Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Mit főzzek ma "MAGAMNAK"??
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
katica18

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 08, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Én tegnap indítottam egy blogot ebben a témában, mert nekem is gondot szokott okozni, hogy mit főzzek napi szinten. Szeretettel várlak benneteket és hozzászólásaitokat, hogy ti mit főztök és új recepteket is várok amiket kipróbálhatok. Én is mindennap igyekszem frissíteni a blogot, hogy nálunk mi volt a napi menü, hátha ezzel adhatok ötletet másoknak. http://mindennapifozocske.blogspot.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 27, 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mado biztosan azért mert én már idejét sem tudom mikor főztem magamnak

Lángost meg fánkot azt gyártottam a múlt héten Laughing Laughing Laughing

Ma anyumnál milánóit kajoltam Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 27, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajj, de eltüntetek megint Smile
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 01, 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Food Food
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 28, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát én csak kakaószagot éreztem rajta Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 28, 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezt már én is megcsináltam egyszer...tényleg nagyon baró csak nekem túúl tojás szaga volt...és az annyira nem jött be Sad(
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 28, 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írom a tízperces süti receptjét Mikróban elkészítendő de már mások is próbálták hugim kísérletezte amúgy ki Laughing Laughing

kell hozzá egy 2dl tejföl ( nah jó ez 175grammos márcsak)
aztán ha kiürült ezzel a pohárral
félpohár olaj
félpohár cukor
2tojás vagy 3
4kanál liszt,
sütőpor
kakaópor de csak annyi amennyivel barna lesz én egy csapott evőkanállal tettem bele nemrég
csipet só
tejfölt cukrot sütőport sót, tojásokat összekavarom egy tálban bele az olajat is. aztán a kakaóport lisztet amikor kikavartam egy jó mély mikrózható edénybe kell önteni és 800watton max 10percig pörgetni de lehet 7percig is lényeg nagyon felfog jönni aztán visszaesik, nehogy kifusson és megégjen a kakaó, és kész a csokis süti jah kell hozzá lekvár is azzal kenjük meg a süti oldalait így olyan puha marad.

Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 28, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én vagyok...csak ha irok ide akkor mindig eltüni ez a topik...jo lenne ha irogatnánk bele mert olyan jo kis reciket szedtem ki innen....
mostmár jelen vagyok a fogyisba is veletek...én is sudár kislány leszek...hihihihih
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 28, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia korina merre jártál ilyen sokáig?
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 28, 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csirkemell chips

Hozzávalók:
kb. 75 dkg csirkemell
1 tojás
1 gerezd fokhagyma
12 dkg liszt
tej
1 csapott mokkáskanál sütőpor

bors
olaj a sütéshez

A csirkemellet ízlés szerint vékony csíkokra vagy kisebb kockákra vágjuk (lényeg, hogy gyorsan átsüljön). Egy tálba tesszük, leöntjük annyi tejjel hogy ellepje. Sózzuk, borsozzuk, és belekeverjük a zúzott fokhagymát. Ezt állni hagyjuk kb. fél órát.

Ezalatt sűrűbb palacsintatésztát keverünk ki a tojásból és a lisztből annyi tejjel-vízzel, hogy megfelelő sűrűségű legyen (sűrűbb, mint a hagyományos palacsintatészta, de a kanál nem kell, hogy megálljon benne) és belekeverjük a sütőport. Kicsit ezt is állni hagyjuk. Ezután nincs más hátra mint a tésztába mártott csirkemellet bő olajban aranybarnára sütni. Feltétlenül papírtörlőre szedjük. A tésztába esetleg keverhetünk szezámmagot. Főételként rizibizi illik hozzá.

Csirkemell chips
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 28, 08:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálunk zöldborsófőzi sült husival..nekem meg rizibizi,,, Smile

Többiek mit főznek???
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 27, 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina de jó én is anno de mostanában megint, de a fogyi miatt így jobban megy lefelé a súlyom Laughing Laughing Laughing

Múlthéten csináltam lángost és pizzát is Laughing Laughing Laughing Laughing

Holnap sült sertés combit csinálok Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 21, 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

huuu csiiipős...nyami...én terhesen voltam megveszve a csipősért...
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 20, 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

napok óta rá vagyok cuppanva a csípős szechuánira ( unclebens szósz) csirkemellet csíkokra vágni megsütni és utána rárakni a mártást, valamelyik nap csak üresben ettem Laughing Laughing Laughing
ma rizst főztem hozzá.

és van 10perc alatt elkészíthető mikróban süthető sütim Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 03, 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valaki törölt egy hszt innen ,nem?
vagy teljesen ökör vagyok?
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 03, 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és most?
nekem csak tavalyi kajáim maradtak a hűtőbe Sad gyorsan kiengedtem őket szaladjanak ki merre lát Razz
én még ma is aludtam volna ameddig bírok Confused
nem tehettem , viszont kaját sem csináltam.
vishu leves Razz
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 24, 00:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FINOM KARÁCSONYT !!!
http://kepfeltoltes.hu/view/08.....es.hu_.jpg
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 22, 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

evinene van whiskey-s is
Bailey's recept 1.
6 púpozott evőkanál porcukor
3 púpozott evőkanál capppuccino por (állítólag mindegy, hogy milyen!)
1 csomag vaníliás cukor
1 tojás sárgája
2 dl Wiskey (markáns lesz), vagy Baccardi-rum (lágyabb lesz), vagy Tea-rum (kommersz lesz)
3 dl tartós habtejszín

sőt konyakos is
BAILEYS 6.
1dl konyak
3-4 dl tejszín
1 tubus sűrített tej
1 dl feketekávé
1 csomag vaniliáscukor
1 Danette csokipuding
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 22, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah jó "azon"kívül Razz Laughing
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 22, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

előéltelek meg tatár,padlizsánkrém,zakuszka ,mexikói hal krém.
mi van ha bablevest csinálok karácsonykor ?
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 22, 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én vettem tilápiát meg még egyfajta szálka nélküli halat a metroba ezzel kezdek valamit,>>> aztán lesz egybekaraj csonttal,fokhagymával tűzdelve( lehet lövök bele egy kolbit hogy ha marad jó legyen hidegen is) be a sütőbe,>>> meg szilvával és privancei fűszerezésű medve(nem panda Razz ) sajt töltött pulyka cicc ez is be a sütőbe>>> köret rízs ,krumplipüré
van őszibari kompót is "savanyúságnak Razz
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 22, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok...én is nagyon csipázom a házi piakészitést...nálunk nagyon nagyon kelendő .... tojás likört csináltatok már??? az sem egy rosz dolog...nyami.....

Karácsonyi menü mi lesz?????
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 22, 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A rum az sima sütőrum így is 1125,- fél liter Surprised
Bé azt hitte sütibe kell és ilyet hozott Smile azt gondolta muffint csinálok Very Happy
aztán mondta h rakjam be a sütőbe vagy csináljak belőle sütit ( szerinte ha rá van írva hogy sütőrum akkor sütni kell Laughing )
viszont összekeverve nem érezni ,hogy nem fehér rum.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 21, 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mado azért máskorra is adhatod majd ajándékba.

Mondjuk nálunk egész tavasszal megy az ünneplés ( február 7én nyitja meg kisfiam márc 7én kisebbik hugim 22én a nagyobbik aztán 32én apukám április 7én párom közben egy húsvét is beugrik 13án ahogy néztem Shocked
29én anyum szülinapja, most majd ő lesz kerek el mentettem a receptet, majd veszek rumot jah milyen rum baccardi vagy ilyen kommerszebb is mehet bele: Embarassed Question Question
Aztán anyák napja májús első vasárnapján és aztán kislányom zárja sort és hipp hopp junius 1 jővőre pünkösd már eddig átfutottam a jövő évi naptárt
Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 21, 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah szóval ez baromi jó lett Razz
apró megjegyzés : nekem csak olyan bazi nagy 1 kilós metros capuccinóm van itthon, szal abból csak úgy sac/kb tettem bele /tuti többet mint 2 csomag Smile / és nekem belefért 1 liter tejszín, nem volt rossz fél literrel sem ,de így lágyabb lett .
ennek folyománya hogy lett egy 7decis borosüvegnyi meg 2 fél literes.
ha előbb találom ,ezt a receptet ,akkor ha szép üvegbe teszem még ajándéknak is jó lett volna Rolling Eyes

szóval sztem fini
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 21, 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma csináltam, nem tudom mikorra érik össze ,ha kell neki, de eddig nem rossz Razz
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 21, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mado és ezt te már kostóltad ( bevált recept? Question

Anyukám kedvenc itala ezért kérdem ( nem is iszik meg semmi mást alkoholosan csak ezt!!)

[^]  
Vissza az elejére
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 21, 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bailey's elkészítése

Ismert ital, házilag.

Hozzávalók:

*
fél liter rum
*
2cs. classic capuchino por
*
fél liter tejszín
*
fél kg porcukor
*
1 egész tojás

Ezeket gépi habverővel jól kikeverni, lehűteni és fogyasztani!
jót főztem ? Razz Wink
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 20, 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ma rántott husit sütöttem de reszelt sajttal miután kisült nyami és krumpli püré.

Karácsonyi menüm nincs azt anyum csinálja, csak ugye a többi napon is kell főzzek kisfiam miatt de kivételesen 4napra előre tudom mit eszik
Shocked Shocked

Zsuzska ez tényleg nagyon egyszerű recept Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 20, 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Karácsonyi menü:
Pecsenye libamáj sütve, jó sok fokhagymával tűzdelve..(no nem a drága, de legalább olyan jó íze van Smile ), fiúknak rántott pulykamell.. Köretnek krumpli..
Meg még talán lesz halászlé, ha apjuk nekiveselkedik, ebben (is) verhetetlen. Smile
Süti: kolbászos batyu,
kakaós csiga vagy valami ilyesmi..

Idén még nem akarok nagyon különlegeset csinálni, a srácok nem nagyon díjazzák az ötleteket. Meg hát azért van a Karácsony, hogy mindenkinek a kedvére legyen az ennivaló.. Wink
Persze biztos nem marad el a töltött káposzta , bejgli és társai. Csak egyenlőre nem hiszem, hogy nekifogok 4 emberre töltött káposztát meg bejglit csinálni..

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 20, 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ezt találtam a legszimpibbnek, szerintem jövőre meg is próbálom...bár ne mtudom, hogy mennyire édesek ezek.. Végülis egy próbát megér..

http://noinet.hu/recept/372

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 16, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LÁnyok...valami jo és egyszerű szaloncuki receptet szeretnék.....
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 27, 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen lassan jöhetnétek a karácsonyi menűsorral vagy kajaötlettel Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 27, 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te joo éééggg !! annyira eltünt ez a topik hogy alig találtam meg!!!! Neutral Neutral
Senki nem főz mostanába???
evinene

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 17, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

korina én elég ritkán ma túrós tészta volt a menü én meg anyukámtól kaptam bundás kenyeret Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 17, 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mostanában nem főz senki???
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 20, 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halászlé

Hal (jobb helyeken a halas megtisztítja, feldarabolja)
Jó sok hagyma... vékonyra szeletelni...
Néhány gerezd fokhagyma
pirospaprika
halászlé kocka

Egy mélyebb lábosban szoktam csinálni... hagymát az aljára teszed, rárakod a megmosott halszeleteket, felöntöd vízzel, beleteszed a fokhagymát, pici sót.
Mikor már elfötte a habját bőségesen beleszórsz pirospaprikát és a kicsi vízben feloldott halászlé kockát. Készre főzöd.
Frissen gyúrt (vagy készen vett) gyufametélttel nagyon finom Laughing Laughing Laughing
Áron: 2011.04.12.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 18, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pkagi, nálunk a halászlé nagyon fini szokott lenni, igaz api csinálja, de én készítem a keze alá a hozzávalókat. Vegyél előre pucolt halat... Very Happy
Szóval :
Ami kell:
vöröshagyma,
fokhagyma,
halászlékocka,
paradicsom,
paprika,(erős is, ha szeretitek)
pirospaprika,
só, őrölt bors,
Hal, belsőség.
(akkor az igazi, ha többféle halból csinálod)

Szóval az apróra darabolt hagymát olajon megfonnyasztod, rá a pirospaprikát, és gyors felönteni vízzel. Bele a halászlékockát, paradicsomot, paprikát, fokhagymát,sót, borsot. Megvárrni az első forrást, ekkor bele az apróhalat, vagy az alaplébe szánt részét a halnak (fej, farok). Ezzel jól átfőzni, hogy puha legyen a husi. Ekkor kiveszed az apróhalat, vagy a fejet/farokrészt, és jöhet a passzírozás. Bár mi ezt csak simán úgy csináljuk, hogy lefejtjük a húst a csontról, és kidobáljuk a nagyobb szálkákat. Ekkor a passzírozott/lefejtetett cuccot visszateszed a lébe, és jöhet bele a belsőség. A belsőséggel még főzöd egy jó darabig (mi kb. 15-25 percig szoktuk)lassú tűzön, ezután beleteszed a halszeleteket. Ezzel is főzöd kb. fél óráig lassú tűzön.
Nálunk kb. 2,5-3 óráig tart a halászlé főzése, mondjuk jó nagy fazékban főzzük, de másnapra tiszta kocsonyás lesz az egész, és nagyon fincsi szokott lenni. Laughing
Vagy van olyan is, ami krémleves halból, de az nem halászlé.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 18, 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok

Életem második halászlevét főzném. Gondoltam megoszthatnátok velem recepteket ezügyben.
Olyat amiben halat nem kell pucolni. Smile

[^]  
Vissza az elejére
wildkitten

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 15, 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem vagyok áruló, de érdemes átnézni.
Az indexes fórumos csajok alapítottak egy főzőcskés topicot. Nagyon jó kis renceptek, ebéd/vacsi ötletek vannak kifejezetten olyan egy vagy többgyerekes mamiknak, akik nem tudják a fél napot a konyhában tölteni. Laughing
http://forum.index.hu/Article/.....?t=9155347
próbát megér. Wink
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 11, 08:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na végre egy ujjabb remek recept! csak nem hal ki a topik.....köszike lara!!!!!!!!!!!!!!!
még valakinek valami remek karácsonyi menüje?
*LAra*

HozzászólásElküldve: 2006, Dec. 11, 07:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép jóóóóóóóóóóóóó reggelt! Razz Razz

Nekem is van egy kedvenc receptem, csak annyi bibije van, hogy aznap érdemes sütni, amikor elfogyasztjátok! Egyszerű és finom (Stahl)!

Csokidarabkás keksz:

-30 deka liszt
-½ kávéskanál szódabikarbóna
-½ kávéskanál sütőpor
-20 deka étcsokoládé (én tejcsokival készítem)
-20 deka vaj
-20 deka kristálycukor vagy sütőcukor
-10 deka barnacukor
-1 tojás

Bekapcsolom a sütőt 160 fokra.
Elsőként összekeverem a lisztet a szódabikarbónával és a sütőporral. Majd apróra vágom az étcsokit úgy, mintha petrezselymet aprítanék.
Aztán robotgéppel habosra keverem a megpuhított vajat a kristály- és a barnacukorral. Ha már szép aranyszínű, hozzáütöm a tojást és ezt is alaposan eldolgozom benne.
Most jöhet a tészta összeállítása. A cukros-tojásos vajba beleszórom a lisztkeverék és a csoki 1/3-át, majd fakanállal elkeverem. Azért csak ennyit öntök bele, mert a többit már kézzel fogom összegyúrni. Tehát, ha az első adaggal készen vagyok, jöhet a lisztkeverék és csoki maradéka, felgyűröm az ingujjamat, és már gyúrom is a tésztát.
Ha elkészült a keksz tésztája, a tésztát beteszem a hűtőbe pihenni. Ha a mélyhűtőbe teszem, akkor elég neki 15 perc, ha a fenti hűtőrészbe teszem, akkor akár bent maradhat fél órára is. (Egyébként ez a keksz tészta a hűtőben eláll akár 1-2 hétig is, és elég mindig csak annyit kiformázni belőle, amennyi elfogy.)
A pihenőidő elteltével 4 centis golyókat formázok a tésztából, és egymástól jó távol elhelyezem őket a sütőpapíros tepsire. Mindegyiket megnyomom egy pohár aljával, hogy kicsit szétterüljenek.
12 perc alatt szép barnára sülnek. Jól felmelegített sütőben fontos a 12 perc!!!!!!! Hűlés közben keményedik, legjobb rácson kihűteni.
Vissza az elejére
morzsi

HozzászólásElküldve: 2006, Aug. 04, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina,
tengeri halat azért mondják, h viszonylag későn és csak ritkán kapjon a baba, mert magas nehézfémtartalma lehet és az a kevés kg-os szervezetet megterheli. Halas bébiétel mehet már 8 hósnak.

Na sikerült pár 5letet szereznem a 7 végére, teljesen elfogyott már az ihletem.
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 28, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ez a meleg elég borzasztó.. Lilinek is teljesen felborultak a napjai, ami az evést illeti. Napi 4x kap tápszert, mert alig eszik főzeléket, néha még a tejpép sem kell neki.. dehát gyümölcsön nem lehet vegetálni Smile

hanee
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 28, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lóógis!!
nem ara gondoltam hogy mindenből kap! csak amit eddig is ehetett....tejet mej cska jövőre kap ugy is!!
joghurtot már eszi de azt szabad...na de mindent mértékkel...amugy is ebbe a melegbe örülök ha beleimátkozok vlaamit
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 28, 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért ezzel szerintem várj még egy 3 hónapot Wink
Mondjuk azért vannak kaják, amiket ő is ehet, sült csirke krumplival, vagy húsleves például, borsóleves, stb.. de szerintem ilyen tejes dolgokat, lisztes dolgokat még ne adj neki Wink

hanee
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 28, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi jövőhéten kipróbáljuk...mostmár én is lassan azt adom neki enni amit mi eszünk..had szokja a jót!!!
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 28, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja most látom tengeri cuccot irtál.. ez alatt talán inkább kagylót, rákot értenek, mert ezek erősen allergének.. de az a hekk, amit mirelit lehet kapni a boltban szerintem azért nem olyan gáz Embarassed Főleg ha sütöd.

hanee
Vissza az elejére
hanee

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 28, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

korina:
Azt hiszem, hogy a tengeri halnak hisztamin tartalma van, és ezért nem ajánlják.. de lehet, hogy most hülyeséget mondtam.
Hovatovább az egyik legtutkóbb fehérje forrás.

A halas bébiételt szerintem már kipróbálhatnátok, ha szereti azt adhatod neki. És elvileg édesvízi halat is kaphat, csak azokkal az a baj, hogy annyira rohadtul tele van szálkával, hogy még felnőttnek is nehéz megenni, és nagyon nehéz kiszálkázgatni, én nem is adtam még neki emiatt soha. De ha ok, átpaszirozod előtte, akkor elvileg nem marad benne szálka Smile

hanee
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2006, Júl. 28, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja és foghagymás borsos pácba volt a csirkecici...
hanee..figyu azt mondták hogy 1 éves korig tengeri cuccot nem kaphat agyerek..de hazai halat sem???
mert már van a kecskemétibe is halas 5hóstol...ki érti ezt???
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
1 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés