Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Fogzás
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 20, 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kint van a 13-dik fogaunk..... jobb alsó vámpirosz amigosz fogunk...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 13, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szaisztok! Hat fogasak vagyunk, és jönnek a rágók a legnagyobb meglepetésemre! Embarassed Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 01, 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina!
Nagyon Boldog 1. Szülinapot Pankának!!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata: Még az is lehetséges;)
L.Kata

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 24, 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree!
Köszi!
Akkor ez talán annak a jele,hogy még nem most,de kicsit előbb fog kibújni neki?

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Gree

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 23, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kata: Hankinka is látszott/szik a foga helye. Nekem is másfél hónaposan mutatta meg a dokinénink. Nekem fel sem tünt. Most viszont már én is látom, hogy meg van duzzadva az ínye. remélem gyorsan és kevés nyügivel kibújik az a fogacska.
L.Kata

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 23, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina!
Megnéztem a képeket!Nagyon aranyos a kislányotok,gyönyörű szeme van!! Laughing Laughing

Így be volt dagadva a lábad,mint ami a 4. képen van?? Shocked

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
L.Kata

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 23, 12:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina!
Köszönjük a dícséretet! Laughing

És persze az infót is! Smile Kedden megyünk oltásra,majd megkérdezem,mi lehet az! Wink

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 23, 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata!
nálunk 4hónapos és 28napos volt a kisasszony amikor kibujt az első foga..utána 2nap mulva amásik..szóval szerintem 3-4hónaposan kezdenek jönni...nálunk is duzzadt volt picinek az inyünk..de kérdezz rá a dokitol...
Nagyon szép a babád!! Gratula!!

Evelin!
Milyen nagy már Évike!
Atya ég....mindjárt fél éves!!!!
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Á kata nála még lassbban fog minden eljönni mondjuk ha 11hónaposan kibújik az első az nála nem is késő a kisfiam simán is ilyenkor lett fogas bébi
Majd jövőhéten szerdán rákérdezek mert tulajdonképpen érdekel hiszen 6hónapos lesz szombaton Ponta Névnapodon kata

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
L.Kata

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene!
Évikének van már foga?

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata akkor amikor elviszed vagy kijön a dokid hozzátok gyorsan kérdezz rá a dologra ( én csak a 4hónapot tudom)

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
L.Kata

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene!
Lehet,hogy hülye vagyok,de Nórinak látszik,hogy hol fog jönni a 2 alsó foga(vagy ez látszik mindenkinél??) Embarassed Embarassed ,és állandóan mintha azt birizgálná a nyelvével!Kicsit korainak tartanám,ezért kérdeztem! Shocked Tök hülye vagyok ehhez a témához! Embarassed Rolling Eyes

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata már 4hónaposan is jöhet én vagyok rá a példa anyukám mondta el és lehet hogy csak 11hónaposan na erre mega fiam a példa

[^]  
Vissza az elejére
L.Kata

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi az a legkorábbi idő,amikor elkezd jönni a fogacska?

[^]  
Vissza az elejére
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noarozsa!
Még a kipirosodott popó is lehet tünete a fogzásnak.

Mi most 14-nél tartunk!Smile
És már fehérszik a 2 fölső szemfog helye is...A kezei is ismét soxor a szájában vannak, úgyhogy remélem hamarosan kibújnak... Rolling Eyes Smile
És olyan édesen hagyja megnézni a fogait, ha kérem tőle, hogy mutassa Laughing Laughing

Borka??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 22, 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nao!
Ugye éjszakára nem kened az inyét zsibbasztóval???
Nekem azt mondták mindehol hogy nem szabad mert lenyeli a szert és a torka is bezsibbadhat.....

tuti a fogatok jön! Nlunk is fogászati nyálelszivót kellett volna alkalmazni az elmult hetekben..de már kintvannak az alsó rágóink..igy 12fog van már a gyüjteményben....
töbielknél mi ujság???

Bébé?? Borka?? felhőcske???
noarozsa

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 19, 17:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nálunk úgy tűnik, hogy jönnek az első fogacskák, lewgalább is azt hiszem, nappal nagyon nyűgös, folyton sír, néha elvan elalszik de a nap nagy részében sírás van. Nyálzani nem nyálzik nagyopn, de a keze tövig a szájában van, vagy amit ér minden, éjszaka alszik, néha felsír de alszik tovább.. kis hőemelkedése van. kenegetem az ínyét de nem tudom használ e...

Szerintetek???
Milyen egyéb tünete lehet a fogzásnak?
Bendi 2006.06.12. 18:40, 2950g, 52 cm
[^]   Hanna 2010.05.21. 18:30, 3286g, 52 cm
[^]  
Vissza az elejére
Coconut

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 09, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok lányok!

végigolvastam a fórumot és a segítségeteket szeretném kérni. Petim 11,5 hónapos, jönnek a fogai és az éjszakáink rémesek. nappal, ébren jókedvű, játszik, pakol ezerrel, de éjjel nem tud aludni és mi sem. nyolckor elalszik szépen magától és 11-től reggel 6-ig félóránként, óránként felsír, nyöszörög, fáj neki. ennyire az első négy fogától nem volt ki, de most megszenvedi szegény - és mi is az éjszakákat.

Cataflam 10 csepp - egy óráig OK. aztán bekent cumi Dentinox-szal szintén egy órát működik. Nurofen szirup megintcsak 1 órát hat. Panadol-t még nem próbáltam, de hasonló lehet, mint a Nurofen, nem? Az első fogaknál Chamomilla V. 30-at próbáltam, ma újra veszek. Próbáltuk a Viburcol kúpot is - az sem az igazi.

szóval Ti mit használtok/használtatok ami enyhíti a fájdalmát és mi is pihenhetünk pár órát?!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 07, 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megvan a9-10 es rágofogunk felül....én is véeltlnü vettem észre...már régebben kibujhatott!! Smile)
De a lényeg hogy kint van...és ezen is túl vagyunk!!
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 28, 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka!
Gondoltam már Rátok, nem írtál mostanában, hogy mi lehet azokkal a ki nem akarni bújó fogacskákkal....Smile Bár gondolom, leköt rendesen a legény...megy is már??

Mi már a 13.-nál tartunk!Very Happy (amit véletlenül sírás közben vettem észre, hogy már kezd kibújni Embarassed )
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 27, 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már kint is van öt fogacska, és várjuk a hatodikat, ami mostanában bármikor megérkezhet. Ezzel nagyon megszenved a legény...
Gratu minden fogasnak! Smile

Gigicc, hú, fogalmam sincs Embarassed

Megyek, mert teljesen odavan, hogy anya billenty?ket ver. Very Happy
gigicc

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 21, 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Még új vagyok a családineten, és a fogzással lenne prolémám, remélem tud valaki segíteni nekünk.
Jelenleg Réka kislányom 7 boldog fog tulajdonosa, mindegyikkel megszenvedtünk heteken keresztül.
Most jött ki neki a 7. tegnap és a vége tiszta fekete mintha szuvas lenne. Gyerekorvosunk szabin van, a védőnőnek mutattam, de azt mondta, hogy ő még ilyet nem látott.

Szerintetek mi tévő legyek? Fogorvos? Vagy várjak?
Fogat egyelőre csak vízzel mosunk, próbáljam fogkrémmel?

Előre is köszönöm a segítséget!

Gigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 18, 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó
Nálunk már kinn van 16 fogacska, most a dac és némi hiszti ellen küdünk! Néha bekukkantok ám, csakhát "kinőttük"- legalább is fogügyileg- ezt a topicot Laughing Laughing Laughing
Remélem mindenkivel minden rendben van- na ezt jól leírtam- szóal puszi minden fogzó babócának. Razz Razz Razz
Vissza az elejére
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 17, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahóó csajok! Merre vagytok????

Nálunk tegnap hatalmas hisztinap volt, és ma megtaláltam (vélhetőleg Rolling Eyes ) az okát... Rolling Eyes Rolling Eyes
Elindult a jobb fölső 4-es rágó kifelé. Smile Ez már a 11-ik fogunk... Laughing
Vissza az elejére
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 09, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka!
Húú, de jóó!! GRATULÁLUNK!Smile

Mi most a 10-nél megálltunk már néhány hete...Very Happy
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 07, 10:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van már négy fogunk!!!!!!
Ili71

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 25, 13:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BéBé írta:
Korina!
Húúh...Ez jó gyorsan megy nálatok! Wink Smile Gratulálok!! Smile
És milyen jóó, hogy ilyen "simán megy"... Very Happy
És az ibolyagyökér működik?
Vissza az elejére
Ili71

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 25, 13:33    Hozzászólás témája: Borostyánlánc Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, azóta már én is megtudtam valahonnan, hogy a láncból jótékony hatású illóolajok szabadulnak fel, és a bőrőn keresztül ezek hatnak.
Kb. így...
Ezért kell közvetlenül a testen (nem ruhán) hordani.
Azóta már én is kedvet kaptam valami borostyán ékszerhez, olyan guszta ékszerei vannak az Ildinek. Ajánlom Nektek is, bár mi legfeljebb csak veszítjük fogainkat.
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 25, 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali, a borostyánlánc tényleg jó, de mi mindenesetre nagyon szenvedünk. És tényleg csini. De amúgy ez nem ezoterikus - hanem teljesen tudományos alapon működő cucc. Csak mindenki összetéveszti. Smile
Van még egy ibolyagyökér nevű cumó, azt próbáltátok már?
Ili71

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 23, 15:42    Hozzászólás témája: Borostyánlánc Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok!

Azt szerteném megosztani Veletek, hogy minálunk nagyon bejött a borostyánlánc. A fiacskám kb. 2 nap múlva már sokkal jobban aludt (rólunk nem is beszélve), és napközben is nyugis.
Szerintem működik. Ennek már kb 2 hónapja.
A német ismerőseim amúgy autómatikusan megveszik a kisgyerekeknek.
Én a múgy a teszveszen ( www.teszvesz.hu ) vettem egy nőtől, aki Litvániából hozza ezeket.
Nem vagyok egy ezoterikus őrült, de szerintem tényleg használ. Ha pedig csak jó periódust fogtunk ki, hát akkor csak csini Smile

Ili71
Vissza az elejére
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 16, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Felhőcske!
Nekünk meg eddig a 8, ami van, bújt ki mondhatni békésen. Úgyhogy én tartok is a rágóktól rendesen...
Persze nem törvényszerű, hogy akkor az majd gázos lesz, de mégis..... Rolling Eyes Rolling Eyes

Sztem ahány csöppség, annyiféleképpen viseli meg őket a fogzás. Kinek így, kinek úgy...Nem kell messze menni, itt van nagyon jó példának Korina és Borka csemetéje...
Viszont az nagyon jó, hogy nálatok már "nyugodtan" bújnak kifelé... Smile Emléxem még mennyit mondogattad régebben, hogy szenved a fiad...
De hamarosan a végéhez is értek, ha már 16-nál tart a kislegény... Wink Smile
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 16, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mamik!

A mai nap nagyon rosszul indult (fiam extranyűgös, kolleginám fúr stb.). Viszont a neten utánakerestem egy rágható kütyünek, a neve ibolyagyökér. Lehet rendelni interneten (http://www.babanatura.hu/terme.....&cid=1), de szerintem valahol személyesen is lehet venni (csak nem tudom, hogy hol). Ez az ibolyagyökér egy rágható fa-cucc, és lágy alkaloidákkal fejti ki a hatását. (Ezt mondjuk jó tudni, hogy nyugtató, zsibbasztó anyag van benne, tehát kisebb aluszékonységgal, étvágytalansággal számolni kell...) Egyelőre nem rendeltem meg, de ha nagyon eldurvul a helyzet, muszáj lesz, mert én a homeopátiában nem hiszek... Embarassed Cool Elnézést..
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 16, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Anyucik
Ha ad nektek némi reményt, Máté igazából " csak" az első 8 fogával szenvedett meg, a többi- lassan már 8- viszonylag békésen bújt ki! A szemfoga- nem tudom melyik- járt némi lázzal és 2-3 rossz nappal,de gyakorlatilag ennyivel meg is úsztuk.Kopp, kopp, kopp!
Remélem a Ti manóitoknak is egyre könnyebb lesz!!!
Vissza az elejére
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 15, 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borka!
Semmi extra, úgy jött mint az eddigiek...Very Happy

Szegény Márk, még mindig csak 1 van?!? Hát jól kijutott Neki tényleg ezzel a fogzással...Sad
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 15, 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kitta,
milyen jó a statisztikátok, havonta egy fog! Razz

BéBé,
ez aranyos, de hogy viseltétek, hogy pont ott?

Enyim Márkus fogacskája nagyon nehezen bújik ki. Egy foga már van, bal alsó egyes. Tegnap este már ketten kellettünk apával az altatásához Shocked... Úgy néztem, hogy közvetlen kitörés előtt van két fog. Azt hittem, az egyik már kijött, a jobb felső egyes, de nem, pedig tök úgy nézett ki. Confused Most egyszerre jönnek felső metszők, nagyon durva... Nem irigylem!!! ...Most alszik. De amióta fogzik, nagyon szenvedünk a kakival... Pedig iszik, eszik, tegnap dinnyét ettünk, mindennap próbálok hajtósat is tenni az étrendjébe, és mégis, ha kakil, borzasztó nehezen, és sokat sír tőle. Sad Ez persze csak mostanában, hogy nagyon elindultak a fogak... Shocked
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 12, 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina!
Nem semmi a kiscsajod! 8 hónaposan 8 fog... Shocked Wink Smile

Nekünk múlt héten, a nyaraláson bújt ki a 8.ik Smile

Borka?!? Hogy álltok fogügyileg??
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 12, 15:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tegnap kijött a 7-8 fogunk alul,...hát nehezen ment!! elég nehezen!! Smile))
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 08, 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Padlizsán!
Próbáld ki a Bepanthent!

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 07, 22:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

holnapra tuti kint lesz a 7-8-as fogacskánk!!!!
laknil

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 01, 14:27    Hozzászólás témája: Borostyán bébi-lánc fogzásra (is) Hozzászólás az előzmény idézésével

Szasztok!

Talán már hallottatok arról, hogy a borostyánlánc jótékony, nyugtató hatásáról. Állítólag átsegít a fogzás nehéz időszakán és egyes bőrbetegségeket, allergiát is csillapít.

Ha érdekel, előrendeléssel, néhány nap átfutási idővel tudok hozni ilyen bébi-láncot.

A láncról röviden:
- eredeti, balti borostyánból készült
- minden kő gondosan lekerekített, hogy még véletlenül se szúrhasson
- a nagyobb biztonság érdekében minden kő külön van az amúgy erős szálra felcsomózva.
- hossza kb. 34cm
- a láncon fémmentes csavarzár található, így fémallergiát sem okozhat

Bővebb leírásért látogass el az alábbi linkre, ahol képet is találsz:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=129925
Vissza az elejére
Felhőcske

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 19, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Gratula minden új fogacskához Wink Wink Wink Nekünk már nagyjából kinn van a 4 rágófog,így most 12 van. Sokat szenvedtünk ezekkel,lázas is volt Máté,de úgy tünik most minden okés.
Hány fogunk jön most ki 2 éves korig,tudja valaki?
Vissza az elejére
BéBé

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 18, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina!
Gratula! Very Happy Hát nem aprózza el a kiscsaj... Smile Eddig viszonylag rövid időn belül bújt ki az a 6, jól emléxem?? És hogy viseli??
Nézegettem a képeiteket(de nem az összeset, mert baromi sok van...időm meg hát annyi nem volt Rolling Eyes Wink Smile ), és hát tüneményes kis csajod van!!

Én is vasárnap vettem észre nálunk a 7-iket bal alul, hogy kijött és a jobbos is készülődik nagyon. De zizis is a lányom az utóbbi időben, meg mindig csak anyaanyaanya....
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 18, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vasárnapkijött a 6.dik fogunk!!
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 10, 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok,
ha valaki jár a Kék Pandában, és esetleg talál borostyánláncot ismét, az szólna nekem? 30-337-1739... Ha félre tudná tetetni, az nagyon jó lenne, de ha esetleg megvenné, én kifizetem neki átvételkor... Valahol talizhatnánk. Nagyon messze lakunk onnan, viszont mindenképp szükségünk van a láncra... Márkus nagyon szenved... Sad
Előre is köszönöm!
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 02, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile)
remélem
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 02, 01:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratula! ...igen, húsznál több nem nő ki egy ideig! Very Happy
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 30, 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

havi 2fog?? Istenem remélem idövel leáll a gyerek,,,,,,,,,????? Smile)
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 30, 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kint van az 5.-dik FOGUNK!!!!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés