Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
GyES alatti munkavégzés

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi13hu

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 15, 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tombarannahann írta:
szeretnék erről többet tudni, ki tud nekem ebben segiteni??hol jutok hozzá az információkhoz???
Írtam mailt!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tombarannahann

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 10, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia már mindent tudok:)) netlsz@freemailra írj
Vissza az elejére
andi13hu

HozzászólásElküldve: 2006, Feb. 07, 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziia! Kaptál valahol válaszokat a kérdéseidre? Ha igen, esetleg közzétennéd? Én ugyanis 2 számomra lényegretörő kérdést tettem fel az OEp-nél, de csak a vállukat vonogatták... Evil or Very Mad
tombarannahann

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 03, 15:10    Hozzászólás témája: GyES alatti munkavégzés Hozzászólás az előzmény idézésével

szeretnék erről többet tudni, ki tud nekem ebben segiteni??hol jutok hozzá az információkhoz???
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés