Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Clostisok babás topikja
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 25, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hlihooo mindenki??? Merre vagytok??? Nagyon eltünt a topik...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zildi

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 28, 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bírkózunk
zildi

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 28, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

már így tudok ülni
zildi

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 28, 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is itt vagyok. Jól vagyunk. Ricsike nagyon jó baba, nyugodt, és eljátszik bármivel amit a kezébe adok. Janó nagyon durva vele, fejbevágja, lefejeli, megtapossa, ellöki, ráfekszik, stb.... Remélem hamar elmúlik ez az időszak. Már várom hogy szépen el tudjanak játszani együtt. Bölcsis lett Janó. Még a beszoktatásnál tartunk. Nagyon jól érzi ott magát, játszik (amit itthon nem nagoyn szokott). Reggel azért sír, mikor otthagyom, de ahogy eltünök megnyugszik. Szóval ez a sírás nekem szól csak.
A hozzátáplálás nem nagyon megy. Ricsi 98%-ban anyatejes, nem nagyon kell neki a főzelék. Ő is megy majd bölcsibe, nem tudom még mikor, de vissza kéne mennem dolgozni hamar, mert kevés pénzt kapok, és nem tudunk megélni. Sad
Majd elfelejtettem, Ricsike ül, és pont 7 hós volt, mikor felállt. Később teszek fel képet is.

Magnes! A hugod babája is kisfiú? Te is tegyél majd fel képet a gyerekekről!
thymi

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 27, 23:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Senki nem jár erre???
Szomorú vagyok Sad

Goofyka felvetette a másik fórumon a tali ötletét. Hozzászólás????
magnes

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 07, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!
Vagyok én is, de leginkább a gyerekekkel.
Andrással más az életem, mint Ádámmal. Sokkal rutinosabb vagyok. Kicsit nehéz összeszervezni a napot, mivel reggel Ádámmal bölcsibe megyünk, 2 gyereket kell rendbe szednem. Ádám sokat fejlődött a bölcsődében, nagyon szereti, sokat tanult és sokat változott.
András sokkal nyugodtabb baba, bár elég fárasztó, hogy napközben néha még 2 órát sem bír ki evés nélkül. Ez meg is látszik rajta, igazi hurkái vannak Smile

Januárban a hugom is megszült, nagy öröm, mert a két gyerkőc között 24 nap van, ami később már el fog tűnni, együtt nőhetnek fel. Nincs is annál nagyobb öröm egy családban, ha két lány együtt vár babát!

Mi most egy időre leállunk a gyerkőcők vállalásával, majd 4-5 év múlva azért szeretnék még egy kislányt, de addig még vissza kell mennem dolgozni, meg szeretnénk vidékre költözni, mivel 3 gyerekkel egyedül Pesten semmi segítséggel nem bírnám. Így is elég nehéz, főleg, ha a férjem nincs itthon.

Úgy hallom András követeli a jussát!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 07, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maryke??
thymi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petri is benézhetne egy kép erejéig...
Dana
Mágnes
Zildi
Neptun
Cedro
........
thymi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen-igen
Wanga jelentkezz!!!
Még mindig várom a képet Milánról Wink
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 17:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaaa az mááás...
Többiekkel mi van???
Wanga merre jársz???
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igaziból a részletek kidolgozásánál tartunk. Nem egyedül csinálnám, hanem egy ismerőssel.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zokni?? Az joo..nálunk fogyoeszköz! Smile A webáruházat csak a saját termékeidet árulhatod vagy esetleg lehet az hogy egy adott webes bolt dolgait forgalamzod..??
Most jöttünk haza a városligetből..motorozott a kisasszony egy nagyot..én meg kisétáltam magamat...

Holnap maci nap lesz az állatkertnél..megy valaki???
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori,
egyenlőre itthon korrepetálok, de csak 4 tanítványom van, ebből nem lehet megélni.
Most vállalkozáson töröm a fejem, webáruház. Vannak nagyon jó minőségű magyar zokniink Smile
És jó áron.
Csak valami nagyobb forgalmat kellene generálni belőle Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hááát ezek az otthon végezhető munkák nagyon gáz-ok...én is sokat probáltam és a 99%átverés...
Én kedden megyek a melohelyemre kilépni..baromira nem érné meg hogy oda kiutazzak 1óra az út oda 1 óra az út vissza és keresnék kb 45e ft-t 6 órába és ebből még majd 10ezer a bérlet, plusz a kajám meg ilyenek.és elmenne az egész napom..szoval nem jo ez igy... ez a kuuuva pénz..de utálom!!! te talátál már valami melot?
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi,
igen Zalán nagyon sokat segít. Ha ő nem lenne, nem is tudom, tuti megbolondulnék...
Most mondjuk 2 napja görcsölgetek és ez is rohadtul idegesít...

Kori,
igen, októberben lejár a szocpol, előtte 60nappal lehet hosszabbítást kérni Sad
Tudom, hogy nem minden a pénz, de lehet, hogy akkor mindenképpen dolgoznom kell.
Most otthon végezhető munkát keresgélek, hogy húzzam az időt.
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanczy..felvettelek msn-en...
megkérek itt is mindenkit hogy akivel kapcsolatba voltam msn-en az küldje el nekem az msn-cimét...mert sikerült elfelejtenem a jelszavam és ujat kellett csinálnom...ggggggrrrrrrr....
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 09:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is vagyok...

Tanczy:
Minden nap, amivel halvanyodik az emlek konnyebbe teszi... de felejteni sajnos nem lehet. Valamilyen utat, modot talalni kell, hogy tudjal vele egyuttelni. Nekem Timi segitett ebben es Neked mar most is van Zalan es lesz majd egy uj baba is, aki segit majd. Nagyon sok ero van benned, tudom, hogy menni fog.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 06, 09:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez szép volt Thymi... Hát igen ilyenkor nehéz okosat mondani..de remélem hamar ujra indulhattok...
de akkor most vissza kell fizetni a szocpolt ha nincs baba algusztusig???
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 05, 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Thymi Puszi
thymi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 05, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi
Ne légy szomorú! Tudom h meg van rá minden okod, de ha megpróbálsz más szemmel nézni dolgokat jobban leszel tőle. Van egy foharad félig vízzel. Nem mindegy h mit gondolsz róla: félig üres v félig tele van. Mind a kettő ugyanaz, de mégis más megvilágításból.
Egyszer egy ismerősöm azt mondta h Isten azokat teszi próbára akiket nagyon szeret. Most elvett tőled valamit, de kaptál is tőle: ott van Zalán, a férjed és sok sok barát aki melletted van most is Wink
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 05, 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is Sad
thymi

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 05, 21:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is Wink
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Feb. 05, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

NA ELŐ MINDENKI!!!!!!!!!!!!!!!!
HOL BUJKÁLTOK?????????
thymi

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 08, 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mágnes
Gratulálok!!!

B.ildi
Látom neked meg pozitív tesztet hozott a télapó???
magnes

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 08, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valóban nagy meglepetés volt számunkra András érkezése. December 24-én 7.45-kor született meg 3150 grammal és 53 cm-rel. Nem volt rövidebb szülésem, mint az első, de nagyon más volt. kaptam EDA-t mert elég lassan ment a tágulás, s köszönhetően a szülésznőnek gátmetszés sem kellett. Így már a szülés napján könnyen mozogtam, sokan megjegyezték, nem is látszik, hogy szültem.

András teljesen más kisfiú, mint Ádám. 2 óránként eszik, sajnos nem alszik sokat, de majd ez is kialakul.

Zildi!
Az én kisfiam is majdnem annyi idős,mint a tiéd! Egyáltalán nem érdekli a szobatisztaság, pedig próbálkozunk, de ha kisbugyit adok rá, akkor annak csak mosás lesz a vége. Most télen meg elég kockázatos, szóval várom a tavaszt és a nyarat. Anyum szerint nem vagyok elkésve, főleg úgy, hogy Ádámnak még mindig fontosabb a játék, mint a bilizés.
Egyébként bölcsődébe jár. Még nyár elején jelentkeztünk, s novemberben kezdte. Csupa jót tudok róla mondani, Ádám azóta sokkal jobban eszik, szebben és többet beszél, nem is beszélve arról, mennyire jót tesz neki a társaság. Sajnos azért azt nem kell elfelejteni, hogy betegségek nélkül nehéz megúszni.
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 31, 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[^]  

Buék mindenkinek....
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 29, 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magnes.....
Hatlamas gratula...remélem hamarosan mesélsz majd...vigyázzatok magatokra...

Mindenki ugy eltünik...mi ennek az oka???

Boldog uj évet mindenkinek...

puszika
zildi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 28, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tercsi! Most már látom a vonalzódon, hogy Peti menny idős. Kb. másfél hónappal idősebb Janómnál. Hogy bírod a két picivel? Nekem mázlim van, Ricsi nagyon jó alvó. Egyenlőre...
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 28, 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magnes!
Gratulálok!!! Smile
zildi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 28, 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Magnes! Gratulálok a pici fiúhoz!

Tercsi! Petid mennyi idős? Hogyhogy bölcsibe akartad adni? Lehet Janó is megy bölcsibe, orvosi, védőnői javaslatra, mert Ricsit gyakran bántja,
és a védőnő úgy látja, hogy társaságra van szüksége. Én is így gondolom.
Mi is próbálunk leszokni a pelusról, vannak napok amikor nem pisil be, de az utóbbi pár napban rendszeresen. A pelenkát lerángatja magáról, úgyhogy nem könnyű. Viszont érdekes, hogy a nagy dolognál mindig szól, és már rendeszeresen a wc-be intézi. Csak nem értem, hogy akkor a pisinél miért nem tud szólni. Türelmes vagy, kicsi még.
Beszélni nem akar. Anya, apa.... Ennyi a szókincse. De biztosan nemsokára arról panaszkodok, hogy be nem áll a szája. Megyek, mert Ricsi ébredezik. Később még benézek.
baratodildi

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 28, 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mágnes:
Gratulalok!!! Ez aztan igazan szep karacsonyi ajandek!!! Igazi egi aldas!
Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Tanczy

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 17, 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem a két gyermekes anyukákhoz: valaki csinált olyat, hogy az első babával megszakította a GYEDet a második terhesség alatt és szülésig táppénzen volt? Apunka meg GYES mellett dolgozott?
Dakini

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 16, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok!

Megjelent a Hurrá, ikrek!
Az első, gyakorlati tanácsokat tartalmazó ikres könyv.

Négyen összeálltunk egy ikres fórumról és összeválogattuk azokat a kérdéseket és válaszokat amelyek az ikres és nem ikres szülőknek adhatnak sok-sok segítséget.
A válogatás tapasztalt ikres szülőktől származik, akiktől valóban rengeteget lehet tanulni, hiszen ők maguk is túljutottak azokon a nehézségeken melyeket az ikres lét hoz magával.

Ajánljuk mindazoknak akik ikreket várnak, vagy már meglévő csemetéiket nevelik, vagy a családban van iker, vagy egyszerűen csak érdekli őket a téma.

Ha többet szeretnél megtudni:
www.ikreskonyv.hu
vagy katt a képre:
[^]  

http://www.kep.tar.hu/dakini
http://www.ikreskonyv.hu
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Nov. 15, 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Laughing
50 nap szabim van...mint kiderült...a kis csalók le akarták nyulni... azért köszi Ági...

Zildi...istenke éltesse Janókát szülinapja alkalmábol!!!
puszika...

1-én kezdjük az ovodát...huuuuuuu
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 31, 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kori.
Én emlékszem, hogy anno te kivetted a 2005-s szabijaidat. Még beszélgettünk is róla, lehet, hogy te elfelejtetted. (én is kivettem és ezért emlékszem ennyire jól, hogy együtt beszéltük) Nézz utána. Írásos nyoma kell hogy legyen. (szabadságengedély tömb).
Ha tényleg így van, akkor a 25 nap teljesen jogos.

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 30, 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok...
Ági szépek rucik...Panka már meg is álmodta hogy ir a télaponak egy pónis ruháért!! Smile
Szoval Domi is ovis lesz...hajrá....

Zildi...szoval remek az élet két gyermekkel... hajrá..kitartás!! Smile)

Mi megvagyunk köszönjük..éldegélünk csendesen...épp most kaptam sokkot hogy állitolag csak 25 nap szabim van bent a melohelyemen 2005 áprilisa óta.. én ezt nem értem..ági tudnál segiteni hogy lehet ez??

sziasztok
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 25, 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Húú lányok úgy látszik, ahogy vissza -visszaállunk dolgozni, úgy elmaradgatunk.
Én ugyebár itthon "vállakozok", de pont mert nem fix munkahelyem van, így ha gép előtt vagyok, akkor szinte csak dolgozom, ráadásul ugye még Domi is itthon van velem.
Januártól megy oviba és nagyon várjuk már. Én azért, mert akkor amikor ő oviban van én tudok dolgozni és amikor itthon van csak vele lenni. Smile Ő meg a gyerekek miatt. Imád gyerekekkel játszani. Nagyon hiányzik neki a gyerektársaság, úgyhogy nagyon örülök, hogy évközben is tudunk menni oviba és nem kell várnunk szeptemberig. Smile

Babatémában sajnos semmi jó hírünk nincsen. Nem jön most sem, de valahogy ez már másabb mint Domnál volt. Így hogy van már egy gyermekünk, nem görcsölünk rajta és ha csak hárman maradunk úgyis jó... Smile

Egyébként egy kicsit jó, hogy nem csak a gyermeknevelés van, hanem melette egy kis munka is. Rengeteget járok színházba a munkám miatt. Amúgy is nagyon szeretek színházba járni... Smile

Tényleg még nem is mondtam, hogy mivel foglalkozom. Smile
Beszerzek mindenféle jegyet embereknek, akik megbíznak vele és van egy alakulóban lévő gyermekruha "üzletünk".
www.angolruhazat.hu oldal a mienk. Smile

Na jó sokat írtam. Smile

[^]  
Vissza az elejére
zildi

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 19, 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Merre vagytok? Hogy vagytok?
Mi jól vagyunk. Janó egyre elevenebb. Nagyon szereti Ricsit, néha túlzásba is viszi. Állandóan
szeretgeti, simogatja, puszilgatja.
Ricsi kicsit hasfájós, különben jó kisbaba. Megyek is, mert felébredt. Írjatok!
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 25, 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok... az eredmény jo lett az uccso vértvételnél..hála..mostmár minden ok-s tuti a péterfybe csesztek el valamit... de mostmár mindegy...

hol van mindenki?????
korina001

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 16, 07:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wanga egy igazi eltünt gyermek...hihihihihih

ma k 9-re megyek a tegnapi döfet eredményéért...jaj csajok.. a gyomrom kilukad az idegtől....
nem elég hogy rosszak néha, de még ha betegek is esetleg...............áááááááááá
thymi

HozzászólásElküldve: 2008, Szept. 16, 07:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jé egy elveszett bárányka Wink

Most már Wanga is igazán ideérhetne képpel amit igért....
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 73, 74, 75  Következő
1 / 75 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés