Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
lombikkal kapcsolatos kerdes

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ferdy

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 05, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cija

nem tudom, aktuális-e még a kérdésed.
de megnyugtatlak: bizti SEMMI jele nincs annak, hogy sikerült-e Very Happy

de bízni kell, és kész Smile miért ne sikerülne???? hm? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
selko

HozzászólásElküldve: 2006, Jan. 02, 13:25    Hozzászólás témája: lombikkal kapcsolatos kerdes Hozzászólás az előzmény idézésével

[color=blue][/color
Sziasztok, eloszor irok en Erdelybol vagyok December 23-an volt az elso lombikom ,azt szeretnem tudni, hogy kellene-e erezzek valamit remelem ,hogy fogtok segiteni nekem hisz itt nalunk Erdelyben ez sajnos eleg tabu senki se mondja el ha lombikprogramon vet reszt. Koszonom
Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés