Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
egyiptomi hastáncosok

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zuleyka

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 19, 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mukoromp írta:
Nekem Belly Bea hastánca és oktatási stilus tetszik, valaki ismeri még őt?

szerintem Beának nincs szüksége ilyen reklámra, hiszen a legjobbak közt van Smile

megnéztem a másik topicba belinkelt videókat is, nagyon tetszenek Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukoromp

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 19, 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem Belly Bea hastánca és oktatási stilus tetszik, valaki ismeri még őt?
Vissza az elejére
JoJo

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 09, 00:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Exclamation Budapesti diplomás gyógytornász várja betegeit, vagy igény esetén házhoz megy. Derékfnyaki és ágyéki gerincsérv, derékfájás, lumbago, váll és hátfájdalmak, vállizületi gyulladás, kéz kisizületi gyulladás, és még hosszasan sorolhatnám. Rendszeres, szakszerűen összeállított és szakember által ellenőrzött gyógytornával a panaszok visszafordíthatók, és megszüntethetők. Ebben szeretnék önnek segítséget nyújtani, forduljon hozzám bizalommal!
weblap: http://gyogytornavilag.fw.hu
mail: gyogytornavilag@fw.hu
Vissza az elejére
nelofar

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 08, 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nelofar írta:
Sziasztok!

Boldog Új Évet MINDENKINEK!

Egy kicsit furcsa kéréssel fordulnék hozzátok, bízom benne, hogy valaki tud segíteni illetve tanácsot adni.
Megkértek, hogy nézzek utána a következőknek:
(ne mosolyogjatok)Smile
Három egyiptomi hastáncos lány, szeretne szép hazánkban elhelyezkedni, munkát vállalni - táncolni.
Mivel sokat nem tudok róluk, ezért kértem küldjenek magukról fotót, cd-t vagy bármilyen bemutatkozó anyagot, gondolom valahonnan jó lenne kiindulni.
Embarassed
Egyenlőre idáig jutottam, az anyagot még várom tőlük.
Amennyiben tudnátok olyan lehetőséget, ahol a lányokat szívesen fogadnák, vagy bármilyen ötlettel, gondolattal tudnátok segíteni, annak nagyon örülnék.
Tisztában vagyok azzal a ténnyel is, hogy bizonyára itthon nem könnyű elhelyezkedni stb...
Várom kedves tanácsaitokat!

További szép napot
Szia Bedina!

Nagyon szépen köszönöm válaszod, fel fogom őt keresni.
Még egyszer köszi.
Vissza az elejére
bedina

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 08, 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Ma kaptam egy levelet, hogy Nyíri Tünde (Dzsinna) hastáncügynökséget alapít. Ő lehet, hogy tud segíteni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
nelofar

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 05, 18:12    Hozzászólás témája: egyiptomi hastáncosok Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Boldog Új Évet MINDENKINEK!

Egy kicsit furcsa kéréssel fordulnék hozzátok, bízom benne, hogy valaki tud segíteni illetve tanácsot adni.
Megkértek, hogy nézzek utána a következőknek:
(ne mosolyogjatok)Smile
Három egyiptomi hastáncos lány, szeretne szép hazánkban elhelyezkedni, munkát vállalni - táncolni.
Mivel sokat nem tudok róluk, ezért kértem küldjenek magukról fotót, cd-t vagy bármilyen bemutatkozó anyagot, gondolom valahonnan jó lenne kiindulni.
Embarassed
Egyenlőre idáig jutottam, az anyagot még várom tőlük.
Amennyiben tudnátok olyan lehetőséget, ahol a lányokat szívesen fogadnák, vagy bármilyen ötlettel, gondolattal tudnátok segíteni, annak nagyon örülnék.
Tisztában vagyok azzal a ténnyel is, hogy bizonyára itthon nem könnyű elhelyezkedni stb...
Várom kedves tanácsaitokat!

További szép napot
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés