Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Kikapcsolódás a babával

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Banya

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 19, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az én fiam tíz hónapos. Misem nagyon tudunk apával kimozdulni kettesben,mert nincs a ki vigyázna egy picit Bazsira. Most azon vagyok,hogy találjak egy jó bébicsőszt, aki kisegít olykor-olykor. Szerintem csak ez a megoldás! Kell a szabadság a bébi mellett néha. Én úgy gondolom, ha anya boldog,kiegyensúlyozott,akkor az a baba is.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 19, 12:47    Hozzászólás témája: Kikapcsolódás a babával Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
9 hónapos a kisfiam és néha jó lenne "kikapcsolódni" picit.Sokat vagyunk együtt, emiatt félek hogy nagyon "anyás" lesz. Félre ne értsetek,imádom Őt és szeretek vele lenni csak néha úgy érzem hiányzik valami.Vidéken élek-mozi,színház szóba sem jöhet-sajnos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés