Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nem alszik az ebadta
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Susina

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 23, 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is olvastam a könyvet, jó könyv. Azóta van a babó az ágyunkban, bár így sem alszik... Smile
Talán majd egyszer....
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 22, 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló Csajok!
Nálunk beállt némi változás,mióta olvastam egy könyvet. Abban írták,hogy tegyünk az ágy mellé az én oldalamra egy matracot a földre- mivel nálunk az volt a baj,hogy Máté nem volt hajlandó aludni a kiságyban- szóval,hogy ott altassam, közel hozzám,de mégsem mellettem vagy közöttünk. Wink
Most ha fel is ébred,éppen csak megsimizem,betakarom vagy adok neki cumit és visszaalszik. Azóta nincs éjszakai szopi sem,így hajnal 5-ig alszik,akkor szopik és 8-ig még durmol. Laughing Laughing Laughing
Most jönnek pedig a rágó és a szemfogai is,mégsem volt gond éjjel. Wink
Mondjuk a légkondi miatt nálunk kellemes az idő éjjel,szóval tudunk aludni is!
Ja, könyv ha esetleg érdekel valakit: Dr William Sears "Éjszakai gondoskodás"
Jó éjszakákat kívánok nektek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Susina

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 20, 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is hasonló helyzetben vagyok mint ti. Bubu a kisfiam 9hós és nem alszik. Pedig mindent megteszek. Kb 5 hós kora óta ez megy, és most hogy jön a foga most mégrosszabb... meg meleg is van... Éjjelente van hogy óránként cicire mászik, a cumit nem ismeri mert nem adtam neki, pedig most már azt is vettem hátha elfogadja, de nem, kiköpi...
Mit tehetnék az ügy érdekében?
Mondjátok ugye van remény, hogy elmulik ez az állapot!? Smile
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 17, 01:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jé! Nálunk is ez van. Elromlott a gyerekem... Crying or Very sad Amióta Apája kórházban van, azóta konkrétan felkel vigasztalan sírással hajnali fél egy-egykor (majdnem vekkerpontosan). Közösség kell neki. Letenni nem tudom, csak a vállamon nyugszik meg. Ez nagyon aranyos, csak marhára szeretném, ha nem szokna rá... Amúgy meg a nagymeleg óta felébredget 2-3 naponta éjjel... Néha cicizik, ha nem ivott napközben eleget, ez érthető... De most?!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 06, 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi minden este ezt játszuk,sajna! Én azt sem tudom már,milyen végigaludni egy éjszakát Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 06, 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3napja este felébredünk folyamatosan! Nem tudom mi van a manóval... nálatok mi a helyzet??
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 03, 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát mi egy szobában alszunk még apa fent a galcsin én meg lent a gyerekkel.. ő a saját és én is a saját ágyamban!
Annyira nem zavarja őt a járkálás és a beszéd, tévézés meg ilyenk... van amikor halálos csenben fogja magát és felébered van amikor meg az üvöltő zenében horpaszt mint állat!!
De hát ki tudja mit hoz a holnap!!
Én nyugottabb vagyok hogy egy helységben alszunk..meg aztán nagyon megoldani se tudnám a külön szobát szóval igy jártunk!....
VKOrsi

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 03, 08:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske Smile
én csak megerősíteni tudom.
Nálunk 1-2 alkalommal van, hogy éjjel áthozom magunk mellé a fiúk valamelyikét, de el sem alszanak köztünk ill. ha el is, akkor nagyon nehezen.
Én nem tudok mellettük jól aludni, ezért is alszanak a 2. itthon töltött naptól külön szobában.
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 02, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
A júliusi kismama újságban azt olvastam,hogy azok a babák akik külön szobában alszanak,nem, vagy csak ritkán ébrednek fel éjjel,míg az anyjukkal együtt alvó gyerkőcök akár többször is. Azzal magyarázták,hogy az anya és a baba kölcsönösen befolyásolja,ébreszti egymást az illatával,forgolódásával,lélegzetének halk neszével.
Nektek milyen tapasztalataitok vannak e téren? Mi gondolkozunk rajta,hogy ha kell kiköltözünk a nappaliba aludni,mert még nem aludtunk át egy éjszakát sem szinte. Az is igaz viszont,hogy Máté akkor is ébred,ha még kint tv-zünk,de ha bemegyünk,azt rendszerint észre veszi.
Kinél mi vált be?
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mi most a fogzás miatt néha kúppal alszunk-egész jól.Amúgy megint változik a drágám,most délelőttönként 2 órát alszik a kiságyában Shocked Persze délután nem mindig alszik,de este fél 8-kor beájul.Talán egyszer ébred éjjel,de én már szerintem teljesen rááltam erre,már fel sem tűnik. Crying or Very sad Na de folyamatosan változnak a dolgok,remélem lesznek még átaludt éjszakáink
Laughing Laughing Laughing
Korina
Nálatok mizu,hogy vagytok?
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 20, 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mi a helyzet az alvás fronton????
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 06, 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
A helyzet nálunk is olyan mint nálatok Okr Crying or Very sad Általában egyszer mindig ébren van,de tegnap éjjel 3-szor volt fönn Confused Confused Confused Már azért ez is jobb,dehát olyan messze még az egész éjjel át tartó alvás Shocked Egyedül a saját ágyban Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Hát talán valamikor............
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 05, 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mi változatlanul sokat ébren vagyunk!Tej-tea,kis alvás,és kezjülk előlről.
Fel is adom már.Sosem fogunk aludni,és ami még égetőbb KÜLÖN aludni! Crying or Very sad

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 05, 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na mi van mindenkinek alszika manója??
mi teljesen átaludtuk ma az éjszakát..10-reggel fél8ig...
és a saját ágyikóba!!!
imádom!!
felhőcske?nálatok mi van???
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 19, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csaó mindenkinek
Képzeljétek, Máté egyszer volt fenn az éjjel-persze szopizott is Very Happy -és aztán 5-kor némi mocorgás,de reggel 7-ig aludtunk Very Happy Very Happy Very Happy
Fel is írom valahová,annyira ritka ez nálunk Exclamation Exclamation Exclamation
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 18, 08:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!! Már 7 napja átalussza az éjszakát a kisasszony!
Elalszik ugy 10-11között és kb 5-6ig változóan folyamatosan alszik! Utána felkelünk kajálni és utána alcsi ugy 10-ig!
Bár ma felébredtünk fél 6kor és mire kajált meg büfizett addigra jól felébredt! kicsit tévézett és aztán anya kellett neki! meg még cici!! most az ágyon hempereg, szövegel a játéktartónak meg a konektornak!! és gyürködi a szemét és simizi a saját fejét! Imádom mikor ilyeneket csinál!! mint a nagyok!!
na megyek hátha remélhetek még egy kis alvást tőle!!

Jó hétvégét!!
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 16, 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Okr
Mi is 6-korkelünk-szinte minden nap- ,napközben még csak-csak alszik is de éjjel.......Ugyan ezt csinálja,ha leteszem egyből észreveszi,illetve még azt is ha pl kinyitom a hűtőajtót Embarassed
Napok óta nagyon Anyás amúgy is,szerintem mi fogzunk.Ha tudnám hogy mit tegyünk...............,de ötletem sincs Exclamation Exclamation Exclamation
Én is tanácstalan vagyok Idea
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 16, 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jövök panaszkodni! Twisted Evil Twisted Evil
Éjjel 11-ig kukorékoltunk,reggel 6-kor keltünk,és a közbeeső időt sem lehet alvásnak nevezni! Crying or Very sad Evil or Very Mad
Mi a csuda lehet ezzel a gyerekkel?Napok óta nyugtalanul alszik.Leginkább a karomon fekve tud pihizni Mad Most is itt aludt el Shocked Ha leteszem 5 perc múlva ébred.Ha este elalszik(szuszog rendesen),és kilépek a szobából(hangtalanul)- hát nemfelébred!!! Sad
Sztetek mit csináljak vele???? Question Question Question

[^]  
Vissza az elejére
MiniBrumi

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 13, 23:56    Hozzászólás témája: Babazene CD 1,2,3 Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ha valakit érdekel a Babazene CD, szívesen megválunk tőlük.
Ha valemelyik érdekel, írjatok emailt, az árban megegyzezünk.
Üdvözlettel

Minirumi Wink
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 12, 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már megint mindenki jól alszik Question Question Question Question Question
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 09, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina
Miért láttam én 3 hósnak a vonalzón Pankát?Ááááá,asszem én is megkergültem. Shocked Hol a tavasz Question
Remélem azért hamarosan meggyógyul a kisasszony!
Az én Mátém is öss-vissz két órát aludt ma Confused Confused Confused Az tuti,jobb időjósok lennének mint a Tv-sek Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 09, 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LÁNYOK NYÁRON MIT FOG A GYEREK ÉREZNI?? A HŐMÉRSÉKLET EMELKEDÉST?? TE JÓ ISTEN! OLYAN MINT EGY KIS BÉKA BE KÉNE ZÁRNI ÖKET EGY BEFÖTTES ÜVEGBE EGY LÉTRÁVAL! KIS MINIMANÓ IDŐJOSOK...
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 09, 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HÁT EZT NEVEZIK ASSZONY SORSNAK...BRRR..
HÁT TEGNAP ESTE BIRT HISZTIZNI MEG DÉLUTÁN IS,,, SZERINTEM A HAVAT ÉRZI... DE JÓ HOGY VAN MIRE FOGNI!!

MA VOLTUN DOKINÁL SAJNA MIVEL MÉG TAKNYOS IGY NEM KAPHATOTT SZURIT DE 59CM ÉS 5K25DKG A DRÁGÁM.. MOST FÉL ÓRÁT ALUDT ÉS MÁR KERREG AZ ÁGYIKÓMON!! MOST MEGYEK ÉS ÁTHARAPOM A TORKINCÁJÁT, DE ELŐBB AGYON CSÓKOLOM!!
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 09, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Korina
Látom Panka ma 3 hós Very Happy Gratula! Hogy alszatok?
Én már belefáradtam ebbe az "alvósdiba" Embarassed
Mindig van valami,ami miatt nem úgy alszik ahogy kéne,sosem tudok eleget pihenni.Asszem ez az én sorsom Confused Confused Confused
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 07, 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát hogy jól az tulzás.... Confused
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 06, 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Mindenki jól alszik csak mi nem? Shocked Shocked Shocked
Hát hogy van ez?
Remélem mindenki jól van Very Happy
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 03, 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okr
Remélem jobban vagytok és nincs semmi komoly.Úgy fest mi ismét fogzunk,hát hagy-így kell írni?- ne mondjam.....
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 02, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem voltunk dokinál,de szerencsére javulunk! Very Happy Ma már "csak" hőemelkedése volt.A hasa megy,és étvágytalan,de estére egy almát benyomott. Wink Az is vmi!
Megyek,mert már hallom,hogy anyát hívja!
Pussz!

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 02, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Okr
Mi újság,hogy vagytok?Voltatoka dokinál?Ada jobban van?
Korina
Ritkán jöttök.Mizu?
Zsuzsmó
Jól vagytok,minden oké?
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 02, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina
Isten éltessen benneteket! Laughing

Felhőcske
Sajna még nem vagyunk szobatiszták,de majd el jön az is. Embarassed Egyébként 2 hétig barátkozott a bilivel,és egyszer,mikor én a WC-n ültem,ő is rákérezkedett a saját kis bilkójára.Azóta használjuk.Bár,van néha egy-egy olyan nap,amikor nem hajlandó ráülni,de nem erőltetem.

Tegnap voltunk munkavacsin.Várakozásomon felül alakult.Rosszabbra számítottam. Wink
Sajnos mire hazaértünk Adának jó magas láza lett. Crying or Very sad így este 9-kor hűtőfürdő,Nurophen,Germicic C.Apa meg gyorsan elszaladt antibioticumot venni,meg lázgörcs elleni szert.Eléggé megijedtünk.Persze az antibia baromság volt,mert úgy néz ki vírusos a dolog.
Holnap elmegyünk a gyerekorvoshoz is,mert ma átaludtuk a rendelési időt Embarassed
Azt hiszem anyu egy darabig nem vállal gyerekfelügyeletet,pedig most először hagytuk mással este. Confused

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 01, 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma vagyunk 3 hónaposak!!!! És taknyosak vagyunk.... Sad
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Márc. 01, 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Okr
Te legalább tudod miért van,de nekem halvány gőzöm sincs. Embarassed
Nekünk is küldött a Libero cég 2 bugyipelust,tökre tetszik,remélem Máténak is fog.Rém egyszerűnek tűnik a használata Very Happy
Ti mikor lettetek szobatiszták?Nyáron korai még biliztetnem vagy nem?
Szeretném,mert a jó időben könnyebben menne azt hiszem. Rolling Eyes
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 28, 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Mi a tápszerváltás miatt nem alszunk most Shocked Vettem Hippet,cukormentes-bio,de a gyereket nem hatja meg.(pedig még kakaót is tettem bele ma)Neki most a Mildi banánosa kell csak. Confused Holnap,megyek veszek olyat.

Bili:már jó ideje oda kakil,kivéve,ha hasmenése van. Wink Akkor beszalad a pelusba.Sokszor már pisi miatt is szól,épp ezért nappal bugyipelust hordunk.Nagyon szupi találmány!!! Very Happy Idea

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 28, 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Totál hulla vagyok,nem tudom miért alszik ilyen rosszul a manó! Embarassed
Ficánkol,nyüzsög még álmában is ugyan úgy mint napközben. Crying or Very sad
Ez megy 2-3 napja.
Na mostmeg belenyögött a délelőtti alvása közepébe Confused Miért nem tud lenyugodni,vagy szimplán rossz alvó?Rosszat álmodik?Agyrém.Tanácstalan vagyok Rolling Eyes
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 26, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy szerencsétek lesz. De nyugi, az oviig van idő.
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 26, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor még ráérünk bilizni, bár Anyukám azt mondta hogy én már 15 hósan szobatiszta voltam Very Happy
Hátha ebben rám hasonlít a manó,mert amúgy tiszta Apja Wink
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 26, 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Felhőcske!
Mi a szelet nem bírjuk, akkor dilinyós napjaink vannak. A biliről azt olvastam, hogy 18 hónapos kor előtt nem ajánlott, mert akkor úgyis csak ezért pisil-kakil bele, mert látja, hogy örülnek neki. És ha más időben kell neki, akkor nem fog bele pipilni, csak megszokott időben.
Itt a kicsit idősebbeknék úgy ment, hogy egyik nap levették magukról a pelust és kész. Én egyszer próbáltam a dilire tenni, úgy meg ijedt, hogy a bili egy mumus lett azóta. A WC-n is csak azért ül, mert nagy fiúnak érzi magát.
De akkor szobatiszta a gyerek, ha már tudja tartani a dolgokat (óvónéni mondta).
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 26, 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Zsuzsmó
Szerinted lesz rá esélyünk,hogy nyáron letegyük a pelust?Én szeretném,hátha összejön.
Hogyan állítottad be a gyerkőcöt hogy bírja a frontokat?Én is olyat rendeltem,de elszúrták a szállítók Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 25, 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske!
Sajna még mindig van pelusunk. A WC-be pisi csak néha- néha, most már egy hete nem akar ráülni, de majdcsak lesz valahogy. Egyszer majd őt is irritálni fogja a pelus, remélem.

Köszönjük, nekünk jót tesz a front, mert mi alszunk! Na, szóljatok, hogy ne legyek ilyen nagyképű. Majd jön még a kutyára dér (szerintem).
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 25, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Hát nem volt jobb éjszakánk mint előzőleg Embarassed és nem tudok rájönni hogy mi a gond.Olyan nyugtalanul alszik,többször is felébred. Crying or Very sad A foga nem tudom most épp hol tart,de nem taknyos elvileg minden okés.
Nálatok mi a helyzet?
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 24, 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Megjött a hidegfront,remélem mostmár minden okés lesz Wink A mai nap egészen jól telt,délelőtt és délután is aludt két-két órát.Olyan nyugis volt délután ahogy felébredt,hogy elmentünk még kicsit shoppingolni is. Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
okr

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 24, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tegnapi nap nálunkis kész agyrém volt. Mad Olyan hisztit lecsapott délután/este,hogy az apja is hiszis lett.Mire a gyerek megnyugodott,nagy nehezen kezdte Apa. Shocked Megőrülök! Sad
Remélem ma már nem lesz semmi galiba.Szerencsére elaludt,így talán nem lesz nyűgi. Wink

[^]  
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 24, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Nahát,amilyen szar volt a tegnapi nap,olyan volt az éjszaka is Crying or Very sad
Kb 15-ször voltunk fenn,némi nyüsz-nyüsz,cumi vagy tea és újra alvás.Olyan vagyok mint a mosott sz..r Confused Ez a hülye front vagy nem tudom mi, de totál kész van a kölök is.Most épp alszik,remélem kipiheni magát.Reggel totál fel volt pörögve,szerintem átesett a ló túl oldalára Very Happy Olyan volt mint egy duracell nyuszi. Laughing
Veletek mi újság?
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 24, 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.msgplus.net
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 24, 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.msgplus.net
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 23, 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Édes lehet Máté ahogy küzd a Wc pumpával Laughing Laughing Laughing
Ti mikor szoktatok le a pelusról és rá a bilire? Question
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 23, 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Képzeljétek! Én hiába próbáltam Mátét hason altatni, nem ment. Most meg akár hányszor benézek hozzá mindig hason alszik. Ki is szokott jönni a pisi, mert nem fordul meg és hátul teljesen száraz a pelus elől meg kicsap.
Amúgy próbálunk WC-re szokni. Még nem sok siker, csak pisi volt eddig, meg tekerjük le a papírt és hadonásszunk a budi pumpával, úgyhogy nem lesz könnyű.
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 23, 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Zsuzsmó
Remélem igazad lesz és lassan alszik a mi kis Máténk egész éjjel.Teljesen kivagyok,totál elfáradtam ma.Voltunk Szolnokon a kórházban ellenőrzésen,odalett az egész napunk,plussz ilyenkor mindig újra eszembe jut az egész...........
Így aztán szinte semmit sem aludt a kölök,remélem este fog.
Hogy telt a napotok?Milyen volt az idő nálatok?
Korina
hurrá,hurrá,Panka tanul egyedül aludni? Very Happy Máté is korán rugodzottt a lábunkon,én amúgy 6 hetes kora után hason altattam.Illetve csak úgy aludt... Ő most nagyon tud integetni,ez nála a sláger.Sokszor evésnél is integet a kanálnak Laughing Laughing Laughing Ma levett mindenkit a lábáról ezzel a pápázással!
Az msn verzió jöhet Exclamation Köszi
Okr
Remélem az éjszakátok jó lesz azért hogy nappal nem volt alvás.A fent említett okokból nálunk sem,bízom az éjszakában. Wink
Vissza az elejére
Zsuzsmó

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 23, 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok!
Én vagyok akkor most a kakkuk tojás. Tegnap du. 14-16-ig aludt, ma !!!! déltől negyed háromig! Ez nagyon jó!! Tegnap este fél tíztől aludt reggel hétig. (akkor is a hülye szomszédom zörgésére kelt fel - ment dolgozni - )
Igaz, hogy tegnap de. két óra séta, du. is két óra motorozás volt. Megkezdődött a fogyókúrám - rohanás a motor után -.

Korina!
Ügyes vagy. Hidd el egyre jobb lesz.
Köszi, ha bemásolod a címet. Engem érdekel.
Látom, éhezteted azt a gyerkőcöt! (Ez csak poén).

Felhőcske!
Bocsi, de elszabadult fürdésnél a pokol. A sampont beleötötte a kádba - evett is belőle - és nem akart kijönni. Habzott még az atya úristen is. (Az apja kijött törölközőért).
Úgy látom, hogy lassan átalusszátok az éjszakát. Ez nagyon jó. Nekem dédi mama azt mondta, hogy este jól etessem meg fürdés után, és lám, két hónaposan átaludta az éjszakát (este 10-től reggel 6-ig), (de volt 6-12 hóig fogzás-akkor nem aludt semmit-)
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 23, 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok!!
A lányom elaludt a saját kiságyába magátol!!Igaz majd fél órámba került de sikerült!! Igaz nem fog sokáig ott alcsizni de kicsi is haladás!!
Elöször háton hancurozott majd hasra raktam mert hisztizett, igy végül beadta az unalmast!
Ja és 3 napja folyamatosan kacag mindenen és egész nap szövegel!! Imádom olyan édes!!
Ma voltunk súlyt méretni.. 5kg10dkg!
Lassan vágó súlyban lesz!!
ja és folyamatosan a combomon áll és rugozik és annyira édesen tartja magát!! És rohadtul élvezi vagy fél órán keresztül....már nem érzem a karomat!!

Na mentem mosogatni!!
Pussz a msn-n! Ja van egy msn plusz verzió veszett jó dolgok vannk rajta ha érdekel titeket akkor szoljatok bemásolom a pontos cimet ahonnan le kell tölteni!!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
1 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés