtt felnőne. Viszonylag kevés korkülönbséggel, hogy összenőjenek. De ha a józan eszemre hallgatok, akkor azt mondom, hogy nem kell tesó. Anyagilag bőven elég ő is. A lehető legtöbb mindent szeretnék neki megadni, és nemcsak arra gondolok, amire mindenképp szüksége van. Szeretném divatos ruhákba járatni, szeretném, ha szép játékai lennének, (na és hasznosak) Persze nem fogja mindenből a legdrágábbat kapni, de azért mégis.... Így is mindig kell neki venni valamit. A ruhácskákat is gyorsan kinövi. Néha mondom is, hogy jó, hogy csak egyedül van. De azért mégis vágyom arra, hogy mégegyszer átélhessem a szülés élményét. Na majd meglátjuk.

Megkérdezhetem, hogy melyik kórházban születetek? Én a Rókusban.
surmici

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 12, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mik történtek itt..... Shocked Shocked Erre nem is tudok mit mondani.
Illetve csak annyit, hogy nagyon sajnálom hogy így széthullot ez a kis csapat.

Zildi
Gyönyörű kisfiad van! Ezek szerint szeretnétek kistesót...majd? Wink
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 12, 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Juca,
oké, kezdjünk tiszta lappal Very Happy amúgy az ember még a legjobb barátnőjével sem ért mindig mindenben egyet, nem igaz?

Netty,
remélem, átjössz te is!

ZIldi,
Vivitől itt már ne várj választ Smile
zildi

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 12, 08:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Netty! Nagyon aranyos Zétény, megnéztem a képeid. És tetszik a neve is. A következő fiam
lehet Zétény lesz. (ha lesz még egyáltalán)

SzabónéA! A te képeid is megnéztem. Aranyos a kislányod. Látom, ő is szereti a cd-ket rendezgetni, és kipakolni a fiókokat, szekrényeket! Smile
zildi

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 11, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kellemes hétvégét mindenkinek!

Vivien! Úgy látom, hogy a kisfiaink kb. egyidősek. Balázs mikor született? Janó november 13-án.
Netty

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 11, 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudom, h már mindenkinek tele a bugyra az egésszel.

Én még is arra kérnék mindenkit, h ha velem személy szerint bármi problémája van, volt, akkor azt jelezze, mert addig amig tüskék maradnak bennünk, hiába az új fórum....
Mellesleg mivel nem tudom, hányadán is állunk, azt sem tudom, menjek, vagy maradjak?

Csak azt szeretném, h öntsünk tiszta vizet a pohárba, legalább is az enyémbe, szóval várom az esetleges tüskéket! Sad

http://kep.tar.hu/nettyke
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
juca27

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 11, 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jamina!

Örülök, hogy sikerült ezt megbeszélnünk. Ahogy írtam, én sem csak a rosszat láttam meg!
Valószínűleg majd megnézem a másik fórumot is, ha lesz egy kis időm!
Nem mondom, hogy mindig egyet fogok érteni Veled, hiszen minden ember más. De igyekszem azért, ok? Laughing
Elszívhatjuk a békepipát??

Adri!

Most nem vitatkoztunk Jaminával, csak volt egy kis megbeszélnivalónk, remélem meg is tudtuk beszélni!
Nagyon örülök, hogy jól sikerült a meglepi parti, ha van kép, küldj. Többiek átmentek a mamanetre!
SzabónéA

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 11, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szep hetveget mindenkinek!
Latom itt mar megint iszonyat a hangulat. Nincs mar olyan, hogy valaki ne kezdje el a vitat?????? Lenne velemenyem a tegnapira, de nem kezdem megint el.
Ez nem fenyegetes, de ha meg egy nap vita lesz En is megyek egy darabig, mert ehhez semmi kedvem. Nem megyek at masik forumra ha itt nincs jo hangulat akkor nincs szuksegem a forumra.
De remelem befejezodik a vite es csak az marad aki beszelgetni, tanacsotkerni/adni, kepeket nezegetni es BARATKOZNI akar.

Jamina: Miert Te mesz el amikor Te senkinek nem artottal?

Szoval! A tegnapi nap szenzaciosan sikerult. Anyosomat ilyen boldognak meg nem lattam! Nagyon orult a meglepi bulinak fincsik voltak a kajcsik gyonyoru volt az 50 szal szegfu. Egyszeruen szuper volt!
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 11, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsezse ügyes kislány, remélem, egyszer nálunk is bekövetkezik ez a nagy tett!
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 11, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Juca,
igen, szálkát hagyott bennem, ez óhatatlan.
Sosem néztem le senkit, nem beszéltem lekezelően. Ez internet, nem mennek át a metakommunikációs jelek, ugye tudod Smile enélkül meg nehéz úgy értelmezni a leírtakat, ahogy azt a leírója éreztetni szeretné.

De nem haragszom, tényleg csak egy kis tüskeböki volt, és egyáltalán nem is vagyok olyan, aki a rosszat látja, a jót meg nem Smile

A mamanet nyitva van előtted is, szeretettel látunk, ha úgy gondolod, a többiek miatt, nem miattam Smile
juca27

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 11, 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

nem működik már a fórum? Sad

Jamina!
Egy oldallal előrébb olvastam a Klimonhoz szóló üzenetedet,, hogy szálkát hagytam benned! Én már pü-ben is írtam, hogy ne haragudj rám. Valóban engem soha nem bántottál meg, és mindig segítőkész voltál. De voltak olyan hsz-aid, amiket olyan stílusban írtál, mintha lenéznél minket. de lehet, hogy ez csak az én paranoiám...
egyébként az ilyen hsz-at megpróbáltam elfelejteni, és az aranyos dolgaidra reagálni, mert az is volt nagyon is sok!

Éviről annyit, hogy megvolt róla nekem is a véleményem, de mivel senkit nem bántott, én sem bántottam! De a helye valóban nincs itt!

Timsza!!! Bíztam benne, hogy Te még emlékszel rám! Puszi Smile ( a szívecske még mindig nem megy Smile )

Többieknek puszi, én biztos nem megyek a mamanetre!
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 11, 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Lányok! Laughing

Hát, nem is igazán tudom, hogy mivel kezdjem....mibe csöppentem??? Shocked
Már 2-3 napja vacillálok, hogy merjek-e írni, vagy sem...remélem senki sem haragszik meg rám azért, mert írok hozzátok pár sort... Rolling Eyes

Úgy látom, hogy nálatok is bomba robbant, csakúgy, mint a mi topicunkba pár hónapja...látjátok, hogy mi lett a vége? a mi csapatunk is 2 részre szakadt, az okokat ha akarjátok elolvashatjátok...de hasonló hozzászólással kezdődött, mint nálatok....
Ne akarjátok ezt!!!!
Mert nagyon kaka érzés....nálunk is volt egy tök jó csapat és széthullotunk...ebbe még az a legszörnyűbb, hogy aki robbantott , az meg szépen lelépett, angolosan távozott, hetek óta nem ír....
Mi meg akik maradtunk , rossz szájízzel gondolunk vissza arra az incidensre.... Crying or Very sad

Bocsika, nem akartam ám hegyibeszédet tartani, sem valakit megbántani, csak nem szeretném, ha ti is így járnátok...hiszen olyan jó kis csapat talált itt egymásra!!! Laughing

Annyit még muszály leírnom, hogy Zsezsém végigaludta az éjszakáááááááááááááááááát!!!!!!!Röpke kis életében először Twisted Evil Laughing

Na, puszika mindenkinek!!!! Gondoljátok át egy picit és kérjük vissza azokat a szép színes, fotós vonalzókat!!!!! Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, valóban kellemetlen lenne, ha az ide később betévedők a te hsz-edet olvasnák itt végül, és ebből vonnának le messzemenő következtetéseket a topik egészére vonatkozóan...
vivien

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen nagyon jól vagyok én is meg a családom is. bár soha nem tagadtam, h néha elég befordulós itthon... hehe
Ma ráadásul a dokinál is szupi híreket kaptam . Igyekszem innem törölni az összes hsz emet, mert nem szeretném, h a nevem kapcsolatba hozzák soha ezekkel az emberekkel.
A topikot azért olvastam, mert van még 2 normális ember aki szólt...
Vissza az elejére
vivien

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Twisted Evil

A hozzászólás legutóbb vivien által 2007, Aug. 10, 21:32-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Ancsi:)

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vivienn, remélem nem bánod ha én nem veszem fel a te stílusodat! Sajnállak...tényleg, asszem van miért. A boldogtalan ember kötekedik kínjában mással, mert nem tud magával mit kezdeni!

Ahhoz képest, pedig hogy nem olvasod a topicot jól informált vagy!

Én azt hiszem nem bántottam meg senkit ellentétben veled!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor nagyon félreértelmezted Vekerdyt.

Sajnálom, hogy belőled ennyi arroganciát hozott ki más emberek véleménye. Rossz lehet Neked ennyi dühvel együtt élni.
vivien

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Twisted Evil

A hozzászólás legutóbb vivien által 2007, Aug. 10, 21:33-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Bejczy

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Megjöttünk Gunarasról....gondoltam elmesélem milyen volt...de sztem erre most senki sem kíváncsi...

Köszönöm szépen az elmúl napok "szép" perceit, amit itt tölthettem!

Ani!
Sajnálom Apukádat és a többiekét is! Tudom milyen, hiszen az idén ránk járt a rúd!

Egyébként ha már itt tartunk, nekem ki kívánt részvétet, mikor írtam, h Keresztanyám kórházban volt és 5-10 % esélyt adtak Neki, s egy hét után meghalt??? SENKI! Pedig jöttem és írtam róla! (Nekem Ő volt a második Édesanyám)
Na mind1, már nem érdekes... Csak fontosnak tartottam megemlíteni, bár nem is tudom, minek tettem...

Tudjátok mit? Most lett elég, belefáradtam! Van jobb dolgom is!

Nem törlöm magam, de egy ideig lelépek pihentetni a dolgokat...

Majd jövök....valamikor...

Sziasztok!
Vissza az elejére

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 20:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Mazsola! Szerintem gyere át te is! Pár hsz-szel hátrébb Jamina hozzászólásában van a link. Vagy itt: mamanet.hu
Gyere várunk ám nagyon!!!! Fene abba a gerendába! Vigyázz magadra!
mazsola77

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No comment a mai fórumozáshoz!!!MÉG ILYET???!!! IRGUM-BURGUM MERT A KEREK ASZTAL NÉGY SARKÁRA CSAPOK!!!!

Inkább leírom, hogy ma mi történt velem.
A férjem megkért, hogy fotózam le őket az építkezésen és az emeltre még nincs kész a lépcső ezért egy régi vastag létra van ott. Persze fölötte állványozva van fagerendából. Na a lényeg, hogy már majdnem felértem mikor a féjrem segíteni akart rajtam és az egyik gerendát át akarta tenni, naná, hogy leesett és RÁM!! Még jó hogy annyi lélekjelenlétem volt, hogy a fal mellé húzodtam és így nem sodor le a létráról a fagerenda... Két horzsolás lett rajtam a derekamon és karomon. AMit én akkor káromkodtam az festéket nem tűrő szavak voltak. A férjemnek lelkiismeretfurdalása volt, de megmondom őszintén ő volt a hibás, mert mondtam neki, hogy ne vegye el inkább húzza szét a két fagerendát és között felférek...
Utána kb 10 percig remegtem, amúgy is tériszonyom van. HA leestem volna ki nevelné fel Levit??? Még belegondolni is szörnyűűű!!
Én oda többé fel nem megyek, míg kész nem lesz a lépcső!!!

Na kidühöngtem magam. Bocsi ha valakit zavartam...

És az építőcsapatnak este 5-kor neki álltam pizzát sütni.... Megérdemlik???

Később még benézek, remélem lesz még itt valaki, ha nem én is átmegyek máshova ám!!! Vicceltem. Gyertek, kérlek benneteket, mert nekem nincsenek olyan dumás kismamás anyukáim, mint TI!!! Szükségem van rátok, a tanácsaitokra, a véleményetekre a figyelmességeitekre a kedves szavaitokra és arra, hogy meghallgatok. SZÓVAL NEKEM SZÜKSÉGEM VAN RÁTOK!!!!
Nem hívhatom fel állandóan az anyukám vagy a védőnőt, hogy tanácsot kérjek. Ti mondtátok vmelyik nap, hogy nyugodtan adjak Levinek karaléb (éSmile) levest!! És nagyon ízlett Levinek!SmileKÖSZÖNÖM!!
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

anicsn írta:
És még egy szócska:
bizony ott volt még a sorok között az a bizonyos sárga IRIGYSÉG is.
igaz lelkemre mondom, bennem semmi irigység nincsen Vivi Balujával kapcsolatban. Én tudom, mik a saját elvárásaim és lehetőségeim a gyerekimmel kapcsolatban, és ezek egyszerűen nem vágnak egybe azzal, hogy minden árion fejleszteni akarjam a gyerekemet.
Olvassatok Vekerdyt.
anicsn

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És még egy szócska:
bizony ott volt még a sorok között az a bizonyos sárga IRIGYSÉG is.
Vissza az elejére
anicsn

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánatot kérek, hogy én miattam kezdődött ma újból az egész. Hiányoztam és nem tudtam nem reagálni! Tényleg bocsi!

Ancsi, köszi a kedves szavakat!

Még egyszer... Szerintem Vivien modorával a gyerekéről való jellemzésben hiba nem volt, annál inkább volt mások irományaiban cinizmus... De tovább no comment!

Sziasztok!
Vissza az elejére
szilvalé

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem igaz, most már minden nap ilyen negatív a hangulat a topikban. Crying or Very sad Ez rettentően nem hiányzik, és ha a változáshoz az kell, hogy költözzünk, akkor már itt sem vagyok…
Csöppet sem akarom, hogy ketté szakadjon a társaság, de nekem jelenleg ez a topik nem nyújt kikapcsolódást. A későbbieket meglátjuk, de arra biztos nem lesz időm, hogy két fórumot kövessek.

Zildi
Lilla 6 és fél hónapos koráig szopizott, beteg voltam és teljesen elfogyott a tejcsi. De így van ez jól, mert ennek köszönhetem az első peteérést, és hogy van egy pocaklakóm. Very Happy

Dorcsika
Kedves vagy. Wink Nem is tudok szabadulni a vonalzó melletti hajas baba fotótól, amin Lilla 8 napos.
Vissza az elejére
Timsza2

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Anyucik és Babucik!

Elmarad a telekjárat, ezért visszaolvastam egy kicsit!
Nagyon szomorú vagyok, hogy így elfajulnak a dolgok Sad Személy szerint szerettem Question ide járni, mert sok kedves "barátnőre" leltem. Amellett nem most kezdtem a fórumozást, mert mint sokan tudjátok, először a lombikosba jártam. Sajnálom, hogy mostanában nem igazán tudtam jönni, más elfoglaltságok (Csibészke) miatt, de ez igazán azért is volt, mert nem akartam panaszkodni, a depis hangulatomat Rátok erőltetni. Ezek után az már piti ügy lett volna e mellett…

Klimon!
Nagyon örülök, hogy kicsit olvashattam rólatok Smile Dézi nagyon édes kiscsajszi

Zildi!
Janó nagy kópénak látszik Smile

Mazsola!
Annyira irigyellek, hogy Levi még mindig szopizik Smile

Ancsi!
Gulyásleves, palacsinta… Ez aztán a menü. Be lehet fizetni hozzátok a menzára? Smile

Dorcsika!
Balukádnak pusszancska

Szilvalé!
Nagyon gratulálok a kishugicához Smile Szegény férjed el lesz nyomva Smile

Vivien!
Balázs stramm kiscsávó! Kár, hogy nem taliztunk Egerben

Ditke!
Azért írok ide! Wink Nekem hiányzol!

Bejczy!
Eltettem a receptet Smile Majd a héten megsütöm. Az uncsinővérednek is gratulálok! Patikádnak sok-sok puszika

Ani!
Sajnálom Apukádat! Elhiszem, hogy megrohantak az emlékek Sad

Kitsi!
Nagyon szupik a képek! Szegény Viki! Ne aggódj, a következő menetet ő nyeri Zsófival szemben Smile

Adri!
Nem semmi milyen kaják! Még a nyálam is csorog, mert én holmi snassz krumplifőzeléket főztem, apróhússal. Örülök, hogy Sára mindenevő Smile

Jamina!
Milyen szép nagy lány már Angi. Csak ámulok! Nagyon szupi a kiscipő

Niky!
Nehogy lelépj! Én sem teszem Smile

Dóri!
A házról a képek engem is érdekelnének!

Bevallom, ennyit sikerült visszanéznem.
Ezért Surmicinek, Jucának, Orsinak, Katának, Nettynek is sok-sok-sok puszika!

Őszinte leszek! Regisztráltam a mamanetes fórumba is. De én jobban szeretném, ha ez a gárda együtt maradna. Tudom, erre azt lehet mondani, hogy aki akarja, megtalálja a másikat privát. De én jobban szeretném, ha itt egy kupacban nézhetném a gyerekekről a képeket és követhetném a fejlődésüket. Én beszélek, aki mostanában csak hébe-hóba jön SmileSmileSmileSmileSmile
kitsi

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Sad
Sajnálom hogy megint ilyen hangulatra jöttem.
Szeretnék tisztázni egy apro félreértést és már itt sem vagyok...(s azt hiszem máshol sem)
Ani irta: De tényleg már azt sem irhatom le,hogy mit csinál a gyermekem.
Dehogynem Smile CSak itt a hogyan irja le valaki ezeket a dolgokat volt a hangsuly.
Szerintem itt együtt szoktunk örülni a kisebb nagyobb sikereknek s együtt búsulunk a probémák miatt.
De ez a topic már nem erről szol s véleményem szerint máshol is ugyanez lesz idővel.
klimon

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most lelépek mert délután megyünk usziba Dézivel, majd este benézek!

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni, nagyon örülök a pocaklakódnak és gratulálok hozzá!!!
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi... remélem azért maradtok itt is...

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
klimon

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzskanéni: Köszi az infót! Vaúúú terhes vagy, gratulálok tiszta szívből!!!
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Bocsi, h beszemtelenkedek Hozzátok, szoktalak Titeket olvasgatni, és láttam pár hssz-el lentebb, hogy terhesség alatti szopi érdekelt 1-2 anyucit.
Bár igaz, hogy még a babavárás elején tartunk, de el kell mondjam, hogy Zsombi a mai napig szopizik, és semmiféle probléma nem adódott ebből. A tej mennyiség nem csökkent, igaz nem is nőtt. ízre nem tudom, hogy változott-e, mert a kismókus még nem reklamált miatta...Szóval igazából minden megy a régiben, és egy darabig nem is akarunk változtatni rajta. Az viszont még hozzátartozik a dolgokhoz, hogy a szopizás éjjel 2 alkalommal meg még nappal 1-2* megy. Inkább 1*. Smile
Remélem ezzel adtam valamiféle támpontot az érdeklődőknek. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Ani! Szuper, hogy megjöttetek, de még pihizhettetek is volna, nekem rövidnek tünt! Megértem hogy szomorú vagy és sajnálom és azt is hogy mi így virtuálisan nem tudunk segíteni, vagy jó kedvre deríteni! DE Zalcsit megbíztam vele hogy ma egész nap mosolyogjon anyának!!! Majd este elmondja hogy sikerült-e???

Jamina és Kitsi viccelt azzal a dologgal!!! Különben meg nem kell megvédeni senkit, de a fejlesztésről annyit, hogy minden gyerek okos, szép és aranyos. Nem baj ha ők sem egyformák. Nekem az a véleményem hogy BOLDOG legyen!!! Tőlem lehet virágkötő, fodrász, védőnő vagy több diplomás bárki, MINDEGY!
Nem biztos hogy az a boldog ember akinek 6 diplomája van és 20 nyelven beszél. DE ez csak az én véleményem.
A másik amit még fontosnak tartok, hogy 1 gyerek az nem 2 és nem 3. Én személy szerint estére olyan vagyok mint egy hulla. Natival többet tudtam törődni van is lelkiismeret furdalásom Zalánnal szemben, de nem tudok többet vállalni! Nem akarok neki itthon angolul motyogni (mikor az én kiejtésem sem tökéletes). De ez nem biztos hogy a hátrányára fog válni. Nekem sokszor úgy tűnik hogy ez a tudatos fejlesztés is csak egy jó biznisz! ( Bocsánat senkit nem akarok megbántani ezzel). De miért baj ha másként gondolkodunk?

Vivivel, pedig semmi baj nincsen és nagyon örülök, hogy ilyen okos kisfia van, ( tényleg) DE sajnálom hogy összeugrasztott minket nagyon!!! Azt is sajnálom hogy elvette más örömét!!! ( mert ide többen kikapcsolódni jártunk, de most kicsit nehéz). Ha valami bajom van akkor nem jövök, DE nem rontom el mások örömét!!!!Ennyi!!!

És látjátok milyen jól sikerült? Minden nap veszekedés van? Kellett ez nekünk?

Személy szerint nagyon szomorú vagyok ezért és azért is hogy hagyjuk magunkat!!!
És köszönöm azoknak akik próbálkoznak : Mazsola, Klimon, Kitsi, Bejczy...remélem sikerül majd!
anicsn

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 11:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Klimon, ha már nézegeti az jó Smile, nekem sokáig mindig csak arréb lökte Smile

Csajok!

Én nem tudok képmutató lenni, tovább siklottam, azon, ami esetleg nem tetszett. De tényleg már azt sem írhatom le, hogy mit csinál a gyerekem. Őszintétlenül meg nincs értelme ide járni, meg annak sem, hogy csak azért jöjjek, hogy a másét dicsérjem.
Nagyon válogatott törpe banda van itt, gyönyörű mind és tüneményes, nem esik nehezemre egyik kiscirmit sem dícsérni, de ha az enyémről nem írhatok, mert fellengzősnek tűnik, akkor miről beszéljek?

Bocsánat, de akkor én is lepakolom a képeim, meg a vonalzóm és én is angolosan távozom.
Vissza az elejére
Jamina

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolkodtam,
1. Kell-e nekem a gyomorgörcs minden nap, hogy mi vár ma itt?
NEM.

2. Hajlandó vagyok-e állandóan magyarázkodni, húszszor meggondolni minden leírandó mondatomat?
NEM.

3. Hiányozna-e, ha nem lenne többé kapcsolatom a számomra kedves emberekkel?
IGEN.

4. Nekem kell-e innen mennem, vagy megvárnom, míg lecsillapodnak a kedélyek, letisztulnak a viszonyok?
NEM TUDOM.

5. Tudok-e tovább így fórumozni a családineten?
NEM.

Ezért aztán:
http://www.mamanet.hu/forum/viewtopic.php?t=350
Az jön, aki szeretne, nem aki engem szeret, hanem aki nyugalmat akar Smile

Mindenkinek a legjobbakat kívánom a továbbiakban.
Pü-ben, mélen, skype-on elérhető vagyok a fenti topikon kívül is.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 974, 975, 976  Következő
1 / 976 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés